Jump to content

Recommended Posts

Тоя сценарист само да го хвана.... ще го разцелувам! Така да ни лашка от емоция в емоция - от единия, та чаааак до другия полюс!

В един момент се хиля с глас (сцената с рапа във фоайето на фирмата), в следващия съм умилена (на репликата как Се Ги старателно е слушкал и изпълнявал всичко, което му е казала мацката), а на финала... О.о

 

Като го видях сгърчен на пода и в защитна позиция, нещо в сърцето ми се скъса... Много болка е събрало това човечЕ, много... ;(

 

Започват да разплитат възела мааааалко по малко, но крайно интригуващо. И потропването с пръсти - никога не бих очаквала този паралел, никога! Голямо мазало е било в това мазе, а наш До Хьон се оказа смелчага от мъничък... И сравнението колко си приличат До Хьон и Се Ги... и.... иии.... абе всичко!

 

Искам да отбележа изключително сполучливите диалози и образи - всеки един от героите е подозрително адекватен дотук. Много се надявам да запазят съспенса докрай.

И много ми хареса как мацето го "работеше" милия Се Ги - завалията, "копче" не може да ѝ каже!  :rofl:

А финалът ме втрещи напълно - сега вече съвсем нищо не ми е ясно. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тоя сценарист само да го хвана.... ще го разцелувам! Така да ни лашка от емоция в емоция - от единия, та чаааак до другия полюс!

 

В един момент се хиля с глас (сцената с рапа във фоайето на фирмата), в следващия съм умилена (на репликата как Се Ги старателно е слушкал и изпълнявал всичко, което му е казала мацката), а на финала... О.о

И мен много ме радва  как историята си има от всичко !  :icon_sunny:  

Това сериозно ми е станал един от любимите сериали евър ! В този епизод пак имаше култови моменти като

колелото на късмета , рап батъла , кастинга ... :28558: 

, на които много съм се смяла ! Се Ги колкото е да се прави на лош ( и колкото и да е наранен горкия ) е като едно непораснало дете , сладура !

Но нещата към края сериозно загрубяха , ама поне вече почваха да излизат повечко работи наяве ....  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод както винаги. Шин Се Ги е направо душичка. Започвам да му симпатизирам повече, отколкото на До Хьон, макар че харесвам и него. Изобщо харесвам всички образи и не искам никой от тях да изчезва. Джи Сонг е толкова убедителен във всеки образ, направо все едно наистина са отделни хора и всеки един от тях се бори за живот и не иска да изчезне. 

 

 

Не знам дали английския превод на предния епизод не е бил малко объркан, защото ако гласът е бил на Шин Се Ги този път каза "моя баща" . А и с портрета не стана много ясно баща ли го нарече, дядо ли..

Мисля, че бащата скоро ще го събудят, защото вече показаха актьора, а и До Хьон си спомни лицето му. Интересно, че първата реакция на малкия До Хьон бе да защити другото дете. Явно бащата е бил еднакво лош и към двете деца.

 

 

Между другото рейтингът на Джекил пада още малко до 5.1% от 5.3% миналата седмица. Нашите задържат почти същия рейтинг - 10.9%, а на предния епизод е 11%. Днеска щяло да има целувка в конкурентната драма. Сигурно ще усили малко интереса, че иначе  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 епизод беше много приятен и страшно добре балансиран откъм емоции. На средата така се смях, че чак сълзи ми потекоха. Вече се вижда как личностите се преливат една в друга и показват сходни черти. Бабичката си го получи най-накрая, cool. Довечера се очертава пореден интересен епизод.

 

 

 

Мотото е: "Ако ти си го направил, аз ще го направя също! Защото ти и аз сме едно."

До Хьон изпада в отчаяние, когато разбира със закъснение какво е извършил Се Ги. Чувствата на Че Йон се разтърсват още повече заради внезапната промяна в поведението на До Хьон. Докторката настоява До Хьон да направи някои промени, както е сторил Се Ги. Междувременно бабичката отива при професора.

 

П.П. Рап сценката изобщо не е влизала в сценария, а са си я измислили Ji Sung и Jung Eum. Супер че са ги оставили да я заснемат, така се смях.. но и секретарят не пада по-долу, как се включи само. :D

 

 

 

Рейтингът на конкуренцията продължава да пада, въпреки изсмуканата от пръстите целувчица (peck) снощи. Повечето фенове предполагат, че е заради последния скандал с автора на уеб комикса. Човекът си правил промоция, рекламирайки си произведението чрез ха познайте - Kill me, Heal me. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

П.П. Рап сценката изобщо не е влизала в сценария, а са си я измислили Ji Sung и Jung Eum. Супер че са ги оставили да я заснемат, така се смях.. но и секретарят не пада по-долу, как се включи само. :D

 

 

 

Ами май още първата рап сценка не е била замислена така, но на видеото от мейкинга се вижда, че Джи Сонг предлага да я направят по тоя начин  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май още първата рап сценка не е била замислена така, но на видеото от мейкинга се вижда, че Джи Сонг предлага да я направят по тоя начин  :)

Моля, пусни видеото тука, да не го търся :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е отишло на 5% значи вече даже не може да се нарече и конкуренция...просто някакво паралелно сериалче. Хьон Бин може спокойно след снимките да сяда и да гледа батко си Джи Сънг и така другият път като му попадне герой с раздвоение на самоличността или подобен сценарий като тукашният да знае какво да прави.

Иначе пореден страхотен епизод! И аз съм доста доволен, че се хванах да гледам тази драма. Тва 11 епизода вече да ми е свръхинтересен сюжета и да не знам със сигурност накъде ще наклонят везните си е достойно за адмирации. Хех, а го почнах на майтап щото ми стана смешно заради отказа на "масовият" актьор Сънг Ги... :D

Пиковите моменти могат спокойно да се обособят като 2 -

сценката на края с реакцията на До Хьон (мисля че беше той не Се Ги)след като видя баща си на леглото и конфронтацията на пишман близнаците. Орионката не знам какво ще обяснява, но едва ли ще е истината, по скоро ще залъже докторката с нещо въпреки, че би ми се искало наистина да си свали картите.

Хех стана ми много смешно като имитираха отбор Ракета от небезисвестното японско аниме Покемон, бяха голяма картинка... :D

Ще изчакам все пак и 12 епизод преди да правя някакви изводи, но си мисля, че климакса на цялата тази мистерия ще е ако не в него епизод то поне в следващите 2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кого бил и що го бил пак не стана съвсем ясно. Май зеленчука ги е бъхтал наред всичките в мазето, че да му имат страха за всеки случай.

И защо Се Ги смята, че детето в мазето не е спасено, нали знае, че О Ри Джин е жива. В превюто на 12 еп. даваха как изгаря в огъня една снимка на жена - това май беше загиналата снаха и държеше дете, ама образа на детето изгорял и пак не се разбра - О Ри Он или О Ри Джин. Се Ги с това "ще ти дам Седжин груп" намеква ли ни нещо за О Ри Джин или не ..... кой да знае.

 

Тая бабура много лошава ще й се не види, защо толкова й е по-мил сина от внука не я разбирам. И какъв беше този договор за неразгласяне и този чек/акции за  5 млн. долара дето ги извади от сейфа - дърта хиена е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, това, което разбрах аз в превю-то за 12-та беше:

 

 

Бабката не му ли каза, че не е трябвало да пребира него и майка му, т.е. май ще се окаже истина, че той не е син на зеленчука, а на дядката? :mellow:

Ако е коректен инглиша, мисля че каза точно туй...

 

 

 

Кашата е пълна. Следващият епизод ще е доста тегав. Въобще, наближаваме кулминацията, а все още имаме много въпросителни...

Силно се надявам в предстоящите серии да не ни впуснат само в драмата, а да отделят и внимание на комедията.

Страхотно им се получават смешните сцени!

 

 

tumblr_njkfogteQa1sh8uxlo1_500.gif

 

 

 

Да взимат всички награди за 2015та и туй то! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кого бил и що го бил пак не стана съвсем ясно. Май зеленчука ги е бъхтал наред всичките в мазето, че да му имат страха за всеки случай.

И защо Се Ги смята, че детето в мазето не е спасено, нали знае, че О Ри Джин е жива. В превюто на 12 еп. даваха как изгаря в огъня една снимка на жена - това май беше загиналата снаха и държеше дете, ама образа на детето изгорял и пак не се разбра - О Ри Он или О Ри Джин. Се Ги с това "ще ти дам Седжин груп" намеква ли ни нещо за О Ри Джин или не ..... кой да знае.

 

Тая бабура много лошава ще й се не види, защо толкова й е по-мил сина от внука не я разбирам. И какъв беше този договор за неразгласяне и този чек/акции за  5 млн. долара дето ги извади от сейфа - дърта хиена е тя.

Не може да е така...ако До Хьон е син на дядото, защо тогава майка му ще търси другото дете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреее, има някаква светлина...

 

 

 

Явно другото дете в мазето е била Ри Джин. Дотук добре. И лошият е бил таткото. До Хьон попита баба си дали изобщо някога е гледала на него като на внук, семейство, а не като на "дете, което баща ми е довел". Демек сега внук ли ѝ е или чужд? Обърках се вече...

Обаче много ми харесва новият поглед у До Хьон...

 

 

 

Искам вече да видя Нана и Мистериозния. И Йо На!!!  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прводът във ВИКИ на 70% цък

 

Големи конспирации разиграхме, а то ще вземе да излезе, че баща му го е малтретирал, заради пианото., но няма да гледам, да не си развалям удоволствието, докато не стане готов целия епизод- видях само 1 минута.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и на 70% превод го гледах , защото нямам търпение просто ! Отново половин серия смях , половин серия драма и напрегнати моменти ! Нека , нека ! Гледам , че малко по-малко сливането между образите на Се Ги и До Хьон започна . Но ми липсват другите персонажи ! Надявам се скоро пак да ги видим , както и да се запознаем с тези , за които досега само загатваха.

 

 

Вече най-после може спокойно да си кажем , че Портокалка е била в мазето и тя е осиновената. Мисля ,че си беше и по-логичния вариант. Аз така ги виждам нещата за момента : Ри Джин е била дете на съпругата от друг мъж ( дали дядото е бил , или той просто е прикривал снаха си , не е ясно още ) , а за До Хьон си знаем , че е незаконен син и затова и бабата го мрази , като дете на някаква си там недостойна любовница и също защото заради него е пострадал безценния й син. Бащата ги е тормозил и двете деца , като момиченцето най-вероятно е било скрито в мазето след смъртта на майка си, а  До Хьон се е опитвал да го защити , но от това само повече бой е ял. Освен това баща му сякаш все назакваше нея , ако  До Хьон  сгреши . Се Ги много добре знае всичко и затова каза на баба си , че ще даде компанията на това дете като компенсация . Обаче имаше още нещо отностно идеата с близнаците , та мисля има още за разкриване ... 

 

 

Жалко само , че толкоз трябва пак да чакаме до следващия епизод .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, дето има да се чака до четвъртък сутрин е най-лошото всичко... Искам още рап и гримирани мъже в офиса :).

И Пери Парк и Йо-на. 

И някакви разгадки, че за мен всичко се оплете двойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не отбележа гаврата, която си направиха с айделушките в 11 епизод- супер хрумка- за условията на договора и прослушването за актьорските умения на айдълчето със самочувствие.  :28558:  Крайно време беше,  някой да го каже в прав текст, че и да го покаже, как се става айдъл-актьор   :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята наистина започна да се разплита и то с доста бързо темпо.

 

 

Бащата е някакъв истински психо. Наистина нещо не му е наред главата, за да се държи така. И двете деца бяха тотално наплашени. Другото дете явно наистина е О Ри Джин и освен ако не са объркали нещо и не са хванали грешното дете би трябвало тя да е наследницата, а не О Ри Он. Значи До Хьон или няма да е истински син на баща си, или бабата е била палавница и бащата не е син на дядото :P Друга възможност за сега не виждам, но няма как да имат кръвна връзка с нашия човек.

 

 

Ох, нямам търпение до другия епизод. Btw, Шин Се Ги вече ми липсва  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...