Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Go, Single Lady / My Pig Lady (真爱遇到他)

 

Страна: Тайван

Също така известен като: Zheng Ai Yu Dao Ta

Година на излъчване: 6 юли 2014 до 15 юли 2014

Време на излъчване: 22:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал:  Zhejiang TV

Епизоди: 24

Режисьор: Ke Han Chen

Субтитри: Aнглийски

 

Участват:

Ady An - Wang Man Ling

Mike He - Fan Jiang Yu

Shin - He Wei Cheng

Fu Xin Bo

Elaine Wan

He Yi Hang as Mr. Wang

Lin Mei Xiu as Mrs. Wang

Guo Zi Qian

Ai Wei

Vicky Chen

Amanda Chou

Huang Tai An

Ah Ben

Zhong Xin Ling

An Jun Can

 

Резюме:

Wang ManLing (Ady An) е дъщеря на богат свиневъд, която живее и се облича скромно, но бивайки изоставена от годеника си на сватбата, тя се заклева, че ще се намери някой по-красив, по-добър и по-богат от него. Срещайки случайно FangJiang Yu (Mike He), плейбой, син на милиардера FangJiang Rong, Wang ManLing го моли да я научи как да се действа и да се облича като истинска дама...

 

Trailer

 

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали с руски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с руски субтитри  :click: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал! Как така никой не му е обърнал внимание!? Весел, позитивен и приятен за гледане! Майк и Ади Ан - сладури отвсякъде и много добра екранна двойка! Отношенията бяха естествени, непринудени и много ме разсмиваха. Поддържащите са и те големи скици, особено семейството на момичето. А прасето с роклите...  :slap:  :28558: 

Силно препоръчвам на романтиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, за една вечер до 12-ти епизод. Свинка е много чаровна, Майк е секси, действието върви бързо. Надявам се до края да продължи в този дух. Не очаквах толкова леко да върви, да не говорим, че се забавлявам адски на семейство Прасчовци. Определено си заслужава :>  Дано последните епизоди не убият всичко в мен :> хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах гооо :))) КитКет е права, сериалът е само за романтици :wub: 

 Много съм доволна, след последния епизод, останаха с усмивка на уста, това е най-важното. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е страхотно, влюбих се в него още от първият епизод. Не мога да скрия, че и в главните роли са много мой двама любими актьори. :) Майк ах..... слабост си ми е той, а Ady е голяма сладурана. Сериалчето е леко, неангажиращо, романтично и комедията не липсва. Мен лично ме ратовари и буквално го изгледах на един дъх, така ме грабна. Обичам такъв тип сериалчета и когато са направени така, че буквално да те грабнат още в началото и не се усещаш, кога си стигнал до финалната серия, значи си е струвало всяка минута отделена за да се гледа. Препоръчвам го на всички фенове на романтиката и комедията. Този сериал определено ще ви разтовари и ще ви накара да релаксирате пред екрана, както направи при мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е толкова добро, че буквално върви като топъл хляб.

Майк и партньорката му се справиха много добре. Той изигра прекрасно ролята си

и всички видяхме как накрая героят му порасна и разбра че не всичко е пари и лицемерни приятели.

Горещо го препоръчвам и се надявам един ден да се намери и за него преводач, за да могат повече

хора да се потопят в света на това невероятно сериалче. :28558:

И разбира се да се оплакнат очички със сладкото дяволче Майк... :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :happy: Имам нужда от малко помощ-много искам да гледам сериалчето,но не мога да го изтегля. Линковете дадени по-горе не ми работят, в единия сайт ми иска регистрация,а аз нямам и нещо не мага да се регистрирам,а другите ме препращат в други сайтове или не се отварят! Ако някой знае от къде мога да го изтегля или гледам онлайн ще съм много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм линковете за руски и английски субтитри искат регистрация но тези за онлайн не и си работят нормално...виж пак този за онлайн с английски субтитри подмених го...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :thanks:  Сега онлайн линковете ми се отварят,може би преди това проблема е бил при мен,а не от линковете. Проблема ми сега е,че ми бягат английските субтитри,видеото ми излиза без превод,а не виждам къде да натисна за да тръгнат. хаахх понякога съм като индианец  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай не си индианец  :28558: просто наистина не зная защо са изчезнали субките, имаше ги....ми подмених го пак  :up:  проверих върви си видеото и субките...така, че не трябва да има проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха!!! Сериалчето е много свежо! Съвсем случайно ми попадна. Имаше много забавни моменти. Стува си гледането. За кастинга да не коментираме.  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...