Jump to content

Recommended Posts

А-а-а това дава добро обяснение за нещата.

Та значи тези мизерници явно са ограбили горкото сираче и от тогава с цената на всичко искат да запазят откраднатото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха... направо не мога да повярвам колко много съм разбрала от 14-ти епизод без превод :).

Последите 5 минути бяха направо ... УАУ! Струва ми се, че...

 

...Шин Се Ги разбра, че Ча До Хьон вече е достатъчно силен и тъй като тази самоличност е изпълнила предназначението си, може да се обедини с основната без да доведе до лоши последствия за Ча До Хьон. Нямам търпение да видя какво ще се случи след това.
От сряда не мога да спра да се смея само като се сетя за Йо На и ... "Оппа!" :emote_kiss3: Какви погледи хвърляше само на О Ри Он :D.

О Ри Джин би трябвало да е била затворена в мазето на къщата, в която е живеел и До Хьон. Иначе няма как той да я посещава в този час (22 часа :) ) Но не си спомням дали казваха къде е това и дали на същото място е бил и пожарът. Би било логично да е така.
А колкото до мистериозният мистър Х - ще ме разочароват ако е нещо различно от обединената личност накрая.

 

Та така... остава да чакаме до сряда. Изобщо не съжалявам, че я започнах преди да е свършила :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм голям фен на развой със сливане на личностите, макар че в реалния живот това е начина на излекуване от болестта. Тук обаче не мисля, че ще направят такова сливане. Мисля, че някои от личностите просто ще изчезнат. Най- вероятно ми е сливане само между Се Ги и До Хьон. Но определено още му е рано на Шин Се Ги да изчезва или да се слива. Още нещата между него и О Ри Джин не са изяснени, изборът й не е направен, няма завършеност на отношенията им. Така че според мен още е рано за такова сливане на личностите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе най-важното е че падна питанката за осиновеното дете! Сеа остава само да видим ква му е връзката с чеболите и дали

е по майчина линия само или дядката е ударил кьоравото и е сложил рога на прилепа. Колкото и да ми се иска да е второто понеже недолюбвам по обясними причини бабето май май ще е някой страничен таткото на Ри Джин. Въпреки, че бих доволен колкото и странно да ви се струва - връзката м/у Ри Джин и До Хьон да е невъзможна поради роднинство и той да се хване с Че Йон (годеницата на братчеда). Но едва ли ще допуснат такова нещо в корейски сериал точно, a и да разрушиш такава удачна и ефективна екранна двойка си е престъпление. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Въпреки, че бих доволен колкото и странно да ви се струва - връзката м/у Ри Джин и До Хьон да е невъзможна поради роднинство и той да се хване с Че Йон (годеницата на братчеда).

 

 

Е, какъв си садист.. искаш да разделиш влюбените гълъбчета и да го пратиш нашичкия при депресарката. Тц тц. Обаче сори, няма начин да няма начин   :P Накрая бащите и майките ще ги насосат така, че да няма греховни и невъзможни връзки. Обаче ще има голяма драма до заслужения хепи енд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ма така основните герои ще са сите щастливи (е без братчеда, ма кой му пука за него) особено ко я вържат с Орионката, че тая неговата само с Йо На няма е бъде май.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как, никой освен депресираната първа любов на До Хьон няма да е щастлив при такъв развой. Той вече не я харесва, така че не би се хванал с нея така или иначе. Докторката пък няма как изведнъж да си падне по "брат" си. А ако се окаже, че наистина имат роднинска връзка, което е много малко вероятно, по вероятно ми се вижда да теглят една майна на всичко и пак да са си заедно. Все пак ще са най- много братовчеди, в миналото е било нормално  :P Обаче няма да се стигне до там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Депресираната първа любов и братовчеда много си отиват , недейте така ! 

 

 

 Това за акциите сигурно е вярно , все пак нали снахата  беше поела бизнесът на мъжа си , който го видяхме що за стока е . Пък и то иначе за какво ще я търсят Портокалка всички ... е сигурно искат и позора на семейството да прикрият , но той вече така добре е прикрит, че тука 14 серии го нищем   :P . Не съм на 100% сигурна , но си мисля , че ако някой е очистил дядото , ще да е самата баба , дори само за да не прехвърли той фирмата на снахата. Със сигурност дядото или има голяма роля във всичко или й виси на съвеста на бабата ,  защото тоя портрет дето все е на фона зад нея , не е случаен.  ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ама тея пичове верно се забавляват! :D Ама няма как и да е иначе Джи Сънг само като го видиш в това розАвото сако и те напушва смях, камо ли като почне да кърши пръсти и да кифлее. Йо На си е вярно най опасната самоличност..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разоре, не знам от кое повече ме напушва на смях - дали розовото сакенце, дали поличката в/у анцуга, или пък шноличката в косата. Но знам, че на срещата на Юна и Рион се смях със сълзи. Както каза някъде по-напред Спийди - дори и с Рион докарва химия. И май ми допада повече тази двойка пред другата :D :D :D Тези двамата мога да ги гледам с часове и няма да ми омръзнат. Юна е дъ бест!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е за смях! :D Кой беше споменал за това как гланца за устни или нещо там от мейкъпа му станало модерно и се продавало като топъл хляб...Нищо чудно да видим и такава мода анцуг+поличка при корейките! Тогава и най върлите критици на Джито ще трябва да го признаят, щат не щат и официално да го обявят за национален унисекс FaPe (фешън пърсън)! xD
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е за смях! :D Кой беше споменал за това как гланца за устни или нещо там от мейкъпа му станало модерно и се продавало като топъл хляб...Нищо чудно да видим и такава мода анцуг+поличка при корейките! Тогава и най върлите критици на Джито ще трябва да го признаят, щат не щат и официално да го обявят за национален унисекс FaPe (фешън пърсън)! xD

 

 

Вие се шегувате , ама аз онзи ден бях в магазина и гледам гланцовете за усни и се усетих как се подхилквам на себе си , мислейки си как трябва да си взема някой розавичак кат' на YoNa ! :28558: но не мисля , че мога някога да я стигна по фешън стайл ! 

Трябва да си има тя един youtube канал , където да прави make-up tutorials !  Много ми се иска да има спешъл епизод само с нея и Ориончо !  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно да видим и такава мода анцуг+поличка при корейките!

Тази мода е отдавна при тях. Пропуснали са само да навият единия крачол до коляното, ама то сигурно 'щото навън е студено и да не си разболеят главния актьор   :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв образ като Йо На! Се Ги може и да го жертвам и пусна, но нея не!  :28558:

 

 

Че Ориндж-ката е била у мазето - ясно, но защо имаме 2 личности, които са близнаци? Сигурна съм, че има някакво логично обяснение...Освен това и аз мисля, че дядката трабва да има някаква голяма роля в цялата история...Някак странно е да е бил сам със снаха си у колата...Да не би бабата да ги е отрепала? Възможно ли е таз снаха всъщност да е била негова дъщеря от друга жена? Любовница? 

 

 

 

Их, искам сряда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да се сетиш като при това положение излиза, че е оженил едното си дете за другото...или зеленчукя ще го трием от семейният регистър, ръка за ръка с До Хьон? :D Аз се майтапих за инсеста ама толкова се оплетохме в тея семейни взаимоотношения тука, че май за финал на тая драма ще трябва библейски потоп за да отмие греха... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...