Jump to content

Recommended Posts

Остава ни един епизод! :28558:

Интересно каре се заформи накрая!

Не разбирам защо мацето не използва страхотната сила, която стои на нейна страна - клиентите на баща й, бившите затворници, които биха направили доста неща за нея.

Хубав сериал! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

yonkaval верно, че можеха да вмъкнат нещо в тая насока. :) Сигурно щеше да има много комични ситуации.И тогава сериалчето можеше да бъде 25 серии. Де късмет... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йон, и аз това си мислех. Още като видях цялата шайка, се надявах да ги намесят и да стане готин екшън. Наистина е странно защо не ги използват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристрастих се към този сериал. УНИКАЛЕН Е! Отдавна корейски сериал не ме беше интригувал толкова много, че да го гледам с такъв интерес, че буквално да стоя на края на стола/леглото/дивана и да хапя възглавници, да се карам с героите/екрана и истински да се умилявам.

Изгледах го за отрицателно време иии сега отчаяно търся от къде да гледам последните епизоди.. може и само един.. someone.. help? :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кидо, ти ли беше с валерианчетата?  Бягай да се запасиш за последния епизод с няколкостотин - една опаковка само няма да ти стигне! Много инфарктни ситуации. :swoon:

 

6cad167ftw1ep4lbn54i0j20ju0c2ta7.jpg

 

 

Обаче хепиенд на квадрат! :wub:  :yes:  :es: ДВЕ целувки за финал! :es:

I9osL7A.jpg

 

Дневна

YfwvEb.gif

 

И нощна

nytyiF.gif

 

7Mx9mw.gif


 

 

 

Най-якият сериал! Размазващ! :thanks:

 

В Сумпи всички реват

O2Qepr6.jpg



krp_bul , пратих ти сайт за гледане на лични съобщения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Страхотен актьорски състав! Химия имаше между всички актьори, на всички нива. Всеки беше идеално подбран и пасваше на мястото си. Дори отрицателните герои ме зареждаха. Браво на целия работен екип. Дано отнесат някоя наградка за 2015 г. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, Мери, поне наградка за главна двойка ще вземе със сигурност! Ще я отнесат като куцо пиле домат, няма други като тях - толкова химични, че чак опасни за здравето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф, по-кеф, най-кеф!

Може малко наивничко да беше на моменти, но на общия фон, не се отрази, пък и да не забравяме фентъзито под заглавието.Жанровете бяха умело приплетени,с усет и мярка, от което дойде и удоволствието от гледането.

Никакви дразнещи и досадни персонажи,никакви излишни лиготии и сълзливо-сополиви досадни сцени. Не съм превъртяла нито секунда.

Колкото до затворническата шайка, спомената по-горе- нямаше как да ги наместят.Те си бяха кокошкари, как да се борят с тия акули.

Толкова мила и прелестна главна двойка, с такова излъчване отдавна не бях гледала-всичко им се получаваше много истинско и естествено. Браво за актьорската игра!.Гадните и те дори, до един, бяха супер.Няма нещо, което да не харесах, освен лееекинко захаросания край, но от мен да мине, дори захаросаното беше очарователно направено. ;)

Направо- жалко,че свърши. :(

 

 

7915262n.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един голям плюс за екипа сценарист-режисьор. Не си спомням скоро да съм гледала сериал, в който действието да се развива с толкова равномерен ритъм. Нямаше епизоди само с пълнеж, във всяка една серия се случваше нещо и се добавяше нещо към пъзела, за да се разкрие цялата история. Нямаше скучни моменти или пък да протакат с излишни сълзливи драматизми. Бяха точно толкова, колкото трябваше и когато трябваше. Романтиката също беше включена в дозата, която да не превърне всичко в някаква боза. 

За актьорите няма какво повече да кажа от тези преди мен. Чудесен каст, всеки си беше на мястото и изпълни ролята си перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, по-хаотичен последен епизод не съм гледала. :28558:

 

 

 

Чак ми стана жал за детектива - май само той не успя да се докопа и да се вземе с любимата му аджума!

Иначе всичко си беше сметанова торта с много захаросани плодове, особено черешки!

И всички заживяха щастливо.

Изобщо не ме убедиха, че всичко свърши както трябва.

Че то ни един лош не се гътна, поне за комка! :28558:

Дедето обаче утрепа всички риби с тази шапка - невидимка!

А убиецът - секретар остана да пази лудия!

Иначе баткото си взе любимата редакторка и отиде да пие с нея кафе на чист въздух... може би в апартамента си, на 36-ия етаж.

А двамцата главни се запътиха на няколкодневна обиколка по покривите. Пак на чист въздух!

 

 

 

 

Малко съм разочарована от този епизод, но иначе сериалът беше хубав!

Гледах го с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че ще повторя всичко казано до момента, не мога да се въздържа.

Радвам се, че новата година ми започна точно с този СЕРИАЛ.

Ами какво да кажа. Наистина уникален и много пристрастяващ. Абсолютна дразнилка. :up:

Браво на целия екип. Нямаше нито един неприятен или скучен персонаж. Всички бяха на ниво. А таткото, бившия затворник от кафенето и аджумата станаха мои абсолютни любимци.

Много ми хареса, че нямаше крякащи девойки, постоянни удари по главата и бои без причина.

Малко екшън, фантастика, страхотни комедийни моменти и романтика. Толкова добре преплетени без грам натрапващи и скучни моменти.

Хилъра бягал и скачал от покриви. Ами да, но толкова добре и семпло поднесено, че грам не дразни, а създава само един допълнителен ефект към него.

Двойката сладури - ами какво да кажа за тях. Просто завинаги ми влезнаха в сърцето. И в други сериали е имало химия между главните, но такова нещо като тук, аз поне не съм гледала. Наистина, както казахте взиривоопасно. :yes:Моите любими моменти бяха когато си говореха по телефона. Е няма такива разговори. :wub::kissx:

 

За сериала давам 10+/10+. Който не го е гладал да започва, няма да съжалява.

Аз от доста време не се бях забавлявала така. Този сериал ми влезна под кожата и от две седмици не ми дава мира.

 

P.S И накрая като едно допълнение ще кажа, че за толкова време от както съм регистрирана тук няма тема, в която да съм давала повече от един коментар. А тук май станаха доста. Явно наистина съм се пристрастила към сериала. :na2:

В Сумпи всички плачат. И аз се присъединявам към тях. :cry: Ще ми липсва Пак Бонг Су.

И за вас :kissy:, защото много ме радвахте с вашите забавни коментари....отивам да си пия валериана :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че ми е от любимите, но и сериозни кусури пък си няма. Всичко беше добре - химия, актьорска игра, екшън. Тук скромно игнорирам факта, че тайна групировка има на разположение 10 души, от които нито един не ползва пистолет и затова бива победена от 4-ма цивилни, но това как да е. 

 

Ще си остана с приятно усещане от сериала, дай боже да ги правят на такова ниво и занататък. 

 

П.П. Аджума лъв фор дъ уин! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши и този сериал.... Ще ми липсва ужасно очакването и насладата от всяка нова серия и приключенията на двете "банди" - добрата и лошата. Как нямаше дори един персонаж не на място. И както казаха преди мен - умелото съчетание на различните жанрове направи сериала идеален и не на последно място превъзходната игра, сценарий, режисура, изобщо всичко, всичко. Рядко изпълнение на проект. .. Ще си го гледам от време на време за настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отделно, за Ji Chang Wook.

 

Ji_Chang_Wook_Healer.png

 

 

Сложи за пореден път в малкия си джоб всички прехвалени 'Убавци- любимци на народа.Изгледала съм му доста от нещата.Различни роли, съвсем не бозави и лесни, но навсякъде блести с чар и  талант, че и със скромност, както се вижда от всички интервюта с него.

 

 

И  снимки от заключителното парти.

 

 

10684170_811772218891131_562823394_n.jpg

B9kcCF7IYAAfCjc.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е казано в по-горните постове :up: .

Страхотен сериал, жалко, че свърши, ще ми липсват двамата сладури!

Ji Chang Wook уникален навсякъде, където съм го гледала, не само красота, ами и голям талант има момчето :wub: !

10 от 10 за сериала!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сериал. Вече рядко се вижда толкова балансиран сценарий, който успя за кратък метраж (20 серии) да остане верен на основната сюжетна линия и да не падне жертва на мелодрамата. Тя си беше в допустимото количество и не измести екшъна. Героите бяха нормални хора, които вземаха бързи и премислени решения и твърдо преследваха целта си, без прекалени 'душевни терзания" и "морални дилеми".  Стабилна режисура. В сюжета и сценария могат да бъдат открити недостатъци, но има много по-тежки случаи.

Най-хубавото: от "Тайната градина" насам не бях гледал двойка, която и като екранни персонажи, и като актьори да си паснат толкова добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...