Jump to content

Pinocchio (2014-2015)


abador

Recommended Posts

 буквално-секси мъж (шефчето),

 

Колкото и да го обичам шефчето или Lee Pil Mo (чак тема му направих ), не можах да си го причиня и да гледам тоз' младеж. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не е красавец момчето, ама пък добре играе, така че се преживява. Пък смятам и че с ПШХ имат добра химия, така че и това е добре. Като цяло сериалът ми харесва, защото си държи едно и също темпо от началото до края, няма недомлъвки и кръпки и актьорите са добри. Мамчето на главната ме кефи как го играе студена и фатална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПШХ ми харесва за пръв път. Както и за първи път има химия с мъжкия образ. Винаги ми е било изкуствено - и с Гън Сок, и с Мин Хо, и с Ши Юн. Но тук са ми някак естествени и сладки.

Младежът си го харесвам много - много сладко и чаровно момченце е.

Колкото до сериала - до момента ми допада много. Дори и вечната /и клиширана/ тема за отмъщението е предадена по-различно. Той играе открито и не интригантства. Което е нещо наистина различно от другите сериали с такава идея, където често главният герой става не по-малко говедо от т.нар. зли гении. Върви си добре, не разтягат някакви локуми, романтичната история е леко и приятно развита. Не се държат като невръстеняци. А шефчето е бонбон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от тая драма. Тръгна добре, държа хубаво темпо, пълнежите бяха минимум. Актьорската игра също ми хареса. Не мога да кажа, че е сред водещите ми сериали, но не смятам за нужно да му намирам кусури, което само по  себе си е добър атестат. ПШХ беше много красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десетдневната пауза по празниците успешно ме отказа от този сериал. Винаги съм смятал корейските журналисти за малоумна кръстоска между конска муха и малариен комар и сегар разбрах защо. Просто ги събират от улицата и им бутат микрофона в ръцете. "Обучението" им е просто ..неописуемо. В някои държави за това учат по 5 години в университети, а тук просто спиш в някоя кочина и "чакаш" новини. Не си заслужава времето и вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100, ако знаеш какво учат в университетите за специалност "Журналистика", няма да говориш така. Единствено първата година се учат неща, наистина свързани с журналистиката. И чат-пат някой предмет след това. Журналистиката, поне истинската, изисква богата обща култура, висок IQ, да бъдеш комуникатор, да бъдеш с отворено съзнание. Това са неща, които или ги имаш, или не. Не се учат в университет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 15 епизод съм и имам въпрос

Ще измислят ли някакво извадено не знам от къде извинение, за да превърнат убийцата (имам предвид майката на In Ha, не другата) в невинна душица? Супер не мога да я понасям и ако ще се ядосвам, че ще я извинят с някоя глупост и няма да си получи заслуженото, искам да съм подготвена предварително :mad::bee:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра драмичка, интересна е, без голямо напрежение. Имаше няколко обрата в действието, които много приятно ме изненадаха. Главните са много готини, харесах ги и като двойка. Джонг Сок има много слънчева усмивка, а нелепата прическа в началото май е заради истинския, но умрял син на дядото. 

Останалите герои също много ми допаднаха - цялото ново семейство на Дал По (старото също де), старшите репортери, снимачния екип на YGN... Та така.

Много благодаря за буквичките и труда  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добър, изненадващо добър за мен, защото прочетох коментарите, пък и на Шин Хе хич не съм фен... Въпреки че, като се замисля, всички филми с нея съм харесвала и запомняла с нещо добро. Може би има добър усет да подбира в какво да играе. Но тука не ме подразни с нищо, дори напротив - хареса ми и съм доволна даже, ролята и легна много добре /или тя на нея/, пък за целуването, хм, то добре че беше Lee Jong Suk, който си има талант в това, както откривам. Все така си е красив, талантлив и лъчезарен, а и героят му беше един такъв позитивен и открит, готин, въпреки преживяното. Доволна съм от целия каст, много добри актьори на всички нива, което прави удоволствието пълно, пък и нямах големи забележки към историята. Поддържаха ми интереса до последно /почти/ и съм удовлеторена от края. Струваше си да чакам превода, филмът заслужава да му се отдели време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:  Много, много, много ми хареса.....! Чак се учудих на себе си ......!  Сюжета беше завладяващ до последния миг! Играта на актьорите много ми хареса ! А само каква химия направи Park Shin Hye  с    Lee Jong Suk , като двойка не е истина. Те направо грееха заедно и се разтваряха един в друг. Всичките им други патньори ряпа да ядът. Такова само допълване..... Ще се радвам , ако е прескочила искра и в реалността. Гледайте задължинтелно , не е за пропущане. :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъмнено сериала ми стана любим :3 Всичко от-до беше изпипано...  Само аз ли съм забелязала че почти всеки филм/сериал с Парк Шин Хе е на страхотно ниво? Да не говорим колко красив е Джног Сок ... от тоя сериал се зарибих официално по него  :28558: Историята е наистина завладяваща и след всеки епизод исках още и още. Бая безсънни нощи минаха докато го изгледам  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xареса ми драмата, изгледах я на един дъх, може би защото и нямах големи очаквания, а то взе че много ми хареса всичко :D За главните съм съгалсна имаха химия помежду си, много си отиваха и бяха супер сладки  :wub:  Като цяло историята ми хареса, преди около година и малко аз самата карах стаж и някак си почувствах драмата по-близка :D :D Исках само да оставя коментар за да стимулирам всички които не са гледали още сериала, да му дадат шанс, според мен си заслужава, отдавна не бях завършвала драма за по-малко от седмица  :)  И не знам защо някои хора не харесват Парк Шин Хье на мен винаги ми е била много сладка и естествена, има къде къде по-зле представящи се девойки из корейските сцени (филми, сериали, музика), но лично мнение ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 5-6 епизода бяха страхотни, на един дъх ги изгледах.

За съжаление в момента, в който започва да подозира брат си за мен някак сериала изгуби достоверност. Нито казва на полицията, нита се предствая на брат си... Дефакто знае и си трае, което в случая според мен е доста нелогично и просто забавя действието. :/

Да видим какво ще се случи до края. Иначе главната героиня е голям сладур. Играе много непринудено... Той обаче откакто го подстригаха изгуби част от чара си. Повече прилича на плейбой, отколкото на ученика, който беше в началото.

 

Edit/ Не съм го изгледам още, но се съмнявам, че мнението ми ще се промени много последните 4-5 епизода. Като цяло главният герой определено ме издразни жестоко и то не един път. Доста малоумни изказвания и реакции има на моменти, а и външният му вид е отвратителен по мое мнение - боядисана коса, скелетен тип тяло и яке шушляк втора употреба... Мъка, мъка. От всички основни персонажи само Ин А и Бом Джу (отначало си мислех, че ще го представят като анти-герой, но явно не е така и човекът се изгражда като честен и точен, въпреки произхода си) имат прилично и логично изграждане на характерите и са последователни и в действия, и в речите. Сериалът успява да ви накара да догледате серията, но определено сюжетът куца доста. Реално погледнато и Дал По, и брат му са чиста проба отмъстители, като единият извървшва убийства, а вторият на моменти е готов да прегази всякакъв морал за да постигне целите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 5-6 епизода бяха страхотни, на един дъх ги изгледах.

За съжаление в момента, в който започва да подозира брат си за мен някак сериала изгуби достоверност. Нито казва на полицията, нита се предствая на брат си... Дефакто знае и си трае, което в случая според мен е доста нелогично и просто забавя действието. :/

Да видим какво ще се случи до края. Иначе главната героиня е голям сладур. Играе много непринудено... Той обаче откакто го подстригаха изгуби част от чара си. Повече прилича на плейбой, отколкото на ученика, който беше в началото.

 

Моля те, не разказвай по темите на сериалите какво се случва в тях, може да има хора, които да не са ги гледали все още. Или слагай спойлер.

:icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Джонг Сок ми е слабост, но Пак Шин Хье винаги ме е спирала да започна да гледам сериала. Нелепото е, че всеки неин сериал, който съм изгледала, винаги ми е харесвал.:D Но тук е малко силно казано, че “Пинокио” ми хареса, по-скоро е 50 на 50. В началото наистина успяха да привлекат вниманието ми, но след това интереса ми започна да спада. Честно казано си мисля, че можеха да приключат и само с 16 епизода. 

 

Повярвах и на двамата главни за чувствата, изглеждаха сладки заедно. Дори няма да коментирам рибешките целувки на ПШХ. Не знам тя самата ли се придържа към тях или й казват.. Но историята между Че Ин А и Со Бом Джу ми хареса много повече и ми беше по-въздействаща, отколкото между Че Ин А и Ки Ха Мьонг. Да не говорим, че Ки Ха Мьонг ме дразнеше, колкото и да харесвам И Джонг Сок. Що за отмъщение беше това? 

Spoiler

Плаках, когато двамата братя се срещнаха за първи път след години, плаках и когато трябваше да арестуват по-големия брат. Мисля, че можеше да го оставят още малко на свобода, за да прекарат малко повече време двамата братя заедно.


За мен лично бе трудно да гледам Jin Kyung в такава негативна роля. Вероятно защото вече съм гледала и други нейни проекти, в които е била пълна противиположност на ролята й тук.. Но отново беше много красива. Дори ПШХ изглеждаше много добре през по-голяма част от сериала. Мисля, че всички се справиха добре с актьорската игра, но въпреки това нещо ми липсваше.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, интригуващ сюжет, с разнообразни и интересни персонажи, но прекалено много драматизъм, дори трябваше да прескачам на моменти, главният ми е неприятен визуално, но пък игра добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Интересна сюжетна линия, главните са на ниво, дори ПШХ е по-разчупена от обикновено. Готини второстепенни персонажи. Само ми е жал за братята, егати съдбата... Финалът ми хареса. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми , струва си гледането. ПШХ беше супер, а и ролята с това хълцане не е толкова лесна. Показа доста емоции. Като цяло сюжета ми хареса, нямаше нещо което да ме издразни много. Имаше доста тъжни моменти.

Off Topic

Притеснявах че , брата ще тръгне срещу брат си или героинята на ПШХ.  Показаха доста младежки плам в младите репортери, устрема им, чувството им за справедливост , което опитните репортери вече бяха поизгубили. Само момента с миенето на косата с водата от тоалетната ми дойде малко в повече. Оная репортерка дето обичаше да подслушва с стетоскопа обра всички точки. Голяма беше сладурана и тя. Само с нейната връзка не се разбра какво стана накрая, май ръководителят наистина си падаше по нея. Като цяло всички репортери бяха големи скици. Ефекта на Пинокио беше доста добре измислен. Двамата главни герои имаха доста добра химия , а дори и като малки бяха доста сладки. Брата убиец  го представиха в затвора в една добра светлина, което е малко трудно за разбиране след извършеното от него. Но в Азия може би така гледат на хората които отмъщават за свои близки. Там сякаш си задължен да отмъстиш. Като цяло показаха репортерския живот. Борбата между различните тв.канали. 

Започнах да го гледам в чест на сватбата на ПШХ, а то и сериала завърши със сватба.  Препоръчвам за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...