Jump to content

Birth of a Beauty (2014-2015)


Recommended Posts

Започна  се-

Сара да отмъщава на бившето си семейство,така им завъртя кашата,че трите фръцли бяха наказани като малки деца с вдигнати ръце. :28558:Бащата  се проявява като някакъв терорист в къщата,но пък него никой не го бръсне за слива,правят си каквото искат. :xaxa:

 

Нещата около майстрото стават доста сериозни,

колко ли ще бъдат изненадани "братчето" и "секретарката" когато разберат,че е жив,а и като гледам какви са подли,лошо много лошо го чака.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният от Необвързана и хитра е супер чаровен. Малко е дървен човека, ама си има някаква харизма и ми стана любимец.

Попринцип имам няколко корейски актьори, които визуално не мога да понасям - и главната тук е една от тях. Гледала съм я и в Tazza и в Myung Wol и в Penny pinchers.. първият го изгледах заради Чанг Хьок, а втория сериал и филма не успях да ги изгледам.. и не само визуално, ами и мимиките й и самата й игра ме дразни ... та, както и да е ... много ми е тежко да видя някой любим актьор в продукция с някой, който изобщо не ми се нрави.

Ще изчакам да излезе превод, ако изобщо излиза и искрено се надявам да УСПЕЯ да го изгледам :)

п.с съжалявам ако съм засегнала фенове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, не знам за " Великолепната сватба", но тук тия артисти всички са първокласни,
иии интригата и отмъщението на макс и...
да ти извъртят същия номер, иии какви ли не още отмъстителни номера...
Суперско сериалче. А бащата като наказваше и издирваше дъщерите и майкaтa...
Лели мали... да се смееш ли, да плачеш ли?
Много, много ми допада сериалчето до момента. :up:  :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквах повече забавление, то вкараха доста доза драма. Но пък наистина е интересно и забавно, а на моменти като гледам как се държи като дете главния и много смешно ми става. Иначе Сара е уникална и адски сладка. Засега още се поддържа интрига и е интересно, дано да не решат да го разтъкават и чак в последните два епизода да развият действието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна си имам слабост към гласа и начина на говорене на Han Ye Seul. Хем ме побърква, хем ми се действа някак пристрастяващо. Иска ми се да я слушам как говори, още и още :) Нямаше нужда да казват, че барабар с всички други операции, си е направила и операция на гласните струни.   :D

 

 

Това нещо просто не става за гледане.

 

Този коментар много меко описва, колко труууудно се гледа този сериал. Колкото и да е яка главната актриса, абсурдните неща които гледах 6 епизода, не могат да се опишат с думи. Почвам да си мисля, че изобщо не разбирам хумора. Тези сцени за смешни ли трябва да минават? :) Ако все пак изгледам някой друг епизод, се надявам поне отмъщението да е интересно за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете откъде мога да намеря и сваля бг субтитри за сериала искам да го изтегля и да го гледам но не мога да намеря бг субтитри.Не искам да го гледам в вбокс тъй като компютара ми забива и ще ми засича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете откъде мога да намеря и сваля бг субтитри за сериала искам да го изтегля и да го гледам но не мога да намеря бг субтитри.Не искам да го гледам в вбокс тъй като компютара ми забива и ще ми засича.

Доколкото аз зная  все още няма такива,но мисля,че stupid-dreams са се заели да го превеждат.Затова ще трябва да изчакаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо зациклих на 11 ли 12 ли не помня, изведнъж.... ми се стори познато и скучновато.

Ако забелязвате, новите корейски сериали са вече с по 12 серии. не знам обърнали ли сте внимание.... :dunno:  :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пак много си издържала. :)И баш- майсторът, не можа да ме накара да гледам до средата..Погледнах сега последните 5 минути, не че не беше с предизвестен край, от първи епизод още.Много вял сериал, с едни измъчени случки, поне докъдето гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах 14 пълни епизода. Искам медал или поне някаква специална форумна титла. :) Беше ме срам докато гледах. Нищо че го гледам сам и няма от кой. Не може да има толкова дебилни отношения между зрели хора. Направо ме избива на мазохизъм и май ще го догледам, защото ми е интересно колко абсурдно може да стане. Надали ще бие Glass Mask,  ама е доста близо. 


Тази лошата е готина с тия големи очи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моменти много добър, на моменти - пълна досада. Струваше си да го видя заради главните, които много харесвам като актьори, но не ми са любимците - Han Ye Seul е много убедителна винаги, обаче като ме погледне имам усещането за нещо странно, неестествено, ненаред, а Joo Sang Wook е страхотен, но досега не съм усетила да има химия с нито една партньорка. Но филчето беше добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го във "Viki" на 100% преведен.......Излъгах ви без да погледна до края за което съжалявам. Има го преведен на 100% наистина но до 5-ти епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сюжет - нищо невиждано: средностатистическа драма с отмъщения, борби за компании и олигофренски отношения между големи хора, които при това са имали предишни връзки. Всичко това ОК, но тези пластични операции...

След 49 дена вече я даваха бодра и засмяна да си крачи по улиците, че и да бяга и да тренира. А това е абсолютно невъзможно за човек с такива масивни операции. И дете ще зацепи, че нещо не е съвсем логично. Най-малко половин година поне е нужна да си стъпиш на краката и що-годе да се върнеш към нормален живот. Не съм специалист, но не знам и до колко е възможна толкова масивна липосукция. Поне да бяха сложили в жанра "фантастика", защото излиза, че сценаристът хич не е на ясно с каквото и да е от биологията. Или да я бяха дали примерно след година. Принципно не ми пречат такива неща, но това е прекалено недомислено.

Повече като го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлайн на български във vbox7

 и онлайн на руски  

Проверих и във Viki"- то . 6-та серия е до 26%. Това е промяната от  април до сега там.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да го изгледам до 14-ти епизод, но после преминах направо на 21-ви. Досаден ми стана, абсолютно изсмукани от пръстите интриги, никаква химия, никаква романтика. Защо ли го гледах? Даже Сара въобще не ми хареса- кльощава и изкуствена. Е Han Tae Hee винаги ми е чаровен и приятен, но цял сериал заради него - не, не и този :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня, че го гледах и ми беше интересен, но го прекъснах посредата, понеже по онова време преводачът спря с превода. Ако е преведен докрай бих го довършила. Но не помня до кой епизод съм стигнала. Беше много след като тя почна да отмъщава, и мъжът и пак хлътна по новото и аз, обаче не се сещам коя е серията. Предполагам, че вече е преведен целия, и е добре да видя поне как свършва. Сега, като се замисля ми е странно, че съм забравила /буквално/ да го изгледам докрай. Може би е било лятото - тогава доста отсъствам, вероятно това е причината. Иначе ми харесваха интригата и драма елементите. Естествено, нереалистично голяма промяна визуално претърпя Сара, актрисата обаче е много красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...