Jump to content

Recommended Posts

И за съм на същото мнение, Кидо. Не е за него и по-добре, че е отказал. Богато ми е въображението но не си го представям като Шин Се Ги. А и с очната линия ще изглежда покъртително. Бях много приятно изненадана и от мъжкото излъчване на Джи Сонг, и от плътния тембър на гласа и от факта че не изглежда нелепо с черния грим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради сладура ще се гледа непременно. От слънцето си ми е един от любимците :inlove:    и мисля, че ще се справи. Благодарности и за превода :thanks: 

В очакване съм на нещо забавно и разтоварващо :)   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих била категорична, че Бини не би могъл да я изиграе. Няма как да разберем. Както и не знаем, дали наистина му е била предложена ролята или е рекламен трик (както вече коментирахме).

Джи обаче се справя наистина блестящо за момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се радвам, че И Сънг Ки отказа ролята, толкова много се радвам, защото тотално щеше да си развали имиджа с подобна драма. А той има добра репутция и е национален любимец.

Мислех, че ще бъде забавна комедия.. а то какво излезе.. :mellow: Този филм е пълен със илюминати символизъм и самото психично отклонение на героя си е чисто обсебване от демони в реалния живот. Отвратителна тема за филм, отвратителни американци в първият епизод, напоследък нищо не става за гледане.. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Сонг е първокласен актьор, а тези роли са създадени за него и виждате изпълнението му. :bow: Като се появи с червеното палто и с грима, леле чак се влюбих / то никога не е късно да станеш за резил/ :wub: Бини е също добър актьор, но просто това не е за него. Както обичам да казвам, никой не може да се надскочи.

 

 

О Ри Он явно знае, че не са близнаци и не са брат и сестра с лекарката.

Спомняте си подмятанията на медицинската сестра, че гледал д-р О докато спи с очите на мъж, а не брат, както и когато си говореше сам в колата, че явно той, като батко вече не й е достатъчен.
Интереса към наследника едва ли е само от писателски интерес. Таблото има огромно значение, видяхме родословие и др.статии, но още не сме наясно с мистериозната тайна.
Родителите на близнаците и разговора им, че съседа им не знае истината и затова говори така за близнаците.
Сънят на д-р О за малкото момченце и малкото момиченце.

 

 

Загадките са много, подхвърлят ни ги ей така и става все по-интригуващо.



Дидо, къде му е клишето на сценария, че нещо не го откривам?

А относно версията на рускинята, не съм убедена, защото бащата като разказваше на сина си за дядо му, спомена, че малкият брат е измамил големият и той е останал без нищо, но все пак във вените на братовчеда тече кръвта на дядо му. Явно борбата и надмощието за власт е от поколението на дядовците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е ясно, със сигурност са искали топ актьор за ролята. В тоя ред на мисли добре, че не са се сетили за Минчо  :P И Сънг Ги определено щеше да израсне много с тази роля и можеше само да спечели. Едно е екранния образ и друго е актьора като личност и мисля, че даже хората в Корея го разбират това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мари, да историята почва от дядовците- на руски, в спойлера е подробно обяснено.И да, братовчедът носи кръвта на дядото, но е  незаконнороден.Като прочетох версията си казах -  "елементарно, Уотсън" :28558: , доста е логична.Дано пък ни изненадат и да е друго, но ако не, наистина актьорската игра, ще е на преден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, момичета!  Нова съм тук, но като четох вашите мнения за сериала реших да се регистрирам и да се включа и аз... :icon_sunny:

 

Тук никой не видях да е писал за официалната майка на До Хьон, биологичната му майка, като започна да заплашва бабата, каза нещо от рода, че е убивала хора и е била много жестока...Та си мисля дали тя не го е малтретирала от яд, пък баща му да го е спасил... А за брата-близнак имам чувството, че не само е влюбен в нея, но ревнува  от ГГ , защото спомена нещо такова, че Орин по-добре да не си спомня момчето,което и е влязло в сърцето. И друго си мисля  дали тя не е била с ДоХьон по време на пожара?? Пък Сe Ги според мен я позна от това, което тя направи нали му каза , като сочеше с пръст:Замръзни или нещо от рода...това може да и била тяхната игра...?

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла си да се включваш колкото ти душа иска :)

 

 

 

Съгласна съм за играта - има нещо там, реплика или жест, който го накара да я познае. За бабата да го е малтретирала не ми се вярва - твърде високомерна е да го прави лично, а и сянката на вратата в сцената с отвлечения малчо е мъжка, ако не греша. За мен поне някой чужд е отвлякъл дребосъка, вероятно нает от чичото или друг, непознат ни засега роднина - респективно прецакан наследник. А за мамата тепърва ще ги плетат каква е била....

БТВ, Се Ги се казва другото му Аз, Сънг Ги е една друга бира ;) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо приемате безусловно, че бащата

непременно е бил там за да го спаси? Може да звучи дръзко за корейски сценарий, но аз си го държа в полезрението като заподозрян тъй като хем чичото ми се струва прекалено удобен злодей, хем факта, че така си е увредил психиката тогава, че чак се е появила първата му алтернативна самоличност за да го спасява и то точно Се Ги значи това, което се е случило е било наистина ужасяващо. Не ми излиза от ума и онази реплика на майката, че ако До Хьон си спомни всичко много хора ще са наранени. Ако е чичото той така и без друго е заклеймен от бабката като злодей и нея поне или титуляр-снахата такова развитие на събитията може само да ги възмути, но не и да ги изненада камо ли да им зейнат душевни рани. Да не забравяме и факта, че До Хьон е незаконен наследник, това би смутило всеки демонстиращ висок морал кореец особено ако с висок ранг, а и със сигурност е бил притиснат от любовницата си тогава тоест майката и положението му хич не е било розово по това време точно заради съществуването на извънбрачно дете. В тогавашната ситуация имаме склонна към насилие личност като Се Ги и един пострадал - само това е известно, а самият Се Ги каза, че тогава той го е спасил...едва ли става въпрос за просто бягство, а явно точно безмилостната му персона се е проявила.

 

 

ПП Пак да си задам въпроса тъй като наистина ми стана смешно: защо изтрихте цялото мнение на онова момиченце дето говореше за чиста и неопетнена любов? Беше доста забавно и се посмях, можехте просто да изтриете изречението дето обиждаше тукашните потребители, бая нещо беше изписала, вярно бяха глупости, но все пак ми стана жал за труда й? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен докторката

 

ще се влюби в Се Ги и за това е кръстен така сериала..., за невъзможната любов... А може и чрез любовта на Се Ги, До Хьон постепенно да стане истинска личност, а не такъв
слабохарактерен... Все пак, когато мацката беше в опасност в склада, сякаш се превърна в друг човек и май почувства неща към нея...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснали са малко снимки за зарибявка за следващите два епа.

 

 

 

tumblr_nib4y5Old21soqhiuo1_500_zpsaec4d4

 

6Vsiklb.jpg

 

Ако докторката с целувки може да накара самоличностите му да се сменят страхотни сеанси за лечение ще имат. На превюто не разбрах върху кого се беше хвърлила - или е бил До Хьон или Пери Парк. Утре може и да стане ясно.  :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тук има Нази модератори щом пак са се трили мнения, аз се чувствам обиден, че не мога да прочета въпросното мнение. Хитлер е горд с вас. Възможно е според мен

братът като говореше, че е по-добре да не си спомня как е дала сърцето си на някакъв човек, той да е имал предвид себе си. Не бива да се изключва вероятността именно главният герой да е виновен за съответната случка от миналото или той да е направил нещо на баща си в онази случка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случката от миналото определено е много възлова..

 

Или той, или Се Ги вероятно е отговорен за пожара. Бабичката нали го кълнеше, че баща му е зеленчук 21 години заради него. Той бил виновен. Или съвсем се е смахнала, или той е направил нещо, за да се защити. Ясно е, че е бил малтретиран и това е довело до заболяването му в последствие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

братът като говореше, че е по-добре да не си спомня как е дала сърцето си на някакъв човек, той да е имал предвид себе си. Не бива да се изключва вероятността именно главният герой да е виновен за съответната случка от миналото или той да е направил нещо на баща си в онази случка.

 

 

Не, брата почти сигурно говореше за другото момче, поне от превода така излиза..., мисля че още тогава се светна кой е бил в съня й...но почна да и говори глупости, за да не се замисля тя и да си спомни -според мен де... Може би има нещо свързано и с нея в инцидента щом е забравила тази случка...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен докторката

 

ще се влюби в Се Ги и за това е кръстен така сериала..., за невъзможната любов... А може и чрез любовта на Се Ги, До Хьон постепенно да стане истинска личност, а не такъв

слабохарактерен... Все пак, когато мацката беше в опасност в склада, сякаш се превърна в друг човек и май почувства неща към нея...

 

 

В описанието на сериала в wikipedia пише, че докторката, която започва да го лекува, се влюбва в една от личностите му... Най- голяма е вероятността това да е Шин Се Ги, макар че и Пери-ту не е за подценяване  :P Така че явно ще има здрава драма по тази линия. Аз все още не изключвам възможността Се Ги да е истинското аз. А спящата красавица, демек таткото със сигурност ще го събудят по някое време и ще го видим що за птица е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичото ми изглежда прекалено спокоен, за да е инициатор на събитията в миналото (освен ако не е някой социопат със свръх комбинативно мислене) , докато бабата и майката са под напрежение. Макар да е обяснимо и това - те могат само да загубят, а той само да спечели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не изключвам възможността Се Ги да е истинското аз. А спящата красавица, демек таткото със сигурност ще го събудят по някое време и ще го видим що за птица е.

 

Тц Шин Се Ги няма как да е оригинала. :) Тук са следвали почти точно описанието за DID синдрома, за което разбира се ги поздравявам и дефакто случаят с До Хьон е като по учебник с изключение на появата на външни отличителни белези. Идеята на тези самоличности както вече отбелязахме е да са защитен механизъм за неспособноста на даден човек да се справи с някаква травма, която го поставя в безизходица. Шин Се Ги просто не е типа личност, който ще се озове в такова положениe, точно обратното е за До Хьон. Още в първи епизод докато беше в Америка се видя това след начина по който подходиха към ситуацията с домашното насилие..единият го помляха като брашнян чувал, а другият в последствие отиде и раздаде правосъдие в/у янкито. Шин Се Ги е точно последствие от лабилноста на До Хьон, няма как да е обратното. Но дори изключвайки това според теб защо околните го възприемат като До Хьон, а не като Се Ги както би трябвало да е ако той е оригинал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не допускате, че самият баща може да е бил насилникът? За да се защити, малкият е предизвикал пожара, на който е пострадал бащата и оттогава той е в това състояние? Аз продължавам да мисля, че "оригинална" самоличност ще имаме само на хартия, т.е. на име. Когато започне да си спомня всичко и преодолее травмата, благодарение на нашата лекарка, тогава ще видим кой е всъщност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...