Jump to content

Recommended Posts

И аз го загледах по нечия препоръка -  засега до 5-ти епизод е забавен. Феминистките могат да триумфират. Показва как един мъж зарязва брутално жена си и докато я лъже си намира друга, а тя горката от слаба добродушна дебелана става нещо различно! С една дума - взима се в ръце. :) 

И това ако е не е стимул за сваляне на килограми.... Преводът е български. :) 

On 1/12/2015 at 12:42 AM, thedemon1238 said:

Аз изгледах 14 пълни епизода. Искам медал или поне някаква специална форумна титла. :) Беше ме срам докато гледах. Нищо че го гледам сам и няма от кой.

е това е ! хаха

• Haha 1

Изгледах сериала. Не е бекрайно тъп. Само леко. Уважавам главният - страхотен мъж и актьор. Първа серия бая битовизъм, после се пооправя. От този тип сериали на които им викам междинни - докато чакаш да се съберат серии или превод на нещо наистина готино. И все пак ми хареса.

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Чудя му се от известно време и сега си го дръпнах да го гледам, въпреки противоречивите ви мнения:Dще се пробвам,дано да е ОК за един lazy weekend:es:

Сериалът е страхотен! Не знам как някой може да не го хареса, ама честно! :rofl: Драмата си беше доста, очите си изплаках преди, когато го гледах. Главните са супер сладурската двойка и саундтрака е върховен. :inlove: