Jump to content

Recommended Posts

Aз пък не знам, от прическата ли, или държанието, много мий безлична тук момата, а момъкът, пак ще се пу..пу...пу ...петя,

страхотно същество, съвършенният мъжки екземпляр в таз роля... Целувам си го и му се възхищавам на всичко... От главата  до петите... :kissy:  :28558:  :28558:  :up:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти я гледа нея и без т'ва ;)

Още се ухилвам мазно като се сещам за разни моменти от сериала или чуя някоя от мелодиите (понастоящем всичките ми аларми и мелодията на звънене са от ОСТ-то).

А аджуммата,пак казвам, е връхта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... на Хилърчето и аз шапка му свалям,страхотно се справя момчето играе,та се къса ,с всяка една част от красивото си лице :kissy:

Главната не пада по-долу,много нежна .....невероятна двойка са с Чанк Ук  :emote_kiss3:  Аджумата-убиец.....сюжетът - на ниво.....абе всичко си ми хареса  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правите сте , че Healer-a e доста добре сложен младеж  :wub: ! Все по-готин ми се струва с всеки изминат епизод и добре играе момчето! .Само му завиждам как така само нагъва тия пици , пилешки крилца и друго доставени храни и пие бира след бира ... пък така се е изваял . Тренировките хубаво , ама аз ако мина на неговата диета , надали ще съм така стройна и здрава  ;) .

OST-то е много заразно и аз сега ще си го сваля  :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавих се с гледането на сериала, току- що го приключих.

Великолепен- от първата до последната секунда, зарязах КМХМ заради него и определено го предпочитам пред досегашните ми фаворити "Fated to love you" и "It' s ok, that love"

Боже, откога не съм гледала такъв филм! Красиви актьори,великолепна музика и добър сценарий.

Влюбих се в Eternal love- де, що може да звъни, звъни с тази мелодия..

A Healer- чето виждам като достоен заместник на поостарелите филмови звезди от мъжки пол- то му давал Господ, ама чак се забравил- такъв чар има това момче!

Главната нещо не ми се понрави с фризурата и особено с цвета й, в други филми съм по- впечатлена от визията й, но пък се справи безупречно с ролята си.

Имаше много вълнуващи, смешни, тъжни и разчустващи моменти, дребни детайли, които бяха на точното място и в точното време.

Горещо препоръчвам да се гледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правите сте , че Healer-a e доста добре сложен младеж  :wub: ! Все по-готин ми се струва с всеки изминат епизод и добре играе момчето! .Само му завиждам как така само нагъва тия пици , пилешки крилца и друго доставени храни и пие бира след бира ... пък така се е изваял . Тренировките хубаво , ама аз ако мина на неговата диета , надали ще съм така стройна и здрава  ;) .

 

Абе и ти да търчиш така по покривите, а и не само по тях, и ти ще си с такава фигура :D Всеки паркурист може да му завиди :D Ма то момчето си го каза - върши работата, прибира се, пийва биричка, хапва и почивка. Няма откъде да качи. А и ако имаш такъв идиот като аджумата, да те тормози от първата хапка, не знам как ще се нахраниш подобаващо :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тоооолкова много време не бях гледала тоoooлкова хубава корейска драма, изчистена от всякакви клишета.

Много добра актьорска игра и сценарий. Отдавна сериал не ме е карал да си легна със зор в 4 сутринта.

Приятно съм изненадана от главния актьор.

Досега не бях попадала на него, но отсега нататък определено ще знам кой е :D

Толкова добре сложен и чаровен секси младеж с актьорски качества не се среща често.

А по-нежна сцена от тази в 15 епизод просто няма... Всичко му се четеше в очите.

Аджумата ми беше любимка.

Изгледах го за два дни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Имаше много вълнуващи, смешни, тъжни и разчустващи моменти, дребни детайли, които бяха на точното място и в точното време.

 

 

Дам, определено дребните детайли бяха на точното място  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и ти да търчиш така по покривите, а и не само по тях, и ти ще си с такава фигура :D Всеки паркурист може да му завиди :D Ма то момчето си го каза - върши работата, прибира се, пийва биричка, хапва и почивка. Няма откъде да качи. А и ако имаш такъв идиот като аджумата, да те тормози от първата хапка, не знам как ще се нахраниш подобаващо :28558:

Така е , джогинг от покрив на покрив е най-добрия фитнес !  :D

 

Иначе догледах най-после сериалчето !!! Много ми хареса като цяло  :icon_sunny: ! Малко накрая и на мен ми се стори ,че много набързо свърши , но ще им простя някак . Жалко де ... защото още само една серийка не би била излишна. 

 

Стана ми малко тъжно за Kim Moon-Sik накрая ,

колкото и грешни подходи и избори да беше правил в живота си , все пак наистина обичаше жена си . Някак си неговата история остана малко да виси във въздуха. Като млад той също стана жертва на обстоятелствата - какво ли друго му оставаше освен да се подчини на тоя Старейшина. Не искам да казвам , че не си носи отговорност за постъпките , просто ми е малко жал за него. В крайна сметка остана сам и отритнат от всички и си го заслужаваше де, ама от всички "лоши" , към него имах поне малко симпатия. 

Докато тоя секретария му - такава мижитурка не бях виждала скоро ! Като хлебарка , че и по-гаден ! Страшен образ ! Браво на актьора , дето ме накара така да ми се повръща от тоя герой ! 

 

Бях се стреснала малко ,че ще хванат любимата ми аджума, но добре че им се изплъзна. Жалко , че не се разбра какво стана с нея , след всичките изпълнения на летището. Той полицайчето , няма да я пусне така лесно да избяга пак  :28558: 

 

За Хилъра , няма какво да се каже повече - момчето си го бива от всякъде - талантлив , чаровен , добре сложен актьор от класа !  :wub: 

 

Та да - много добър сериал , повече такива да правят !  :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... в който добре познатия ни екип смазват и останалите старейшини, а накрая си виждаме наяве чаветата, псетата и изобщо целия цирк, пожелан от стария Учител. Едвам ме навихте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тежко беше и много бой отнесох, ама се дадох накрая. Хич не ми се нрави идеята да го гледам тоз грозния, тъп, разплут и ужасно несимпатичен тип с лигавата му, тъпа и смотана женска, още по-малко пък аджуммата и таткото, но какво да ви правя.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ много хубав сериал, отвсякъде носи един 2ри сезон. Накрая изглеждаха като супер сработен екип... еххх.

Някой да знае какъв рейтинг е имал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейтинг в Корея - около 10-  без любимите за Корея,сълзи, сополи,айдъли, всенародни любимци, семейни ценности и дуднещи родителски тела - съвсем не зле, но по-важното - с голям международен фенклуб  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това беше американско , щяха да му ударят поне още 10 сезона без съмнение ! Не знам за втори сезон , но да беше едно 25 - 30 епизода поне ! Нещо не ми стигнаха 20 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал :up: !!! Може ли някой да ми даде идея от къде да си дръпна ОСТ-а??? :i love this:

 

В rutracker - a го има OST. 

 

Ето линк, но трябва регистрация.

 

:click: 

Редактирано от mrnkaloto
Покрит линк!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изцъкам за Хелъра! Абсолютно подкрепям всички суперлативи, изказани по - горе, но пък съм опак на мненията, че финала е претупан - абсолютно готин и достатъчен финал! Изобщо не ми се гледаха разни кухи либоФни обяснения, дори в това отношение сериала ми беше дървен  - целувките им бяха изключително кратки и изкуствени. Романтиката беше предостатъчна, ако имаше още такава и показана по същия дебилен начин, вече щях да се нарека малоумна и да потърся хладно оръжие или по - тежък тиган...Добре, че гледам филми, та да видя някакви нормално показани корейски взаимоотношения между половете...Тия преспаха заедно (уж), а на следващия ден (момента с бялата кърпа на главата й) се гледаха  така изненадано, все едно току - що се видеха за сефте... :wacko: Сега, мойте извинения, ама можеха тия сценаристи малко повече да покажат откъм страст. То няма лошо да се гушкат, ама големи хора, които са влюбени, а не могат да бъдат заедно и се борят с какво ли не, нямаше да е лошо да има малко притискане в ъгъла, по - истински целувки, това - онова, а не кат в детската градина....абе детска му работа отвсякъде...малиии сетих се и за  момента в киното - Парк я облякоха кат гъбка в куклен театър (ако съм мъж, и ми дойде така облечена кат малко момиченце, то да се чудиш - среща с жена ли имаш или да вадиш документи за осиновяване :blink: )...не, не не искам да се сещам...Та,  това ме подразни...Ето затова харесвам екшън сериалите, защото любовта там се играе по - зряло, силно, емоционално, истинско, в никакъв случай не така инфатилно...Всичко останало тук си беше на ниво - като се почне от слюнки по главния, репортерът и той не е за изхвърляне, аджумата с нейното суши, майката, абе всички бяха страхотни :kissy: откъм подбор на актьорски състав и сценарии. Eternal Love не е за коментар изобщо...просто е съвършена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...