Jump to content

Recommended Posts

Лавандула, Чингулинке, я тиху. Ще вземете да урочасате сериала и ще се наложи да ви убивам! Така чудесно си върви засега, няма нужда от хвалби. Да видим края и тогава коментарите :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да казвам за края на 14 епизод, ама нищо!

Пфффф, пффф, пфффф... Ама мога ли поне да изквича щастливо? Кяяяяяяяяяя!

 

 

tumblr_nihegn6YS91s2mfkeo8_r1_250.gif

 

 

tumblr_nihegn6YS91s2mfkeo7_r2_250.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, тогава за преди края  :28558: , въпреки, че краят е черешката.

 

aO_3q9f731U.jpg

 

На тоя сериал, всяка серия е като наркотик, даже го предпочитам пред  ''Доктор Oh Ri-Jin -лечителката"

Двамата младежи имат страхотна химия, а за аджумата нямам думи.Как и се получават всички роли на тази жена! Няма дори секунда пълнеж и скука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следящите сериала, дайте мнение как е, вече има 14 епизода от него? Недейте пуска само подмамващи коментари ;), които негледалите го не разбират. 

Аз бих му обърнала внимание и само заради главния актьор, но все пак ми се иска да знам дали сценарият става за нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следящите сериала, дайте мнение как е, вече има 14 епизода от него? Недейте пуска само подмамващи коментари ;), които негледалите го не разбират. 

Аз бих му обърнала внимание и само заради главния актьор, но все пак ми се иска да знам дали сценарият става за нещо...

Става, гледай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, давай! Ще си  и превилегирована- няма да чакаш по седмица, за следващата доза . ;) 

 

Първо мътно и интригуващо, после прояснено и вълнуващо, със смяна на боите  непрестанно( сиво, черно, розово, червено) и темпото също- за по-нататък не знам,,,  :na2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Параб, не смея да кажа нищо по-подробно, след като Кидо ми насви сармите. Обаче съм съгласна с Лавандулка :)

Хич не се чуди, ами гледай. Ако не гледаш сега ще изпуснеш цялото вълнение и трепетно очакване на следващия епизод. Повече хвалебствия след края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хич не се чуди, ами гледай. Ако не гледаш сега ще изпуснеш цялото вълнение и трепетно очакване на следващия епизод. Повече хвалебствия след края.

Защо бе джанъм да чакаме края на сериала и тогава да коментираме.Толкова хубава драма всичко на всичко две изписани страници,та нали  тръпката не само да чакаме да гледаме  следващия епизод,а и да коментираме.Давайте на воля да си излеем чувствата. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рослава, защото всеки много харесван и много обсъждан сериал накрая бива прецакан.

Та си мислим - aко не го обсъждаме, може и да не го прецакат :D

 

И, бтв, аджумата е един път! Само като я видя, се ухилвам до ушите! Велик хакер е и това си е :D А като я видя да хакерства и в същото време да си плете нещо, ми става още по-як образ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рослава, защото всеки много харесван и много обсъждан сериал накрая бива прецакан.

Та си мислим - aко не го обсъждаме, може и да не го прецакат :D

 

И, бтв, аджумата е един път! Само като я видя, се ухилвам до ушите! Велик хакер е и това си е :D А като я видя да хакерства и в същото време да си плете нещо, ми става още по-як образ :D

Не,този сериал няма да го прецакат. :28558:

Аджумата също като си сложи и краката в/у бюрото  е като американка,а пък чорапките шарени. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, ами и панталонките й шаренки в стил аджума от село тръгнала да вади картофи! :28558: Въобще супер як образ хакерката! Ама в последната серия видя ли я как се беше докарала за пред хората! С буклички, грим, тоалетче, направо да им се подкосят краката на кафеджиите! :28558:

Айдеее, разбихме бана на Кидо - след аджумата и главните герои ще почнем да обсъждаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, тя и преди се беше облякла добре. Имаше една такава сцена в някакъв ресторант. Че и шапка имаше!

А за главните не ми стига речника да ги обсъждам. Току-що изгледах 14 и последните 10 минути просто ми глътнаха граматиката... То не знам химия ли е това, ама направо... Да де, вероятно ми схванахте липсващата мисъл :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз те разбрах още тогава, защото още при свалянето видях края. Но нямаше превод. А и не гледах всичко, а само 1 минута. А тук от аджумата в кафенето до края... едно ми такова топличко стана на душата... Ох, не ми говори. И няма да квичиш! Взимаш си валидол и така сядаш да гледаш. Стана ясно, че ще си трябват хапчета за по-слаби сърца. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...