Jump to content

Recommended Posts

 

Пъзелът се нарежда. Малката Ри Джин се каза Ча До Хьон. Баща и не е дядката, а някой,който е обичала. Бракът и с зеленчука е бил уреден.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Пъзелът се нарежда. Малката Ри Джин се каза Ча До Хьон. Баща и не е дядката, а някой,който е обичала. Бракът и с зеленчука е бил уреден.

 

 

 

И сега какво се оказа,вместо да го запишат в семейния регистър До Хьон е заел мястото на докторката.И след като умира майката, детето е било затворено в мазето докато решат как да се отърват от нея.

Е.............ти и садистите. :nunchako:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Ча До Хьон. Това се превърна в култова реплика. :rofl:

 

Е нашият герой следва да се казва в такъв случай... Шин Се Ги. Не е излъгал, че е истински.

 

Тормози ме въпросът кой е хостът в такъв случай. До Хьон би трябвало да си спомня нещо от преди травмата и поне да знае как са му казвали като малък. Ако не помни да не се окаже още една от самоличностите, временно поела ролята на хост. Тогава истинския хост трябва да е Се Ги или може би Хикс - покрил се някъде и оставил другите да беснеят на воля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама хубав номер ни извъртяха, а?  :28558:  За тоя развой никой не беше се сетил. Май.

 

И друго ми щукна тия дни. Добре са го измислили заглавието - хем болката, хем билката ни дават. Гадини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Аз съм Ча До Хьон. Това се превърна в култова реплика. :rofl:

Е нашият герой следва да се казва в такъв случай... Шин Се Ги. Не е излъгал, че е истински..

Ха ха… ами той може и да се е казвал Шин Се Ги и после да са го прекръстили при влизането в семейството… то пък едно „семейството”... Но ако е така, защо не си спомня за това... :rolleyes:

Ей, тези корейски драми с техните сълзливи истории… така и не извадих кърпичките, въпреки че бях на косъм, когато:

- я прегърна в болницата за да не види сълзите му.

- О Ри Он молеше Ча До Хьон да остави О Ри Джин и после молбата на Ча До Хьон към него.

- разговорът с майка му и болката в очите му, когато я попита „Ти човек ли си?” (Да постъпиш така с детето си… нищо не може да го оправдае.)

- и финалната сцена с тъжния поглед...

 

И така ми стана тъжно и за О Ри Он-ката...

 

Вадете кърпичките, много рев се задава...

 

 

Замислих се за съществен елемент, който не ни беше хрумнал - името Ри Джин явно е подсказка. Ри, за да прилича на сестра на Ри Он, а Джин - от Сънг Джин. 

 

 

Егасимус и сериала!

На мен ми идва и асоциация с “origin” - тя е истинската :).

И в тази връзка - някой може ли да ми каже как се изписва името на компанията на корейски, че нещо не успях да го намеря?

 

 

Ама верно "Егасимус и сериала!" :) Щом даже и във форума прописах заради него! А досега само кротко си четях мнения... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера не издържах и изгледах 15-ти епизод raw, а сега и със субки. Така и не се разбра..

 

 

поради каква причина Ча До Хьон почна да си спомня неща, които е правил и казвал Шин Се Ги. Просто не е възможно Се Ги и другите са изчезнали изведнъж, защото До Хьон си върна спомените. Шин Се Ги определено не може да изчезне така безславно :(

 

Иначе и аз мисля, че има голяма вероятност Се Ги да е оригинала, а До Хьон една от личностите. А още не са ни показали и мистър Х, който може да се окаже доста ключов. Хмм, след като още не са го показвали, а трябва, значи и личностите още са налични и Се Ги-то си е Ок :P Нал тъй  :896767:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Че защо да не си спомня това, което е преживял Се Ги нали става въпрос за един и същи човек с един и същ мозък? Иначе името на майката е със същата фамилия като неговата, тя е Шин Хуа-Ран. Ама не ми се вярва да го е кръстила така тъй като няма основателна причина да сменя едното с другото, важна е само фамилията да е Ча, демек просто съвпадение е..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами защото досега не си спомняше и разбираше в последствие какви ги е вършил Шин Се Ги. А сега, откакто си спомни за О Ри Джин и за причината за травмата си, започна да получава спомени и за това какво е правил Шин Се Ги.

 

 

Иначе за името по- горе има писани неща в спойлер, които прочетох. Ако не си ги прочел, по- добре недей, защото явно се отнасят за епизода, който още не е преведен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това за името става ясно в края на 16-ти еп. Понеже още не е преведено и не можем да разберем какво обясниха и двете майки на Портокалката за баща й, то се питам дали пък Прилепът не е накарала снаха си да се подложи на изкуствено осеменяване, за да има фамилията наследник и дали До Хьон наистина е син на Зеленчука или оня просто го е довлякъл, за да докаже, че е мъж след скарването с баща си и че може да осигури наследник.

 

Зеленчукът е бил същинско чудовище. Със сигурност нещо не е бил наред с мозъка. Такава жестокост е за усмирителна риза. Това, че е станал зеленчук му е малко. Трябваше и Прилепът и тя да стане някоя зелка и щеше да се получи чудесно. За майка му на До Хьон пък да не говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Майката на Ри Джин е била почти "продадена" на богатото семейство, но е имала друг любим, затова е искала да се разведе, за да бъде с него. Според осиновителката, вероятно той е бащата на Ри Джин, но пък нямаме още доказателства. Поне дядото оневиниха

 

Относно Шин Хуа Ран: По закон, децата носят фамилията на баща си, но пък ако бащата не го е признал, вероятно носи фамилията на майката... Следователно наистина Се Ги е истинският..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Shin Hwa Ran е майката на До Хьон. Ако детето не е признато от бащата в акта за раждане се вписва фамилията на майката. Дете родено в брак носи фамилията на бащата, дори той да не е биологичния родител.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Че защо да не си спомня това, което е преживял Се Ги нали става въпрос за един и същи човек с един и същ мозък? Иначе името на майката е със същата фамилия като неговата, тя е Шин Хуа-Ран. Ама не ми се вярва да го е кръстила така тъй като няма основателна причина да сменя едното с другото, важна е само фамилията да е Ча, демек просто съвпадение е..

Да, но пак не става ясно защо се е появил До Хьон, след като Се Ги се справя добре...и другите индивиди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! Сега изгледах и 16-ти епизод...

 

...голяма конспирация са забъркали. То с техните имена трудно ще разбереш кое е мъжко, кое женско. А и като не са ги представяли официално извън семейството... Доколкото разбрах май почти по едно и също време са се върнали двамата с децата. И малко след това са забъркали кашата.

В тези документи не им ли пишат пола?!? Сега разбирам защо бабата толкова си пазеше синчето...

Шин Се Ги...  На следващата серия май ще вадя :cry: .

А нашият младеж доста се промени в последните 2 серии - нещо като комбинация от До Хьон и Се Ги го докарва. Май започват да го приближават към образа, който ще е накрая.

Толкова много детайли и подсказки се навързаха... харесва ми, когато има обяснение за случващото се, а не просто нещо набързо да е скалъпено.

 

 

Ха ха, О Ри Джин хич не я бива да прави кимбап, даже моят е по-добър! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Ча До Хьон. Това се превърна в култова реплика. :rofl:

 Да , и все по-култова става !   ;)

 

Също , съм съгласна ,че заглавието е брилятно и подходящо- половин епизод ви килват , половин ни хилват , ама последните два епизода си бяха чист "килър" !  :up:

 

 

Може истинското име на нашия човек наистина да е Шин Се Ги, но мисля , че главната личност си е До Хьон ( мъжки вариантта :P ),  а не Шин Се Ги персоната му. Естествено като си спомни какво му се е случило, ще се промени , ще стане малко повече като Се Ги "версията си" и няма да има нужда от това да е някой друг за да се справя с проблемите си. Кой ще е Х още не е съвсем ясно , но ... ще видим ! :)   

Също тоя Зеленчук ще се събужда ли или не ? 

 

Иначе готино го извъртяха това с името , с идентичността и всичко останало. Горкото дете нищо чудно , че се е чалното и е получило DID , те са му казали сега така се казваш, сега си друг - сбъркали са го съвсем. Поне знаем , защо Портолка The Original One им е толкова голяма тайна - по-закон тя се води наследник на всичко. Прилепът ако знаеше коя е, щеше да получи обрив! Чакам с нетърпение да узнае !

Майката на До Хьон ( може ли още така да го пишем , докато стане ясно името му ) обаче нещо кофти планове май завърза с този чичо .... По-гадна е от колкото си мислих , значи ! :nunchako:

Аз по принцип , много се дразня като единия герой зареже другия "за негово добро" , но тук добре го бяха извъртяли . Или пък аз вече толкоз си обичам героите , че не ми пука и просто им се радвам на добрата игра , с която ми късат сърцето.

 

Та - всички вече си спомниха кои са ! Стига флаш-бакс , време е за финалната развръзка ! :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста силен обрат тая седмица, хареса ми.

 

 

По логиката на к-драмата смятам, че бащата на Ри Джин ще е секретарят, макар че той следваше да се е сетил до момента, че има някаква връзка с нея. Освен ако не се е заблудил, че е баща на другия До Хьон, макар че те ако са живели с любимата в Америка 6 години заедно, щеше да знае, че има дъщеря, предполагам :D.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Джи Сонг !  :icon_sunny: 

 

Колкото до бащата на Портокалка 

нали казаха , че е починал ? Така че той явно просто е бил някой , който майката е обичала , не мисля , че има друга ключова роля освен да е баща на Портокалка . Т.е. не мисля , че е някой , който знаем .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Абе не ми се вярва, че ей така, ни в клин, ни в ръкав, ни натресоха някаква загубена любоф на секретаря. Сигурно ще изскочи някой заек от тоя храст, но да видим какъв ще е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...