Jump to content

Recommended Posts

Току що прегледах набързо и без субки 13 епизод - не е истина как са омешали драма, трагедия и невъобразимо комичното! :rofl:​ Появата на Йо На беше само за 10 минутки но беше точно това което беше нужно доразведри атмосферата от дотогавашната сериозност!  :D Смях се със сълзи а и края потвърди някои предположения за момиченцето от мазето! В превюто на 14 епизод ясно показаха че бабката :mad:  май не знае или знае коя е Портокалка щом охраната така я отнесе , но може и да е подмолния чичо - не стана стана напълно ясно - само един намек си беше! За първи път гледам епизод без превод :kissy: - тая драма е голяма зарибявка!  :28558: Сега чинно ще си чакам английските субки че да се осветя за по - фините моменти от действието!Бедничкия Ориончо :cry:  - с месеци ще сънува кошмари! :282:​ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепна Йо На отново - този пародиен елемент определено беше добре дошъл. Отделно дето самите актьори яко се забавляват, щом се подхилкват дори във вече монтирания епизод.  :rofl:  Личи си колко добре си пасват и тримата - без подходящ партньор да подеме адекватно подадената реплика и жест, нищо не би се получило. И към края - айде на мазалякааааа! :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак супер епизод , а Йо На несъмнено беше голямата звезда :28558:  ! Добре , че утре има още една серийка,че вече не мога с това чакане ! Нещата се разплитат , но от това не става по-малко интересно ! :) 

 

ПС Вижте го с тази ролчица какъв е сладур ! 

 

 

[/media]tumblr_njzfi5C7MX1svrokpo2_500.jpg

 

 

 

Тук има едни клипчета от снимачната площадка , които май не са поствани .... извинявам се ако повторя нещо 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре-е-е как го извъртяха в 14 еп. това с децата в мазето и част от предположението ми от по-рано, се оказа вярно

"Детето в мазето 100% ли е До Хьон. Това неговите преживявания ли са или са присвоени т.е. той е наблюдавал отстрани това дете в мазето, бил е съпричастен с него и след нещо ужасно, което е видял от вина е решил, че това са неговите спомени. А и той си спомня все едно и също нещо, едва в последните серии ни показаха още едно дете, за което не се разбра момче ли е или момиче. Може той да е бил детето, което е идвало и си е отивало. И после, когато дават момчето в мазето погледът на обектива винаги е отвън навътре. Сякаш този, който си спомня наблюдава отвън момчето, а не е самото момче. Роботът, който стреля е насочен навън, а не към момчето в мазето. Нито веднъж не даваха как момчето гледа към вратата (самата врата). Можеха да не дадат висок или нисък силует, за да не разберем кой е, а просто да дадат, че се отваря врата и той вижда сянка или нещо такова. Детето нямаше и белези от малтретиране, нито пък са го давали да изпитва панически страх при отварянето на вратата. Изпитва уплаха, но не и скотски страх. Изглежда сякаш е затворено в мазето и толкоз. Дали детето в мазето не е О Ри Он, а този който го навестява да е До Хьон, който го е открил случайно или пък извратеният му баща зеленчук го е пращал да го наглежда или пък го е вземал със себе си, когато е ходел да го стряска с хокейната щека (на това оприличавам сянката при отварянето на вратата), а най-накрая се е опитал да убие О Ри Он и До Хьон е станал свидетел на това."

Само дето детето е О Ри Джин, а не О Ри Он.

Вината е по-разрушаващо чувство от болката, затова До Хьон е психясал, а Портокалката е нормална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи какво излезе сега?

 

 

Ри Джин е дъщеря само на първата снаха, която по документи е вписана като майка и на До Хьон, но реално го е родила фльорцата. От тук смятам, че баща му не е баща на Ри Джин, следователно нямат роднинска връзка, иначе няма логика да се държи така с нея. Заключеното дете в мазето е Ри Джин, а нашият малък алтруист още от дете е бил душица и е ходел да ѝ прави компания по своя воля. Отделно дето не се знае дали пък и на него му е истински баща... Егати мармалада!

 

 

Почнаха тегавините - занапред очаквам само драма. Обаче ще е с отлично качество!

 

Тоя поглед на Джи Сонг накрая................ О.О Три минути не мигнах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, смятах да го гледам след като приключи, но ме изкушихте с коментарите и не се сдържах! :)

Така на един дъх изгледах първите 8 серии и после с останалите 4. След това почнах по два пъти - веднага след като излязат и после с превод, че то чака ли се... :rolleyes:

Разкошен 지성! Във всичките му превъплъщения. (Как ли съм го пропуснала досега... Ще се поправя в скоро време.)

Досега развитието на сериала ми хареса. Отдавна не ми се беше случвало да гледам толкова добра драма. Много се надявам да е така до края.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, смятах да го гледам след като приключи, но ме изкушихте с коментарите и не се сдържах! :)

Така на един дъх изгледах първите 8 серии и после с останалите 4. След това почнах по два пъти - веднага след като излязат и после с превод, че то чака ли се... 

Трябваше да изчакаш , сега ще се мъчиш като нас само с 2 епизода на седмица ;) .  

 

Иначе епизода днес просто .... чакайте , направо в спойлера да пиша 

 

 

Пак имаше весело начало , но в края ни разказаха играта от към емоции ! Отново браво на Ji Sung за изпълнението ! Много се зарадвах и как се опълчи на Се Ги ( нищо против молива за очи , даже ми липсва , но просто като има развитие на героите , винаги ме радва)

Иначе единственото неясно нещо за мен за момента остава това кой е бащата на Портокалка - няма да е дядото , както се очертава , защото майката на До Хьон си го каза пред бабата , че той е единствения наследник на Зеленчука.

Зеленчука явно е тероризирал момиченцето , защото го е било яд , че жена му , която явно все пак е обичал е имала дете от друг мъж. След като снахата и дядото са починали в инцидента  просто нямало кой вече да защити горката Портокалка и са я заключили в мазето , където само добричкия До Хьон е ходил да я вижда. Той защото е бил толкоз добричък , така лошо му се е отразило всичко :(

Но се радвам , че нещата вече излизат наяве , че сега да има време героите най-после да застанат лице в лице с миналото и тайните , които крие. Пък има и още една личност , с която трябва да се срещнем :i love this: . Или може би тази последна личност , ще е сливането на всички останали ... ще видим ! 

 

 

 

Единствения ми проблем е , че едва вече издържам от седмица до седмица ! Искам всички епизоди вече !!!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да, малко прекалено експанзивно мислех, като реших, че портокалка е дъщеря и на дядото. Не разбирам обаче к'во е правила тя в мазето, ама ще се види. То нали майката е била в Америка или паметта ми изневерява?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех чак ми иде да се квотна..познах за мечето! Дори започвам да си мисля,

че такава самоличност Нана изобщо няма и тая рисунка е направена от някоя от другите самоличности най вероятно Мистериозният Х. Но дори и да съществува Нана би трябвало да е проекция на Ри Джин така, че едва ли ще ме изненада с нещо

Любопитното е друго..май май тогавашната позиция на До Хьон не е такава каквато си мислех. Да преживял е голяма травма

но истинският ад в това мазе е бил за малката Ри Джин, а той просто я е намерил там и й е правел компания демек зеленчука е тормозил нея не него поне до момента, в който ги хваща заедно.

Най-големите мистерии обаче остават...все още липсва

бащата на Ри Джин. Гледам, че сте отхвърлили варианта за дядката, но само думите на майката не са достатъчни за това тъй като не само че има мотив да лъже ами просто може да не знае цялата истина.

Така или иначе взе да става особено интересно и си мисля, че следващата седмица вече всички карти ще са свалени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавото е,че всичко е направено с мисъл и ни държи в напрежение- разбрахме кой за какво се бори, но не успяваме да наредим пъзела съвсем.

Колкото до мистериозния "X",

наистина може да е 6 в 1- победителят, който да се появи за край.Иначе, съгласна ,че и майката може би не е наясно за бащата на момиченцето, щом има притеснения за наследството, чичото също.На мен обаче, продължава да ми е любопитно, защо две от самоличностите са близнаци, че и момче и момиче, понеже както виждаме за всяка самоличност има обяснение, защо се е появила.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, не мога да го отрека-

излязоха от ситуацията и засега има реално обяснение, кой какъв е и защо е такъв...

И разбира се актьорите са великолепни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ако О Ри Джин не е претендент (не казвам, че е), то защо всеки я търси и защо майката на До Хьон каза на зеленчука, че ще я намери и ще я заличи. 

Все си мисля, че зеленчукът не е син на дядката.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече със сигурност мога да кажа, че поне за мен Kill Me Heal Me е от ранга на Тайната Градина. Това е някакво уникално съчетание от страхотно замислена история и почти вълшебен подбор на актьори. Всяко едно нещо си е на мястото и те оставя без думи. Знам, че сценария е най- важното в една драма и че работата на режисьора е от огромно значение, но тук актьорите вдъхват такъв живот на героите си, че просто не можеш да видиш никой друг в ролите им. Страшно съм доволна, че започнах да гледам драмата по време на излъчването й, защото така определено успявам да я оценя повече. А сега по- конкретно за епизодите.

 

Хитът на 13-ти епизод определено беше Йо На.  Може да се появи само за десетина минути, но накара предните 50 да избледнеят :28558: . Единственото, на което намирам кусур са тия бели корабни платна под формата на панталони дето ги носи под полата. Вместо това трябваше да й облекат долнище на анцунг, както обикновено си обличат ученичките там. Виждала съм го по много драми и определено щеше да е по- сладко. Ама какво да се прави. Това да е кусура  :P Образът на Йо На се получи изненадващо добре и направо култово. Даже понякога макар че дават Ча До Хьон аз си виждам Йо На  :P

 

 

За целувката с О Ри Он четох, че я нямало по сценарий и я предложил режисьорът, но двамата се съгласили с готовност :P 

 

 

А 14-ти епизод беше просто убиец. Уникално силен епизод. Романтиката достигна връхна точка  :wub:  А последните минути бяха толкова наситени с емоции. Нещо много важно се случи накрая и не знам дали следващия епизод няма да започне с изненада.

 

 

Ча До Хьон получи спомените на Шин Се Ги! Но не знам той сам ли му ги пусна или стана нещо друго...

Направо умирам от любопитство и нямам търпение до следващия епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както няма превю ще гризем нокти до сряда. Историята отбеляза много сериозно развитие. Страхотно са си написали сценария. Имаше и забавни моменти, за да не ни разсипят от драма. С Йо На съм се смяла като лудите, няма такава кифла просто. Орионката си изпати здраво, но сам дърпаше дявола за опашката, така че не му съчувстам. Пак извади голяма смелост да дели една стая с До Хьон после. :D

 

Вероятно ще ни изненадат с нещо и може изобщо да не съм права, но в 14-ти епизод останах с впечатлението, че До Хьон се сля с Нана и Се Ги. Но все пак трябва да се види как ще се държи като дойде в съзнание след цепеницата, която отнесе в главата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха на моменти и аз припознавах Йо На в До Хьон. :D Ориончо даже смело си беше легнал на леглото с гръб към него.

Портокалката в коя маза са я тормозили някога - в тази на официалната им градска къща или в тази на извънградското им имение, в която я метнаха сега.

Родителското тяло (първо и второ коляно) на До Хьон големи гадове. Как той е израсъл такъв почтен да му се чуди човек.

Бащата на До Хьон ми напомня малко на един друг наш познат - мрази детето (О Ри Джин), защото му е развалил "идилийката" с жена му.

А бащата на О Ри Джин ще е някой, когото майка й е пазела в тайна дори от нея, защото не е сложила снимката му в медальона на дъщеря си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май възприе идеята, че е оппа, щом и дрехите ги даде с тези думи. Явно До Хьон много го харесва, след като ПерКо отдавна се сприятели с него, а Йо На иска да му се гушка. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е щото и Оппа и Йо На порядъчно ги пере съчмата, та са си лика прилика. Кат Пижо и Пенда са (близнаците и та са ми така).

 

Чудя се защо са убити точно свекърът и снахата. Кой печели от тяхната смърт и какво печели. Единственият явно печеливш е бащата на До Хьон, а покрай него майка му и любовницата му, в бъдеще несигурно време и До Хьон. Някой от тримата е спретнал нещастните случаи, ама единият сега е зеленчук, а двете кукумявки го играят ни лук яли, ни лук мирисали. Чичото го играе по-скоро наблюдател, отколкото участник в събитията.
Сега си мисля, каква пък претенция за наследство й приписват на О Ри Джин дори и да е родена по време на брака на снахата и бащата и дори ако е родена по-рано от До Хьон. Нали наследници са децата от мъжки пол, момичетата наследяват само, ако няма мъж или пък, ако той за нищо не става.

 

20 еп. само с Йо На (и Ориончето в добавка) да направят пак няма да ми омръзне.

Направи ми впечатление как Йо На метна смъртоносен поглед на О Ри Джин, когато я бутна в предните серии, а при О Ри Он когато я отблъсна от себе си как това само я амбицира да му налети за целувка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За наследството...

 

Най-вероятно Ри Джин наследява акциите на майка си в корпорацията и чрез тях може да определи кой да стане следващия президент. Особено, ако в нейни ръце е т.нар. златна акция. Той и чичото нещо подобно каза. Сега не сме наясно осиновена ли е или скрита, как стоят юридически нещата. Но може да се докаже коя е майка й и тя автоматично я наследява.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...