Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Kill Me, Heal Me (킬미, 힐미)

 

Страна: Южна Корея

Жанр: романтика, комедия

Епизоди: 20

Телевизия: MBC

Стартира: 7 януари 2015

Време на излъчване: Сряда и четвъртък 21:55

Режисьор: Kim Jin Man
Сценарист: Jin Soo Wan

 

Участват:

Ji Sung - Cha Do Hyun
   Hwang Jung Eum - Oh Ri Jin
    Park Seo Joon - Oh Ri On
    Kim Yoo Ri - Han Chae Yeon (първата любов на Cha Do Hyun)

    Oh Min Seok - Cha Ki Joon

Lee Si Un - Dr. Park Min Jae

Choi Won Young - секретарят на Do Hyun

Ahn Nae Sang  - Cha Joon Pyo

 

Сюжет:

Една свежа и ободряваща романтична комедия, в която Ji Sung играе разглезено богаташче, страдащо от разстройство на личността със седем напълно различни личности (ах, горкото) и тъкмо завършилата медицина О Ри Джин (Hwang Jung Eum), която става негов таен лекуващ лекар...

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха интересна история... и аз му симпатизирам на това момче. Вече съм го гледала като разглезен богаташ, да видим с добавката лудост какво ще излезе. Само дано е някоя свестна актриса за главна, а не от новоизлюпените пластики на корейската "творческа" индустрия като цяло ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам И Сънг Ки ( или както обичам да го наричам Ли-Сун-Ги - 'лисунги', заради ролята му на полу-мистично същество/ лисугер в Семейната Книга Гу ㅋㅋㅋ ^-^). Супер чаровен и забавен е!!! Но и в по-сериозната роля на детектив Де Гу беше брилянтен! Също както и като наивният и разглезен Те Унг! ~ ^-^

Нямам търпение да видя какви ще ги сътвори... с този странен сценарий. Тъй като е комедия вярвам, че ще бъде в стихията си! ^^ На него всичко му се отдава, но забавните роли му отиват най-много. Има много мила усмивка!

Надявам се да дадат главната роля на някоя красива и млада актриса, по възможност айдъл. Серилите с айдъли винаги са ми любими. И да се получи нещо леко, забавно и невинно.. Отдавна не се е появявало нещо такова.. ㅠㅠ Стискам палци!!! 

Дано не е разочарование като "Модерният Фермер"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да е толкова невинен,че да ми поникне ореолче  :28558: ,ще видим как ще се справи Тръпчинко,има потенциал момчето,но никой от проектите му до сега не ме карал да "полетя"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леко разочарована, моят човек се отказал от ролята .... но съм леко разочарована ,защото новият каст също е добър .. остава вече да се чака сериала ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от промяната! Фен съм на Ji Sung и нямам търпение да го видим отново като откачалка...Много ме забавлява в Protect the boss! Пък и с главната играха супер в Secret!  :xaxa:  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji SUng е невероятен актьор,в "Protect the Boss" се справи блестящо като изигра роля на човек страдащ от страхова невроза,изглеждаше правдоподобно когато получаваше панически атаки.Мисля,че ще се справи повече от чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се и втори teaser:

 

 

Изглежда ми много интересно, дано като тръгне не ме хване яд, че Бини отказа ролята.

 

Малко снимки:

 

2014123008264113594-540x540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми актьор е Ji Sung. Гледала съм всичките му преведени сериали и филми и сега с нетърпение очаквам и този. Играта ще е перфектна, в това съм сигурна, а като добавим чара му и неподръжаемата му усмивка, ех леле... :bee:  Притеснява ме само сценариста да не ни поднесе някоя тъпотия, че тук корейците са непредсказуеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми е на мушката за гледане, тъй като предишният сериал с тези двамцата беше много добър. Дано този също е готин. Джи Сонг не ме кефи с толкова дълга коса, но ще му простя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,не изтърпях и погледнах епизода още топъл,топъл.

 

Ако Cha Do-Hyun има проблем,то докторката не е по-надолу от него,май гюле и лопа в главата,луда от всякъде. :28558:

 

Ji Sung е невероятен,а и Hwang Jung Eum се представя блестящо. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...