Jump to content

Recommended Posts

Dan Ki-cheon - Тан Кичон

Yun-he - Юнхи

Kyo-dong - Кьодонг

Няколко имена от 24-ти еп.

Doo-Lee

Lord Yun

Kun-dol

Our Village

Leader Park

Moo-young

the CP in Myo-hayng-san

Woo-young

Ja-yeon

Doo-Lee - Тури

Lord Yun - господаря Юн

Kun-dol - Кундол

Our Village - това не знам дали изобщо да ти го пиша :)

Leader Park - ръководител Пак (но изглежда не съвсем точно)

Moo-young - Муйонг

the CP in Myo-hayng-san - това го остави така, после като дойде при мен за редакция ще го видя какво е

Woo-young - Уйонг

Ja-yeon - Чайон

Leader Park - ако е за банда някаква "главатар" е по-добре, според мен

Не е ръководител на банда, а доколкото схванах е водач на гилдията на търговците (това е бащата на двамата главни). Появява се и в предни епизоди. Зависи там като какъв са го превели.

Lord Yun го раздава и министър.

Our village - питам, в случай, че вече сте го кръстили. Прави впечатление, че влагат някакъв по-силен смисъл в името, като място, където всеки е добре дошъл. Оставам го за момента "Наше село".

Здравейте и от мен. Включвам се със 7-ми. Не съм гледала сериала. Сега свалям да изгледам до 7-ми и започвам. Ако имам нужда от помощ, ще питам тук. Успех на всички!

Аре, бе, какво стана? С толкова преведени епизоди е срамота, че сериалът още не е пуснат.

Да, сигурно. :28558:  Щото някой си избрал сериал, решил да си търси помощници и после удобно зачезва. Е, хубаво ма що аз да се чувствам отговорна?! Мъча се, бутам го, кого не молих да помага. На всичко отгоре не е моят сериал - изобщо не мога да различа кой кой е, милиони герои с по няколко имена и титли в детство, старост и тн. не хванах за кво се борят и по начало не ме кефеше, та не разбрах кво толкова точно тоя сериал си струвал. ;)

Е, изкретах до към 10-та, не ме грабва, не ми върви, насила не става. Всеки път се ядосвам. Давайте сега вие.

Който желае, пращам му наличните преводи и стискам палци да не ги получа пак обратно и топката отново да е в мен, щото и аз имам толкова пръст тук, колкото и всеки друг ;)

Именно, и мноо мъ е срам, щото ич не ми харесва и като се навивам няколко дни и накрая седна и почвам да бълвам от драконовския огън, чак Чанг Хьок ми се види грозен,  :28558:

Ако има непреведени епизоди може да пуснеш насам, но за редакция нещо нямам нерви да го превъртам пак отначало. Този жанр не е моята бира.

Дупките се виждат на първа страница, хващай за ушите квото си решиш. Последните два също се явяват дупки.

И аз няма да я пия тая бира :)

С най-здрави нерви излезе naia, която упя да го довърши. Благодарности на нея и всички, взели участие  :bow:  :yes:  :thanks:

Започва качване по един дневно засега, докато върви последен преглед

:click:  :click: 

онлайн

10404064_1212021672145474_59916172667683

Ще направим едно по-ударно качване, за да можем, след огризината на новогодишната трапеза да се отдадем на мързелуване пред екрана.
Приятни мигове със сериала  :click:    :click: с най-добри пожелания на зрителите от целия Екип Прeводачи на Eastern Spirit!

онлайн

6856_1214304978583810_428678176608948271

Приключен! Един доста изстрадал проект, но краят му се видя, ура...

Naia :*  :kissx: