Jump to content

GFotaku

Recommended Posts

spacer.png

Nanatsu no Taizai: The Seven Deadly Sins

 

## Жанр: фентъзи, приключенско

## Епизоди: 24

## Времетраене: 25 минути на епизод

## Държава: Япония

## Година: 05.10.2014

## Линк към AniDB

 

## Резюме: Обвинени в това, че се готвят да въстанат срещу монархията, страховитите бойци, познати като "Седемте смъртни гряха" са изпратени в забвение. Принцеса Елизабет обаче открива истината - Свещените рицари са тези, от които кралството трябва да се бои. Но е твърде късно, рицарите убиват баща й и си присвояват трона!

Сега принцесата трябва да намери Седемте смъртни гряха. Първият, когото тя среща, е малко кръчмарче с говорещо прасе за компания, което дори няма истински меч! Дали легендарната сила на Греховете е истинска?

 

Сваляне на българските субтитри от тук:  :essub:

 

Свали с български субтитри:  :click:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се много яко пародийно фентъзи в стил нещо от рода на Тери Пратчет. Главната лигла дразни, но те обикновено си дразнят. Прасето обаче кърти мивки, най-якият персонаж! Изкефи ме как играе и Каджиура - мислех, че ще крещи и ще се пеняви, както обикновено, но тук е влязал в друга роля, а и ги няма досадните, зле написани монолози. Ирландските мотиви от саундтрака окончателно ме спечелиха. И няма скапано CGI, което е най-добрата новина. Имам чувството, че са го набутали във всяко ново заглавие от този сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...