Jump to content

The Mole Song: Undercover Agent Reiji (2014)


lazeto

Recommended Posts

Аз съм до половината на филма, довечера ще изгледам другата :P /с нежелание го спрях, но много ми се спеше/, да си кажа и аз за Рейджи....

Всичко тръгна много невинно от едното уволняване и за едната справедливост, за която се бореше нашето момче, май тази част най ме спечели на негова страна и всъщност това е, харесахме се с  Рейджи, още от самото начало.

Явно това е препъни камъка на филма, дали ще погледнеш историята от неговия ъгъл и през неговите очи или с очите на зрител.

Даже не само частния случай да си полицай под прикритие, а да си новия служител на ново място или каквото и да е ново за теб нещо. Падането от високо ти е супер гарантирано, а резултатът винаги е почти подобен на този да те гони някоя леопард от якудза или някой, който си мисли, че само той е виждал пеперуди в живота си и на тебе Рейджи или който и да си ти анонимко какво ти остава освен да запретнеш ръкави и бой до дупка..не знам защо толкова сте се впечатлили от щуротиите, костюмите и цветовете, те са само начин да ни кажат, че нещата са пъстри и различни и разбира се да ни провокират, но всъщност те са само нюанс. Покрай плеядата щуротии много ми допадна как вплетаха темата за братството и как се поражда от нищото, как някаква твоя черта и реакция  спечелват другия и това става по-силно от него самия дори. Това го видяхме много ясно с пеперудения човек

с парите за възрастните родители и когато застана върху Рейджи, с ясното съзнание, че ще се пожертва. Просто пеперудения човек беше човек на честта. Тези дето са смели до дупка се привличат и така се получи братството на Рейджи и човекът - пеперуда. 

 

...имам още доста впечатления понеже снощи ударих паузата на най-забавната секс сцена, която може да се измисли въобще някога  :lol2:  , ще пиша още като си догледам филма...

горките доте/тоте не знам как е всъщност девственик на японски, по всички филми ги изкарват крайни загубеняци. Хем е малко смешно, хем си е трагедия от където и да го погледеш. Ама Рейджи е от готините де, няма да се обиждаме сега  :P 

 

 

p.s. Прическата на Рейджи от церемонията по неговото кръщаване за мен е най-най-най- върлото хрумване на режисьора колко Рейджи е в пъти по-рейджи от останалите находящи се около него .С тая прическа мисля, че прескочи всички със светлинни години напред :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...