Jump to content
Sign in to follow this  
air

Elysium (2003)

Recommended Posts

961400293c55b6a6.jpg

Заглавие: Elysium
Тип: Филм
Жанр: Екшън, Научна Фантастика
Година: 2003
Аудио: Корейски

Годината е 2113 след Христа, група от учени са пратени на Антарктида да изучават регионите с повишена сеизмична активност. Близо до епицентъра на активната част експедиторите откриват обширни площи от земя, покрити с маркировки, подобни на палеоглифите Назца изписани в Перувианската пустиня.
Ван, главният герой на историята, е 18-годишно момче от Манхатън. Той се състезава в най-полулярния спорт на 22-ри век -- Turbo Jai Alai Racing. Ван е много влюбен в Лидия, талантлива балерина. В хаотичната столица на бъдещето, те имат само себе си и своите мечти. Ван и Лидия отчаяно искат шанс да се измъкнат от този осквернен град. Въпреки огромната опасност Ван се включва в едно Turbo Jai Alai Race, с надеждата за наградата, полагаща се на спечелилият първото място - два билета за галактическо посещение, където Лидия да се яви на прослушване за Jupiter Ballet.

Свали с руски дублаж  :click: 

След като го изгледах си казах--"ОМГ...къде са се захванали братята корЕйци,кадето не им е работа!"

На по банален сценарии не съм попадал с години.По едно време си мислех,че гледам корейска пародия на американска пародия.

Хм,а тъкмо си мислех,че ще ми хареса корейско аниме. scratch

За пореден път се обедих,че трябва да избягвам 3Д филмчета.

Иска ми се да напиша нещо положително,ама нема.

Човек, гледай Wonderful Days. Корейците също могат да правят страхотна анимация.

Ами явно съм попаднал на грешния от двата корейски.Тъкмо изгледах трейлара на Wonderful Days,и определено ще се с класи над Elysium.

Не с класи, направо с цели светове. :D

Сторм Райдърс е китайско аниме. :) Отдавна се каня да му правя тема, ма нещо ме мързи..