Jump to content

Gomen ne Seishun! (2014)


Rie

Recommended Posts

Otanjoubi omedetou, Shirasu! Фотосесия с един от колегите му в Тенимю, която истински приляга на образа, създаван от актьора и тук.

https://www.youtube.com/watch?v=8sSGn3wHXro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после субтитри за трети епизод, доста се забавиха този път.
Rie напълно съм съгласна с мнението ти за еп.3, много ми хареса, останах доволна :). Как пък всичките персонажи да са ми толкова симпатични, отдавна не ми се беше случвало, а за превъртане на сцени и дума да не става, даже си ги гледам пак някои, забавните най-вече :D. Кога ли ще е този фестивал, усещам, че ще e интересен епизода с него.
Реших вече да не гледам епизодите предварително, а да си чакам субтитрите, само видях някои снимки от епизод 4-ри..

струва ми се, гласят ги, кой с кого ще е добра двойка :D:. Иначе първата двойка, която беше, май няма да я бъде. В привюто разпознах гласа на Джинбо, питаше Ебисава защо е скъсал с Амари, дали пък те няма да се вземат хм, ако стане, одобрявам хаха.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преводачката се извини, била е много заета тези дни и затова се е забавила с трети, но обеща да е готова с 4-ти епизод съвсем скоро.

Аз изгледах вчера пряко по TBS и новия (4-и) епизод. Няма да ти издавам много, но има интересни обрати при някои от нашите любими герои. Мадона-сенсей е невероятен шемет, хаха, продължава да ме изненадва във всеки нов епизод. С Ипей бяха уникални вчера, хаха.

Накай-сан се обясни в любов на Хара-сенсей (Хейске онемя), хаха, а Риса сега иска да се омъжва за него.
За двойките си права, Мадона-сенсей добре ги беше наредила, хаха, но си мисля, че все пак Амари и Ебисава ще останат заедно (сега са в период на "иде ми-дойде ми", а и Ханда изобщо не поглежда Амари). Не ми се вярва да го съберат с АКВ48, но ще видим.

Става все по-интересно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смях в 4-ти епизод, хареса ми най-много до момента  Не ми излезнаха много сметките с двойките, доста изненади имаше, това е хубавото, че не знаеш какво да очакваш. Ама ти най-интересното ми го спойлна, не така с лошо :D. Мадона-сенсей е велика  :D. Риса обаче, бетер ученичка ги решава нещата, много малко й трябваше хаха. Рядко попадам на сериал, в който хумора и трогателните моменти да са така добре балансирани, чуден е B) Това, което малко не ми харесва е, че ако в корейските драми влюбването и разлюбването(или само харесване) са представени по твърде тежък начин, то тук е твърде лековато. И двете крайности са ми малко неестествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е училищна комедия (пародия), която макар да не е по манга или аниме, е много близо до тях като изпълнение и представяне на историята. Напълно нормално да ти е малко неестествено, но това на мен лично не ми пречи (в този случай), въпреки че не обичам продукции направени по манги и анимета.

Изгледах и днешният пети епизод по TBS, но хайде, няма да издавам нищо този път, макар че беше също толкова интересно и забавно. Само ще споделя, че имах многоооо приятна Amuse-изненада в лицето на Кинари Хирано. Време беше да включат и още някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен още ме радва сериалчето, макар на 4та серия :)... Свежарско е, бързо е, и много искрено на моменти, освен това оказа се Рьо ме кефи силно и като докара полуразплакан поглед, не само като прави крива усмивка... Хикари се оправи и въобще радост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше за мен, нали? Знам си аз, че ще спретнат цял Тенимю отбор. Кинари как се справи? Сдружи ли се с другото "жабче"?

Еха! Хареса ми, макар и да беше за малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ти си моята единствена Мадона!", хаха.

Моето момче не трябва да го наричат "куиз-идиот". Той е умен, но просто не го показва (винаги), хаха.

 

Тъй като изгледах и новия седми епизод в неделя (макар че едва ли скоро ще получи превод на английски, за съжаление взеха много да се бавят), видях как се развиха събитията и ми е мъчно за Накай-сан. Дано я върнат, а и отношенията й се развиха с Дайки Шигеока, стана ми много симпатична.

Браво на Хейске и това, което направи с Риса. Тропна сериозно с крак, а тя се сви като мишле и започна да го слуша повече.

Героят на Юта Косеки го натикаха плътно вляво и ту ме напушва на голям смях, ту ми е много странен точно той в тази роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че интересно стана точно преди финала. Все пак мисля, че Хейске и Риса ще се съберат. Много силна сцена на покрива във вчерашния 9-ти епизод. Браво на Рьо и Хикари.
Да споделя, че последният десети епизод на сериала ще се излъчи на 21 декември. Тази неделя (14 декември) от TBS няма да има епизод, защото ще излъчват друго предаване. Затова, ако има такива, които като мен следят епизодите всяка седмица, да знаят, че тази неделя няма да бъде излъчен финалния 10-ти епизод, а чак на 21 декември.

Днес забелязах, че качиха с превод на английски и 8 епизод, така че и преводът е напълно в крачка. Тази седмица ще пуснат и 9-ти епизод, който се излъчи вчера в Япония.

Страхотна дорама, остава ми да видя само финала след две седмици, но съм много доволна. Получих си поуките, затрогващите моменти, точно както и очаквах, а и както само японец може да го пресъздаде на екран. Комедия/ пародия, но с много смислени сцени и моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя приключи и този японски сериал.

Доволна съм от всичко, което видях. Много забавни и трогателни моменти, както и така характерните за японските продукции поуки, с няколко думи - получих точно това, което очаквах от тази училищна дорама. Ще запомня продукцията само с добро.

Финалът логичен с оглед на всичко показано. Беше удоволствие за мен.

 

Очаквам с голям интерес и новите японски дорами, които стартират през януари. Джин Ширасу отново е на линия. Ще се гледа задължително заедно с Рюноске Камики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...