Jump to content

Recommended Posts

След като го изгледах докрай: пълно 6 :up: Типичен си е за жанра, където приказните елементи не са малко, но сюжет, актьорска игра и музика създават изключително завладяваща атмосфера. Да не говорим за смислените послания за свобода на словото и корупция, и социална справедливост. Е, захаросан си е, но това все пак е игрален сериал. Просто чудесен, за разлика от някои прехвалени тазгодишни продукции. :kissy:И с истински целувки :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааааа, просто не знам как до сега не съм я гледала тази драма. Думи нямам да я опиша. всичко беше 6+. Жанра, беше нещо различно от всички корейски, обикновенни сапунки. Друг подобен сериал, знаете ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не го е гледал наистина си е страхотно романтично екшънче, като "Градския ловец", а някой знае ли дали има продължение? Ако има 2 сезон ще е страхотно! Много добра игра и още един любимец си имам :inlove::D:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, valcheva_1985 написа:

Който не го е гледал наистина си е страхотно романтично екшънче, като "Градския ловец", а някой знае ли дали има продължение? Ако има 2 сезон ще е страхотно! Много добра игра и още един любимец си имам :inlove::D:wub:

Втори сезон, няма да има. 

И да, главният е невероятен. Не само като игра, но и като външен вид. Гледай и други негови продукции. 

В момента се излъчва най-новият му сериал  Suspicious Partner.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала започна обещаващо но на финалните серии го изгледах с превъртане. Главния, няма спор, уникален красавец! Изгледах го заради него. Сериала не успя да ме грабне но не ме и разочарова, защото не очаквах нищо особено от него. Дали, защото не е от любимия ми жанр, не знам. Имаше тръпка в началото но после я изгубих, имаше замисъл но после ми доскуча! Рядко пиша такива коментари но съм изгледала прекалено много филми и сериали и смея да кажа, че разпознавам сериалите но не задължавам никой да се съгласи с мнението ми, по-скоро искам само да споделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, NETI88 написа:

Втори сезон, няма да има. 

И да, главният е невероятен. Не само като игра, но и като външен вид. Гледай и други негови продукции. 

В момента се излъчва най-новият му сериал  Suspicious Partner.

 

Благодаря, ще се възползвам от предложението! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен този сериал ми е от любимите вече !

Чи Чанг Ук  започнах да го гледам "отзад -напред" така да се каже - хареса ми в Suspicious Partner  и  естествено, следващият сериал беше Healer :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, още един изгледан сериал..... и определено, заемащ предни позииции в личната ми класация :D Малко ме е яд, че не съм започнала да гледам корейски продукции по - отрано. Такива шедьоври като Healer не са за изпускане :D Първите два епизода се чудих какво се случва, аз ли съм много глупава, ама после нещата започнаха да се нареждат. Актьорите ми харесаха много. Главния не бях го срещала до сега, определено ще гледам и друг сериал с негово участие, да го проверя дали навсякъде е така харизматичен. Кльощавичката репортерка си я знам от Какво не е наред със секретар Ким? и отново ми направи страхотно впечатление. Готиния репортер... ми какво да кажа за него... то с този външен вид бих му повярвала на всичко, което ми казва в ефир хаха :D Явно съм имала нужда от  доза екшън, комбинирана с романтика и справедливост, защото сериала наистина много ми хареса. Нямаше слаб епизод, действието се развиваше доста динамично, сценария ми допадна, както и режисьорското виждане на нещата. Имаше някои моменти, които ме удариха много в емоцията, като развитието с Учителят, например. А и до последно не предполагах как ще се развият нещата. Музиката също си беше точно на място ;) 

Някой би ли ми казал, как е възможно на този Лечител да му отиват всякакъв модел очила. B) Няма срам този човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-любимият ми сериал! Всичко си има - романтика, екшън, интриги, смях. Кастът е уникален, Уки и Минка такава химия, страхотни сладури. И останалите допълват пефектно, Аджумата е гениална. Сто пъти съм го гледала и не ми омръзва. :wub::yes:

 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлен от сериала. Основно заради разминаването между това как искаха да представят главния герой и между неговите действия на пълен аматьор.  Професионалистите гледат да избягват капаните, не да влизат в тях.  По това се различават професионалистите от аматьорите. И поради това неговия учител си отиде ей така за нищо. Както и бившият полицай. Докато той се правеше на велик хората около него загиваха или страдаха. И крайния резултат беше, нищо не се промени. Смях в залата. Мотото на сериала беше , защо да е лесно когато може да е трудно? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ужас, аз дето не харесвам едва двама-трима азиатски актьора, тези тук, двамата главни, които обожавам направо ме забиха у стената с тъпата си актьорска игра, Park Min Young с ужасната си прическа,  постоянното кокорене на очите, лудеенето което обикновено ме кефи навсякъде другаде, тук само за първите два епизода направо ми се прииска да я утрепя! :blink::28558: Ще го дропна в MyDramalist и ще е вторият азиатски сериал който си го е заслужил. :P От Btv постъпиха супер долно като съкратиха орязвайки "Angel's Last Mission:Love" , който е съвършен, истинско изкуство, само и само за да пуснат в ефира тази глупост, която въобще не се трае нито за секунда, чак ми се ще тая главната с тъпата си прическа и безумно кокорене в Лечителят да я утрепят, много ще се радвам! (и без да си пийна си падам леко психо) :asian::28558: Отделно Park Min Young ще си я гледам и ще й се кефя само когато е с дългата си коса. (двамата главни ще ги гледам другаде и тях) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, b_a_d написа:

Пълен ужас, аз дето не харесвам едва двама-трима азиатски актьора, тези тук, двамата главни, които обожавам направо ме забиха у стената с тъпата си актьорска игра, Park Min Young с ужасната си прическа,  постоянното кокорене на очите, лудеенето което обикновено ме кефи навсякъде другаде, тук само за първите два епизода направо ми се прииска да я утрепя! :blink::28558: Ще го дропна в MyDramalist и ще е вторият азиатски сериал който си го е заслужил. :P От Btv постъпиха супер долно като съкратиха орязвайки "Angel's Last Mission:Love" , който е съвършен, истинско изкуство, само и само за да пуснат в ефира тази глупост, която въобще не се трае нито за секунда, чак ми се ще тая главната с тъпата си прическа и безумно кокорене в Лечителят да я утрепят, много ще се радвам! (и без да си пийна си падам леко психо) :asian::28558: Отделно Park Min Young ще си я гледам и ще й се кефя само когато е с дългата си коса. (двамата главни ще ги гледам другаде и тях) 

Сериалът е правен преди 8 години и недоволството от тогавашната мода е безсмислено. Пусни си някой сериал от 2007-2008 г., шокът ще е още по-голям. Тук Пак Мин Йонг все още прилича на човек, а не на ходещ скелет и Джи Чанг Ук прави най-добрата си роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, b_a_d написа:

.............. От Btv постъпиха супер долно като съкратиха орязвайки "Angel's Last Mission:Love".................

"Angel's Last Mission: Love" не са го орязвали. Не съди по броя серии. Тук, са дадени 32, но те са по половин час. В действителност са си 16 по час, както се излъчваха по БТВ.

Редактирано от Tara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, dido100 said:

Тук Пак Мин Йонг все още прилича на човек, а не на ходещ скелет и Джи Чанг Ук прави най-добрата си роля.

За мен най-добрата роля на Уки е в К2. :inlove: Естествено Юна развали любовната нишка, но иначе екшън сцените му, химията му с каката, уникални и ненадминати. 

За толкова години още няма сцена, която да измести боя в банята. :D
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, jira написа:

За мен най-добрата роля на Уки е в К2. :inlove:

Може би защото първо гледах този, а К2 след него, на мен Уки повече ми харесва в този сериал (като изключим сцената  банята де:D).

 

Преди 13 часа, b_a_d написа:

Ще го дропна в MyDramalist и ще е вторият азиатски сериал който си го е заслужил. 

Не мисля, че го заслужава:(. Има какво да се види по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, сериалът си е един от добрите, много се радвам, че ще го излъчват по БТВ лейди :) интересно ми е дали ще стигнат и до БОФ някой ден :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...