Jump to content

Recommended Posts

Хайде, честито! Десет серии го мота и сега за няма три минути се разбраха кой мъж кой жена бързо и по същество в банята. Сега да чакаме наследник?

Кой беше заложил на 11 серия? Почти позна.

Сега да залагаме кога ще му каже, че всъщност са женени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фермерката не подхожда на нашия Сосчо, затова да ходи да копа на село и да се научи на доброта. Жената на Со Со и Кебонката са сестри - имат еднакви родилни петна на ръцете. Интересно е дали ще се отключи сестринска любов или омраза заради един мъж. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Со - Чонааа :28558: не се ли сети бре, че много убаво, не е на хубаво. Хареса ми 12еп, но ми мина мисълта да сложа ендът тук - всичко, което ме интересуваше се разкри. Кебоната, както не ме кефеше много, сега си свикнах с момичето - играе я драмата, старае се доста, за разлика от Чанг...е, чат - пат се вкарва в обороти, но като цяло ич зор не си дава! Нали съм му фен, прощавам му, ама пиле...дори оня сиросинкавият принц се мъчи нещо и той там е една мъка за изтрайване...майка плаче...Добре че му дадоха членска карта за клуба на червните нинджи, та да му свалят най - после таз пижама, сега барем заприлича на нещо :slap: казвайки това и аз не си вЕрвам...то бива бива оптимизъм...ама чак толкоз :28558:   Кралиците се опитвам да не ги хейтя много, все пак някой трябва да е сапунджито у сериалите...И малко тюрлю снимки - пред и най - вече зад камера.

 

14206_21961_952.jpgep12_1a.jpg

FD9E0GaLtQVd635602875010354431.jpg1424564646151.jpg2015022317424514347-540x1214.jpg2015022811431618918_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Все пак ми се струва че Чанг Хьок добре играе - то не е смях, то не е крясъци. На тоя човек силата му е най-вече да реве.  :cry:  Иначе си го харесвам  много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нещо ми идват малко пълнежно последните серии, в които хем се обичат, хем - не, но да се надяваме, че ще поразмърдат действието. Все пак са само 24 еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе направо си ни насапунисаха тези два епизода, но пък ся... не мога да не ''чекна" новата ''принц - ка" фризура на Чанг! Поздразни ме таз глупост "кажи на Кебон, кажи на Сосо"...няква ала - бала - ница...лютеница... :swoon:

791504.jpg791505.jpg791506.jpg791508.jpg

 

 

Браво бе! И някой изпляска гласът на Селин Дион в Чосон и пак се получи... 

 Даже клипът е по - хубав и от самият сериал :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки кадри са подбрали за клипчето, но Селин Дион не ми се връзва, толкова пък да не сложиха оригинална песничка. Новата прическата наистина му стои по-добре. Вече се очертава една Лукреция Борджия от най-противните, не че в първите серии блестеше с доброта, хахах, ама ще препъне нашия, за жалост. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам Селин Дион, колко си пасва с Чосон, но последвалите, след края на клипа, арабски песньовки на фона на другите вървящи сериали в момента разбиват. :282:

Колкото до Лукрецийка, той наш Со, нали и хвана спатиите и ще я дебне, та, може тя да се препъне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се да има щастлив финал с търговката, но все си мисля, че тези дворцови правила, тази закостенялост и мания за власт, ще прикарат Уангсо да си гушне Лукрецийката най-накрая. Поне нататък ще гледаме игрички и ходове кой над кого да надвие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд, за какво иначе беше това монашество толкоз серии, тия принцове сите моногамни и платонически влюбени, големи въздържатели.Баща им бил, къде-къде по-игрив.Лукрецийка няма да я огрее, не помниш ли как започна сериала с пеперудата, умиране има, изневяра -не.Не случайно и червените воали бяха прибрани, а не изхвърлени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен бяха почнали да ме дразнят с лютеницата, но най-сетне се раздвижи действието и пак стана интересно. Всички почнаха да играят усилено. В петнайсти епизод отровеният крал беше невероятно убедителен като луд. Даже и на Красавеца взе да му се получава играта. А Фермерката я намразих, направо като змия й е излъчването. Вече няма начин и с топ да накара Уангсо да заживее с нея.

Изненадаха ме с разкритието за връзката между убиеца и Кебонгчо.

А Красавецът яко сбърка накрая, че се поддаде на внушенията на злодея! Много погрешен ход е да му повярва и да прави каквото оня иска. Само меч за такива, мисля че кървавата баня, която е съдбата на Уангсо, е необходимо зло - то толкоз гнилоч се събрала в тоя кралски двор, че има спешна нужда от санитарно прочистване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Фермерката отдавна духа супата,Уангсо още преди да разбере какви ги дроби не я пожела като жена,а сега вече абсурд.

Много умно измислено това за убиеца и търговката,

сега ще е интересно чия страна ще вземе,тази на Фермерката или на сестра си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Според мен Убиецът ще подкрепи сестричката, цял живот се е чувствал сам и е търсил нещо, към което да принадлежи - къде клуба на червените нинджи, къде дома на принцесата, къде Уанг Шикрьом - няма сам да унищожи последния си шанс за истинско семейство, а и той е човек с характер, не вярвам да се поддаде на чуждо влияние като мекушавия ни убавец.

А фермерката отдавна трябваше да е наясно, че е изгубила играта с Уангсо, толкова години не го е вързала, че тепърва ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На финала на 16еп. се възхитих много на играта на тази жена! Много силно присъствие - емоции, тембър, мимики, без  нотка преиграване. Жестока! Дори и ''сиросинкявият'' се поокопити вечe. Ясно е, че кебонестата двойка ще се вземат, ама таз мойта любима лошотия 2015-03-04%2B23_55_35.gif

 

май ще се почерпи едно отровно чайче за финал..., което ме подсеща да кажа, че в ония времена да береш чай, сигурно е било доста добре платено - аман от това нон стоп наливане по чашките  :blink: на всеки 10 мин. некой пие чай ...добре че Кебоната жулка алкохолец чат пат! Чосонците са имали водата само за миене явно! Уангсо да му имам и късмета - с два брака и само на сухо седи - ей това е да си пр**бан отсекъде!  И за завършек на хаотичния ми пост, да попитам - някой знaе ли нежната мелодийка с пианото откъде мога да я намеря :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

 

shine134_zps60223ad2.jpg11062376_487785004703000_238980711622924

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво хапче?!

Те такава каша натвориха, че ми иде да ги отсвиря преди края! Само да посмеят да ми развалят хубавата приказка! Каква беше тая простотия, единият принц не можело да се ожени за търговка, иначе трябвало да го обезглавят, а другият, нищо че го гласят за крал, може?! И що пък да не й отсекат на тая търговка главата? С какво е толкова важна за кралството, че и кралят и злият министър я пощадиха? А на оня хаплю лигавия принц за какво му е тая болна жена, която очевадно обича брат му и е била с него?

Да им имам логиката чосонска ненормална на тия сценаристи, а! Ааааааййййййшшш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две серии прозявки! :dunno: Айде да вземат да се ориентират към привършване, че много разтягане на локуми само разваля работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така нямат мяра за бройката  епизоди напоследък?Ония с Бинито да ги разбере човек, ще падат мангизи от Китай, но тия тук...

Не бе мъка, не бе рев и едва доказаха, че нямат общо  и умиращата  оживя, скочи и  двамата удариха петата по разходки, че и се награбиха насред улицата. :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...