Jump to content

First Squad: The Moment of Truth (2009)


air

Recommended Posts

15653l.jpg

 

Заглавие: First Squad: The Moment of Truth

Тип: Филм

Жанр: Екшън, драма, исторически

Година: 2009

 

1942 год. Русия е единствената страна, успяла да се противопостави на фашисткото нашествие. Паралелно с бойните действия на редовите армии се разгръща скрита война между две тайни окултни служби, две специални военни ведомства - немската Аненербе и руския Шести отдел на военното разузнаване. Тези подразделения са въоръжени не с танкове и самолети, а със законите на магията и вълшебството. Древно заклинание на маговете от Аненербе призовава от царството на мъртвите духът на Великия магистър на Ордена на Меча, кръстоносеца барон Фон Волф, паднал преди 700 години в Ледената битка. Началникът на съветското разузнаване, генерал Белов, решава да включи в операцията по противодействие на барон Фон Волф един от най-надарените си агенти - 14 годишната Надя, която трябва да призове от паралелния свят загиналите си приятели - пионерите-герои, убити от фашистите още в началото на войната...

 

Свали с български субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам издържах това руско аудио. Ако не е на японски,за какво се води аниме?!

Поредната глупост.Арта бе на ниво,но тая псевдо-документалистика и клиширания сюжет...едвам се издържа. scratch

5/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея аз коя от двете версии съм гледал(тая от арената), но определено като свърши се запитах "Е тва ли беше???". Ако няма продължение то това беше най-голямата загуба на време. Разбирам предисторията и въведението е важно, но ако заема 96% от времето на целия филм, направо е катастрофа. Иначе ме изкефи това прескачане в студио с "реални" участници и експерти(беше оригинално) и целия замисъл, но много отворено завърши. Чакам продължението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е оригиналното аудио но несъмнено ще бъде дублирано и на други езици след време.

Води се аниме защото е с японско участие. Russia | Japan | Canada

Ами така е.

Русия:деньги.

Япония:Всичко останало.

Навлизат постепенно чужди страни в аниме индустията,което е кофти./Батман и Х-мен вече започнаха/

И тая година май няма да дочакам свестен Seinen scratch Лошо!

Ами от миналата година само Aoi Bungaku, Phantom: Requiem for the Phantom и може би отчасти Eden of the East ми хванаха окото.Но и те са далече от шедьоври.Няма го някак замисъла в историите,като при Mushishi,Death Note,Gantz,Evangelion и т.н scratch

Естествено не съм изгледал /все още/ всичко от 2009

 

http://www.youtube.com/watch?v=Db4O6Q9fjqc&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...