Jump to content

Tazza 2: The Hidden Card (2014)


lazeto

Recommended Posts

lx5HsMSE8A6bPy3Vuaj5O0rGk2S.jpg

 

Tazza 2: The Hidden Card (타짜-신의 손)

Страна: Южна Корея

Премиера: 3 септември 2014

Времетраене: 147 мин.

Жанр: Криминален, Драма

Режисьор: Kang Hyung Chul (Sunny, Speed Scandal)

Субтитри: Aнглийски

IMDB

             

Участват:

T.O.P (Big Bang) - Ham Dae Gil

Shin Se Kyung - Heo Mi Na

Kim Yoon Seok - Aw Kwi

Yoo Hae Jin - Ko KwangRyeol

Lee Honey - President Woo

Kwak Do Won - Jang Dong Sik

Lee Kyoung Young - Gambling House Manager Kko Jang

Kim In Kwon - Heo Gwang Chul (Mi Na's older brother)

Oh Jung Se - Director Seo

Park Hyo Joo - gambling house assistant manager

Ko So Hee - Madame Song

Yeo Jin Goo - Aw Kwi's pupil

Lee Dong Hwi - Jja Ri

Jo Kyoung Hyun - Kim Guk

Lee Joon Ik – gambler

Go Joon - ghost

Ahn Jae Hong - Woon Do

 

Резюме: Хам Де Гил (T.O.P) е млад мъж с вроден талант в хазартните игри и силно желание за победа. Следвайки стъпките на своя чичо, той се стреми да стане професионален играч, но в света на хазарта гъмжи от акули и мошеници. Забърквайки се в заговор и предателство, Де Гил става изкупителна жертва. Затова трябва да избяга и да планира своето отмъщение, с което рискува своя живот. В подготовката за съдбоносната игра му помага първата му любов Хо Ми На (Shin Se Kyung)...

 

Свали с вградени български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click: 

Свали с руски дублаж :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато съм на ТОП-ска вълна..

Tazza 2 ми хареса, колоритен филм, е не колкото първата част и не толкова епик, но никак не лоша роля за Таби, и особено за неговите фенове.

Да, феновете на младежа определено ще гледат с широко отворени очи и ще плакнат очета...Той е привлекателен елегантен, дори и като глупав хлапак е неустоим.Ма много “солариум“, бе батееее..

Да отбележа обаче ролята е била предизвикателство и за него, знаем че обича повече пластове дрехи и вталени дизайнерски костюми пред разкопчаните ризи и голотата, та личи старание и забавление в изиграването на героя му. И факта, че не гледа само "лошо", нито само убива или плаче си е плюс за кариерата му. Бих допълнила още, че Сънг Хьон с всяка следваща роля показва повече потенциал и развитие на големия екран.

Във филма има очакване и напрежение, има забавни и чисто смешни сцени, има си суровия хумор и брутални сцени, добра техника на камерата, също.

Не знам дали е точното представяне на подземния хазартен свят, но пък подхода ала малко корейско- ноар филм за акулите в бранша и обратите на съдбата, или манипулациите за още и още пари в този "занаят", правят лентата гледаема. 

Както и приятните за окото женски образи наравно с някой много добри попадения сред мъжките актьори. За жалост имаше лек момент, в който тръгнах да се отегчавам, но действието се преобърна отново и ха..не очаквах този край.
Шин Се-кьонг се справя убедително с “тежката“ съдба на героинята си, за съблазнителка има още да учи, но отличавам секси Honey Lee.

 

Не е задължително да сте гледали първата част, защото реално един персонаж виждаме в продължението, за малко. Все пак препоръчвам за любителите на жанра и комедията да гледат и първата Tazza.

 

Английските субтитри тук вече добри.

За желаещите и онлайн тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя Блеки е казала всичко. Филмът е хубав, има си и ТОПчо за наслада за окото.... По разни други теми засичах доста негативни мнения за Honey Lee, но не мога да разбера защо. Аз лично мисля, че и се получават ролите. Е не е перфектна ама все пак става. Замислих се, че всеки корейски гангстер трябва да си носи една томахавка на колана, като тоя гадния с очилата.... Като се замисля до сега съм виждала да се млатят с летви, бухалки, чукове, секири.... Само мачете не съм виждала, но има време.?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама, но дали някой от изявилите желание за превод на филма не го е завършил вече?

ПП Много ми липсва Топчо, а той добре се е покрил и се налага да запълвам липсата му със стари неща.tumblr_mvvn18L6aX1s1thflo3_1280.thumb.jpg.088ef48b6be564b79246cc78e9f3a7fb.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...