Jump to content

Recommended Posts

57309l.jpg

 

 

## Жанр: екшън, шоджо

## Епизоди: 12
## Времетраене: 25 минути на епизод
## Държава: Япония
## Година: 04.10.2014
## Линк към AniDB
 
## Резюме: Ерата Мейджи. Хората от Запада имат все по-голямо влияние в Страната на изгряващото слънце, а самурайската система замира. В хаоса на това време, престъпленията стават все повече и правителството се принуждава да отвори нови затвори. Трима братя са натоварени със задачата да ескортират затворниците до един нов затвор, но какво ги очаква по пътя?
 
Онлайн с български субтитри:  :click:
 
:essub:
 
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани две епизода. Страхотен арт и герои. Историята също ще е интересна, загатнаха много неща. Нямам търпение за трети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук изчаках поне два епа преди да реша. Остава-придържат се към арта на мангата при това без да го развалят във втори епизод(Тенка си е супер :) ), пък и самото заглавие е завършено, така че ще си го следя с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно аниме , то ме "хвана".

 

Следва превод на епизод  № 7.

№ 7 излезе ей сега , ще се преведе до един-два дни.

След 7-ми, караме с ритъма на анимето, тоест всяка седмица по епизод.

Защото излиза в реално време.

Ще се радвам да ни чакате.

Но дори да не е така, анимето си го бива.

На който и да е език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече със сигурност ще го започна. Догодина (21 февруари-1 март) готвят стейдж по това аниме и няма отърване с двама райдъри в каста. Освен това, историята звучи много интересно и със субтитрите на Ная ще ми е най-приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам такива анимета.  Направо се чудя, защо не правят повече такива, вместо недомислиците, които пускат напоследък. Горещо ти го препоръчвам.

Страхотен арт, интересна история, само се чудя какво ще направят за 12 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с ddzaz. Арта и историята са много хубави.Но верно с това темпо,май ще има и втори сезон. Не мога да повярвам ,че баткото така се даде. Все се надявам,че ще изкочи от някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах трети и определено съм доволна. Тримата братя много ме радват. Отделно от анимето, вече ми е още по-интересно, как ще ги представят живите актьори?! Струва ми се, че най-малкият брат е по-скоро дете.

Музиката си струва също!
OP: Ryuuji Aoki - Biran no Kaze 

ED: Galneryus - Attitude To Life

https://www.youtube.com/watch?v=1fJVtgZGGeI

 

Безмилостни сценаристи в еп. 6! Разсмяха ни доволно, само за да ни разплачат. Знаех си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезли са и поддръжките за стейджа. Кей Хосогай ще е в ролята на Сосей, а Хирама Соичи - в тази на Ширасу. Ken-On дебют в лицето на Рьоске Ямамото, който ще пресъздаде образа на Такеда. Озава Рьота пък ще е Фума Котаро.

Мисля, че това аниме е страшно подходящо за сцена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 от 10!

Много ми е интересно, въпреки че се наспойлих по отношение на Ширасу, точно преди еп. 9.

 

 

Подозирах, че той и Котаро имат връзка, най-вече заради белите им коси. Надявах се и Тенка рано или късно да се появи отново. След еп. 6, седма серия беше малко объркваща, понеже се фокусира върху съвсем други персонажи. След като я изгледах, си обясних някои неща около Орочи и Ботан.

 

 

Сменили са оупънинга. Дано да няма продължение и всичко да се реши в тези 12 серии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, харлия да е, и суб на 11- ти са на път, като го одобрят, ще се появи:-))

Умишлено избягвам спойлерите, че да подскачам цяла седмица от напрежение.

Изненадите ми идваха съвсем добре.

Как ще поберат цялата развръзка в 12-ти, не знам.  Може накрая да пуснат овичка.

Укио, пише ли някъде из твоите сайтове, кога ще излезе 12-ти, че да си правя сметката,

кога ще успея аз.

Гледам да ги пускам до 12-24 часа след руснаците, ама знам ли.

Уф, че нетърпение ме гони...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по принцип ако те интересува кога излизат епизодите на някое аниме винаги може да провериш тук. Обикновено най-отдолу постват графика на излизане на сериите   :)

 

Ох, да свършва, че не смея да пиша за да не спойля :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...