Jump to content

Recommended Posts

Rain_For_Love_or_Money2_zpsuwq1gyvi.png

Difficult Love: For Love Or Money

Жанр:Драма/Романтика

Времетраене: 98 мин.

Година: 07.11.2014

Език: мандарин

Режисьор: Gao Xixi
В главните роли: :imdb: 

Артистичен и страстен млад художник, който е единственият наследник на голямо предприятие.
Богат и свободен, но свободен в рамките на стандарта му на живот, той ще познае любовта в лицето ......./ на актрисата Фей/, която ще открадне сърцето му, но любовта е въпрос не на чувство, а борба.

1507.jpg?w=497&h=331

2349.jpg?w=497&h=331

3305.jpg?w=497&h=331

5248.jpg?w=497&h=331

4284.jpg?w=497&h=296

6230.jpg?w=497&h=294

Темата ще се допълва.

Ами на кратко, аз лично нямам търпение, обожавам ролите, в които героят на Рейн страда, плач, болка, всичко -  прави го един път !

СВАЛИ С ВГРАДЕНИ АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Edited by NyXe

И филма вече е налице с вградени английски субтитри... :)

Хубав филм! Рейн и Liu Yifei се справихе според мен много добре! След първият час историята стана още по-интересна! От финалната част

очаквах тъжен завършек. През цялото време имах усещането, че ще завърши трагично и мацката ще умре. Но пък за мен свърши подобаващо добре.

Винаги съм смятала, че на  Рейн му отиват повече сериозни роли, защото той е много изразителен и емоционален. За това тук тази роля му пасва идеално.

Приятно гледане на всички! :)

Ето го и с руски субтитри цък

Нищо впечатляващо, ако не беше, заради Рейн, нямаше и да го догледам.Съвсем банална история, неизискваща и кой знае каква игра.И химията много, много я нямаше.Филм ,създаден да задоволи рейноманията в Китай, като едновременно с това, да донесе пари.

Финалът  е неоаспоримо доказателство за  това.

Клишираната бяла рокля  готова за кърваво петно, което и получава :28558: ,  умираща героиня , но изведнъж, о чудо - неестествено, незнайно как оживява  :282: , защото иначе салоните няма да са пълни .

Боза и половина. :beer: