Jump to content

The Spring Day of My Life (2014)


lazeto

Recommended Posts

Можеха да изберат някой по-симпатичен. Явно се подчертава, че любовта е сляпа. 

 

А, протестирам!!! :mad2:  Перфектен мъж, на средна възраст. :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oldboy, и защо те радва? Наистина не мога да разбера. Жените могат да преценяват дали дадена жена е хубава - вярно, субективно е и е въпрос на лично виждане. Но все пак умеем да го правим. А повече мъже приемате, че оценяването на друг мъж ви прави по-малко мъже. Можеш ли да ми обясниш това? И като обясняваш, имай предвид, че допреди десетина години мъж с обръснати подмишници се приемаше едва ли за гей, а сега необръснатите подмишници се приемат за нечистоплътност. И т.н. примери за неща, които с времето се промениха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен главният герой ми харесва. Играта му е перфектна. Може да не е красавец от първа величина, но притежава някаква харизма, особено когато се усмихне. Показва сдържаността, а същевременно и напоритостта на героя си по много добър начин. Вече знае, че чувствата му не се дължат на сърцето на загиналата му съпруга, а са лично негови заради човека, който вижда срещу себе си.

Докато при брат му такива чувства няма. Единственото, което желае, е сърцето на първата му любов да бие за него. Е, не знам как, но няма да стане.  :icon_sunny: 

Любовта винаги е сляпа - тук си съвсем прав. Ако природата не беше ни създала такива, досега човечеството да се е затрило. :28558:

Тази, малката, ще го побърка. Тя изобщо не осъзнава какво прави с този мъж, който е 18 години (тук не вярвайте на превода, в оригинала е 18 години) по-голям от нея и е минал през какво ли не. Просто е младо момиче, което се влюбва, при това май за първи път истински. Сърцето си е нейно и чувствата са нейни.

В началото на първа серия показаха сляпа жена с момченцето си и болен мъж, който беше на преглед с майка си.

Тези хора явно също са получили органи от починалата му жена. Защо не и бившата на доктора? И тя е била болна по това време.

Хубав сериал. Хареса ми от началото и го гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно създание е жената, все гледа да усложнява нещата. :D Кiddo ,eдна леко просташка шега те хвърли в дълбок размисъл за мъжественост и оценяване. Само не ме заклемявай като хомофоб, или нещо по-страшно, защото усещам, че натам вървим. Извинявам се, вероятно беше неуместно да се шегувам точно така, но ми дойде на момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми беше скучно от 1-ви до 8-ми епизод. Дори в 7-ми доста си поревах и то с глас. :cry:  Страхотно съчетание на сценарий, музика и игра. Гледам

като пристрастена и чакам с нетърпение всеки следващ епизод. Надявам се на щастлив край и сватба!!! :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен филма много ми допада. Изгледах 8-те епизода буквално на един дъх. Нямам търпение да разбера как ще се развие историята.

Относно главния герой - харесвам го. :up: Правилно са преценили да изберат подобен типаж на мъжът на средна възраст, останал вдовец, смазан от болка и мъка по изгубената си съпруга, която е обичал до полуда, отглеждайки сам двете си деца. Ако беше по-лъскав, тип "рекламен герой", някак нямаше да е правдоподобно.

А главната героиня - тя е направо бижу! Много сладка, красива, по детски мила и очарователна. Разбира се, че й отива да бъде с партньор на нейната възраст, но както знаем в живота има не малко случаи на връзки с големи разлики във възрастта на двамата партньори. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва сериала. Попаднах случайно на него докато се ровех в Dramafire да намеря нещо да гледам на телефона си че не съм в България.

 

Не ми се инвестираше време в нещо дълго и започнах да го гледам защото бяха само 4 серии, мислейки си че е стар минисериал, изобщо не се усетих че в момента тече и само тези серии са излезли. Е, на "последната" четвърта серия почнах да усещам че нещо май не е наред, ха ха.

 

Зариби ме името - "My Sping Days", напомни ми за един любим мой японски филм "My Rainy Days" и още повече се накефих като видях приликата между главните герои, същата възрастова разлика, единият изгубил удоволствие от живота а другият пълен с живот и решен да го изживее напълно.

A oстров Удо ми е в списъка с места които бих искал да посетя още откакто гледах "Feathers In The Wind,"

 

Свежо за мен е че актьорите са ми напълно непознати, още повече че главния герой не е 190см супермодел зилионер щото наистина ми е писнало от такива. Е нямаше как да не го направят СЕО на компания щото щеще да е много непривлекателен за корейските аджуми.

Честно някой път съм се чудил какво ли им е на корейските мъже да гледат филми и сериали където главния е винаги супер богат, супер красив и поне 20см по-висок от средностатистически кореец.

 

Трябва да има повече такива нестандартни герои че наистина са много малко. Иначе главният ми харесва как представя героя си, има много специфичен "So Ji Sub style" поглед с присвити очи, мацката е много свежа и съм сигурен че ще я виждаме по-често в бъдеще.

Малкият брат, ами винаги ми е бил досаден този актьор, вземаш го от един сериал слагаш го в друг и няма да забележиш никаква разлика, едни и същи стойки изражения и погледи, никаква промяна. Неслучайно още си "бута" поддържащи роли от дъжд на вятър в някой сериал. Извинявам се ако се е обидил някой от феновете му.

Мацката дето му е бивша много ми харесва. Много женствена и не е толкова супер невинен образ, което я прави по реална.

Секретарят също е готин, успява да бъде комичен без да изглежда суперидиот както става с повечето подобни персонажи.

 

Засега ми харесва много, ще ми се да има повече сериали с такива нестандартни герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох мненията и се запитах защо и аз гледам сериала? Добри актьори, симпатична главна героиня и романтична история. Май затова. Главния не го харесвам, някакво дребно мъжле, с голяма глава и широко месесто лице. Да, типичен кореец, от масов тип, е не ме кефи, искам си красавците 1.90м, пък били те и на 40 и кусур години. Действието се точи някак мудничко, скучничко и предвидимо, както и други са го казали. А и цялата тази история, че заради някакъв орган, при това вътрешен  :28558: може да се обича, нещо не мога да я преглътна. Ако от нейна страна може да се говори за някаква мистична "клетъчна памет" как да е, но това двамата братя да се влюбят заради някаква карантия е върховна глупост. То пък нали е много трудно мъж и особено такъв прехвърлил 40-те да хлътне по красиво, секси, жизнерадостно момиче, та да изпадат в терзания за любовта си към "сърцето". Надявам се, сега, когато главните се събраха да измислят някакво по-интересно продължение на историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   ... в погледа на мацето наистина има нещо перверзничко.Иначе играе добре-няма спор! :na2:

Редактирано от mrnkaloto
Премахнати са лични обръщения към потребител.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега де, остава да подменят пак сърцето и тя да продължи да си го обича. Какво ли ще измислят сценаристите и накъде ще тръгне сериала е все още табу, само да няма лош край, че ще ги топалкам писарушките. :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох мненията и се запитах защо и аз гледам сериала? Добри актьори, симпатична главна героиня и романтична история. Май затова. Главния не го харесвам, някакво дребно мъжле, с голяма глава и широко месесто лице. Да, типичен кореец, от масов тип, е не ме кефи, искам си красавците 1.90м, пък били те и на 40 и кусур години. Действието се точи някак мудничко, скучничко и предвидимо, както и други са го казали. А и цялата тази история, че заради някакъв орган, при това вътрешен  :28558: може да се обича, нещо не мога да я преглътна. Ако от нейна страна може да се говори за някаква мистична "клетъчна памет" как да е, но това двамата братя да се влюбят заради някаква карантия е върховна глупост. То пък нали е много трудно мъж и особено такъв прехвърлил 40-те да хлътне по красиво, секси, жизнерадостно момиче, та да изпадат в терзания за любовта си към "сърцето". Надявам се, сега, когато главните се събраха да измислят някакво по-интересно продължение на историята.

Това все едно аз съм го писала..

Още от постера не ми хареса визията на главния, ама от скука изгледах 1-ва серия, докато се усетя,минах и останалите с английски субки.

Защо го гледам??? Играят много добре,главната е сладурка , главният е истински и добряк, а имам слабост към братчето още от ролята му на секретар в " Кметството" и особено към мацката от " Empire of gold".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарована до 10 епизод, където тръгна бозата и сега от 13 нататък се надявам нещата да се "сгъстят" отново, че иначе ще прецакат хубавата идея :

 

П.С Иначе кастът е добър, главната определено ми стана любимка, има невероятно излъчване и черти, които я отличават от "пластмасовите" физиономии на корейски актриси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нищо не разбрах. Що за отворен финал. Бясна съм :nunchako: .  Дори не го довършиха като хората.

Страхотна игра, но сценаристите ми влизат в черния списък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посипвам си главата с пепел, както обещах,  че заложих на розовкото, но пък колко време икономисах. като го зарязах.Изгледах последните 3 минути, да не изтърва трупа.Е, поне са я съкратили от 20 на 16 тая баналност и трупът в шаренко...почти розовко.

Както каза Сиера в една друга тема- думах ви аз.   :na2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, той финалът си беше предизвестен.

Просто сценаристите се презастраховаха като не го показаха по-ясно. Хем не я изцелиха чудотворно, което щеше да е супер нереалистично. Хем не я погребаха очевАдно, което пък щеше да убие всички надежди на някои наивни зрители, които сега могат да си измислят собствен идеалистичен сценарий, че видиш ли може и да е оцеляла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...