Jump to content

Birth of a Beauty (2014-2015)


Recommended Posts

И аз го загледах по нечия препоръка -  засега до 5-ти епизод е забавен. Феминистките могат да триумфират. Показва как един мъж зарязва брутално жена си и докато я лъже си намира друга, а тя горката от слаба добродушна дебелана става нещо различно! С една дума - взима се в ръце. :) 

И това ако е не е стимул за сваляне на килограми.... Преводът е български. :) 

On 1/12/2015 at 12:42 AM, thedemon1238 said:

Аз изгледах 14 пълни епизода. Искам медал или поне някаква специална форумна титла. :) Беше ме срам докато гледах. Нищо че го гледам сам и няма от кой.

е това е ! хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала. Не е бекрайно тъп. Само леко. Уважавам главният - страхотен мъж и актьор. Първа серия бая битовизъм, после се пооправя. От този тип сериали на които им викам междинни - докато чакаш да се съберат серии или превод на нещо наистина готино. И все пак ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя му се от известно време и сега си го дръпнах да го гледам, въпреки противоречивите ви мнения:Dще се пробвам,дано да е ОК за един lazy weekend:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен! Не знам как някой може да не го хареса, ама честно! :rofl: Драмата си беше доста, очите си изплаках преди, когато го гледах. Главните са супер сладурската двойка и саундтрака е върховен. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло съм  положително настроен за сериала. Малко беше бавен в началото,  та от 4 серия ако не се лъжа минах на 21-ва, 20-ра серия и след това пак се върнах  докъдето бях стигнал в началото и с превъртания го изгледах до края. Та както се казва отпред, отзад - отзад напред го изгледах. Ама все пак има около 15-16 часа. Около 6-та срия започна романтиката и се гледаше по лесно. Han Ye Seul като почне да бели едни очи, да се прави на мила и смирена и стеснителна е голяма картинка. Голяма красавица и добра актриса според мен. Тя и само да прахосмучи пак е интересна за гледане. :) Краят беше хубав. Корейските пластични хирурзи са добри, но не чак толкова, иначе всичките корейки щяха да са красавици. Много ми беше смешно как и викаше Аджума през целия сериал.  Има го преведен, така че всеки може да го гледа.

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак неземно красива и еталон за красота... айде има къде по-красиви от нея, но не това е важното в сериала. Зададох си много въпроси и не си отговорих, като например как успя доктора да направи всички тези операции - фантастика. Също и да я обича в истинския й облик, след като е видял новия... има и други добри момичета и не толкова изпуснати с хапване като нашата. Обаче, щото съм си змия, и искрено се радвах как раздаде ритници шамари на всички подигравчии.
Много си падам по такива успешни отмъщения. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...