Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

10348358_757825554277004_655243265284643

 

 

 

1407153770-la22-o.gif1407153801-la25-o.gif

 

Други заглавия: Lah Ruk Sut Kob Fah / Chasing love to the end of the world
Страна: Тайланд
Година: 28. 07. 2014
Жанр: драма, романтика, екшън, комедия
Епизоди: 20

Участват:

Weir Sukollawat като Камин

Min Peechaya като Матана
Lois Nesse d'Alzon като принц Маки

Toon Hiransap като крал Интра

Kaew Apiradee като кралица Савитри
Kratip Chawallakorn като Минтра
Au Panu Suwanno като Акани
Supakit Buangam (Bua-Ngam) като Хайман
Hem Hemmawat Nittayaros като Синтон
Sinitha Boonyasak като Пратана

 

Сюжет:
След успеха на първият им общ сериал Уиар и Mин отново си партнират заедно
.

Tози път тя е в ролята на Mатана - своенравна девойка от знатен произход,
която всячески се опитва да избегне наложен от родителите й брак
,

с мъж, когото не познава, пък бил той и принц Maки, наследникът на кралство Рая.

Кралският бодигард Kaмин е ангажиран с отговорната задача да отиде в Тайланд

и да ескортира избраницата за принца в кралство Рая.

Какви уловки и трикове ще приложи Maтана, за да заблуди Kaмин

и да успее да избегне натрапеният й сватбен ангажимент...........

А когато двамата се сближат и сърцата им направят своя избор.........


Трейлър:

 


Сваляне:

онлайн с английски субтитри

видео с eng. hardsub
онлайн с руски субтитри
свали с руски субтитри

 

 

OST

 

Феновете на Уиар и Mин имат големи очаквания към този сериал,

особено след като се реализира от същата продуцентска къща, създала Пин Анон.

Там двамата бяха разкошни като екранна двойка и актьорско изпълнение, да не говорим за химията по мeжду им.

Какво ще ни предложи този път продуцентът от към сюжет, сценарий и режисура е друг въпрос.....

Надявам се отново да видим една романтична, увлекателна и забавна история.

 

1407316491-5-o.gif1407316591-5-o.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереснооо... само тези обици ме притесняват... хаха. :)

 

Относно въпросните аксесоари, четох някъде че се носели от ергените в кралство Raya

и когато мъжът намери своята половинка и има сериозни намерения към нея

той й подарява едната си обица, за да я носи. Те са нeщо като любовно признание,

като символ на обвързване, нещо подобно на брачните халки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, почват, ма трудно свършват... :28558: Голямо чакане пада.

Ма те и серийките доста длъжки, кво да им се сърдим, па и толкоз много писало, само альянса, са по лаконични, не толкоз подробни. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ILVM.gif    и тук не ме разочароваха. Очарователни са по отделно, а заедно са разкошен тандем. Имат взривоопасна химична реакция.

Чудесно се допълват на екрана, има добра спойка между тях, нещо което не се получава в колаборация със всеки екранен партньор.
Сериалът е приятен за гледане. Няма кой знае какви шокиращи изненади от към сюжет. Хареса ми любовната им история, по-различна от предишната, но пак присъстват хубави, емоционални моменти по между им, също и забавни. Може да се каже, че сега Мин си връща на Веир за шегите му, които отнасяше в предишния им лакорн. А той няма правото да й гъкне, на моменти е като в безизходица, направо го побърква. Казано по тяхно му - кармата го застигна. Матана е момиче с характер и воля, обича екстремното, на 100% отдадена на чувствата си. Каквото си науми го прави. Но не от глезотия или егоизъм. Докато за Камин положението е по-различно. Предвид позицията, която заема, възпитанието му, за него винаги на първо място е дългът, отговорностите към краля и родината. Малко ме беше яд, че това не се промени до самия край. Както се вижда и в последния епизод Матана има защо да се чувства пренебрегната и то до толкова, та поиска да стане монахиня. Вярвам, че когато той й обеща да намери най-добрия изход за всички и те да бъдат заедно, го мислеше. Тогава се зачудих как ще му се получи, когато принца е така увлечен по нея, а дългът и честта на Камин не биха му позволили такова предателство. Той беше в конфликт със себе си......, a после стана тя каквато стана...........разбирам защо постъпи така, кавалер е, прецени ситуацията, претегли плюсовете и минусите, но за Мат беше много тежко. Важното е, че и тази приказка с участието на моите любимци завърши с приличен хепи енд.
Най-неприятен образ ми е майката на Харутай. Отвратителна, проста жена, ужасен подход имаше към дъщеря си, само и само двамата със съпруга й да постигнат личните му амбиций. Не че оправдавам него, но тя като жена и майка, би трябвало да е по-толерантна.
Харутай за разлика от тях не страдаше от болезнени амбиций. Aко в началото изглежда изпълнителна, безхарактерна сива мишка, то в последствие образът й претърпя положитерно развитие. Тук ще спомена и екранните й дъщерички, много хубави, чаровни дечица са подбрали, особено мъничкото. Ще ги видите в последните минути на финалния епизод.

 

За финал една красива романтична сцена сред природата........  в очакване на следващият им съвместен сериал.

10707240_1471303546475022_654482902_n.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5401a08fe994.jpg

 

 

cf9954737b32.jpg
dc06b9c1b4a8.jpg
6b8a1e81dd10.jpg
c7ebdd68ca15.jpg
2e5afc0070e4.jpg

 

 

поясненията към серията:
Крун Теп, индустриален парк, Chui Chai Prahm  :click:  и танцът "Рам Чунчай Бенджакай". :click:

 

ТАНЦЪТ НА ГРОЗНОТО МОМИЧЕ / Ram Kaew Na Ma

b56b1e3d4855.jpg

 

Взето е от сериала Kaew Na Mah (แก้วหน้าม้า), излъчен от канал 5 през 2004 г., който е римейк на по-стар.

 

още фотоси от него:

 

 

a42316efd402.jpg
96836093e633.jpg
26124efd4a96.jpg

 

 

 

В него се разказва историята на едно момиче, което е ужасно грозно. Тя се влюбва в един принц,
но той я ненавижда и опитва всичко възможно за да се отърве от нея. В отчаянието си,
той и баща му решават да я “пратят за зелен хайвер” като й дават неосъществима задача.
Но момичето, освен че разбира истината, се връща истинска красавица, но за да получи
истинската любов на принца, а не обожанието на външността й, тя все още прикрива
истинското си преображение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, много хубаво сериалче. Малко длъжки сериите,
и леко са зациклящи, дали защото съм нетърпеливо по-бързо да се развиват събитията? Много хубави двойки се оформиха.
С тези униформи... Елегантни мъже.
Телохранителя, и умен, и снажен и, и какво ли още не... мъж мечта.
Главната: луда шматка, ако бях мъж, и аз щях да я харесам.
Забавна, палава чаровница: човечна, упорита, умна, бе, много се различава от корейското наивно и простеещо момиче, на което налитат по 5-6 ухажора, и те не знаят защо... Щот е по-лесно мисля,
да завоюваш такава, отколкото умна корейска мома, ма това е за друга тема.
Минтра, какви ужасни мисли има само... Тя да не е израснала в Рая.
И виж се оказала сестра на Камин.
А този престолонаследник Маки, цял Ма-как! Боже, само за оная си работа мисли, готин ама... кофти характер има...
А на изгората му, актрисата, хората на чичо му ли, вуйчо ли му/, само как й отрязаха ухото, оле, гадна работа.
А това с ергенските обици у Райските ергени, много ми харесва, че ги подаряват на избраниците си, ама може и да ти
хвръкне ушето... ако имаш ужасна съперница или някой ти има зъб по друг повод, като тук тая.
И омова чисто и невинно девойче, на което майка му поини ръката... много нежна и сладка.
Обаче сцената в оня фургон и музичката към нея в добавка, гледах и слушах, като омагьосана.
Ееее, така прекрасно направена сцена, остави ме без дъх, много, много нежно и романтично.
И сега Макака се появи, до тук съм...
Приятно сериалче, гарантирам, няма да съжалявате, пa и познати лица от любим наш сериал има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пръв път гледам сериал с Min и Weir определено ще си потърся и друг с тяхно участие.

 

Образите който изиграха така ми се запечатаха в главата.Той въпреки отдаденоста си на трона и Рая, в сърцето му навлезе като стихия Мат. Тя палава, обичаща екстремни спортове определено няма как да не си падне по такъв умятен бодигард. 

Аз не можах да дочакам превода но определено като излезнат и на български ще го повторя.

основната песен е просто страхотна

drHJ2wN.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново много добро партньорство на тази екранна двойка. Интересен ми беше сюжета, актьорите - приятна гледка, макар някои да ми стояха изкуствени. Принцчето например - такова гримасничене, ръкомахане и напъване да се пресъздаде образа, изглеждаше гротескно. Пък може така да си говори човекът... А и неговият герой беше антипатичен ужасно - глезен, егоистичен, неразумен и каквото и да го излъжат, тръгва да отмъщава без да го провери. Изглежда е традиционно за лакорните да залагат в героите много крайни чувства - толкова много злост демонстрират в някои сцени иначе не най-лошите герои. Това силно ме отблъскваше тука и само за това съм прескачала кадри с 

 

принца, кралицата, чичото, жена му /това родители ли са, бе?/, и тая змия Минтра, добре че не я оставиха да й се размине сценаристите, така както глупаво й простиха цялото семейство.

За пръв път виждам да разменят роклите на героините, толкова ли не са имали пари? И изобщо гардеробът на всички беше доста малък. А главните ми харесаха как се справиха, много убедителни, естествени и красиви, красиви. В моите очи поне показаха израстване и напредък. И този път женският образ, въпреки някои недомислици /като например дето все се юркаше да преследва лошите сама и без оръжие, пръчка, камък дори, абе без мозък/ ми допадна. Най-малкото дето не беше безволева мазохистка. Хареса ми и сега разменената им позиция на силата, а най-сладко беше да ги гледам на острова, прекрасни сцени! За жалост постни целувки /и въпреки това в контейнера каква страст струеше от тях/, но актьорите изпълняват, както ги режисират. И това, без което сериалът нямаше да е толкова въздействащ - музиката. Силно съм зарибена по завършващата епизодите песен. Може би и заради поетичния руски превод

"Мелодията е одеяло,

а възглавница мека - любовта.

Ти заспивай...

Има ли ме в сърцето ти?

В моето - ти си една."

Линк

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал :) Изгледах го буквално на един дъх. Така се запалих по него, че не можах да отлепя очи от екрана. Главните герои нямам думи страхотна двойка са. Ходят си от всякъде. Тя е луда глава , той уравновесен. На външен вид страшно много също си подхождат :) Между другото това , което ми направи впечатление е ,че за първи път жена да поема инициативата относно това , че изпитва чувства към него и се мъчи по всякакъв начин да му ги покаже и същевременно да се опитва да го накара да не бъде толкова сдържан в чувствата си и да и разкрие и неговите към нея. Обикновено жените го раздават по несигурни и не показват така изразено чувствата си. Винаги има и трети и трета които се намесват. Тук също е така но най-ми хареса факта, че тя не се колебаеше не увърташе и от началото до края държеше на него без никакво колебание. Правеше всичко с идеята , че обича този човек и му показваше по всякакъв начин това с всяко свое действие. Луда глава е. В доста от случаите главните героини са зле облечени, несигурни и много пасивни в действията си. Докато тук е точно обратното. Щура, активна, от началото до края добре облечена абе сладурана от всякъде. Главният герой за сметка на нея е по страхливия и пасивния в чувствата си. Но пък с чувство за дълк към всичко и всички което на моменти не разбирах. Той е по уравновесения и спокойният. Красив :) и лелелелелел ( като се събличаше без блуза направо си глътвах граматиката, висок, строен и симпатичен). :) Определено и като характер и външност много се допълваха. Станаха ми любимци. :) За другите какво да кажа. Добре играха. Младият принц честно казано ме дразнеше с поведението си от самото начало та чак до края. Абе с една дума СТРАХОТЕН СЕРИАЛ. Препоръчвам го за тези които обичат романтиката и щастливият финал. Аз лично определено ще го гледам пак но ще почакам и за бг суб. :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах да го гледам, защото бях решила да изгледам всичко със Вейр. Стилът е като миш-маш приказка - принцове, принцеси, мафиоти, бизнесмени... :rolleyes: Принцът - ужасен лигльо, разглезен, прост и егоист и непоправим женкар. :no: Отначало си мислех, че таман си пасват с главната - и тя глезена и твърдоглава, лекомислена, само от чувствата си водена, така ме беше яд на нея. Доскуча ми от безкрайните интриги в двореца и щях да зарязвам сериала... обаче тогава... главната и бодигарда влязоха в контейнера... и зазвуча невероятната романтична любовна песен от Рая... и те се влюбиха а аз се размазах :inlove:. Ще гледам до края, романтиката е страхотна! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми вдигнаха кръвното в края на 11 серия! Тоя принц е невменяем! Гилотина за него! Заслужава си я! Безотговорен развратник, предател на най-добрия си приятел! Как може Камин да защитава тоя лигав глезльо, че и да му играе по свирката да му прикрива разврата и лъжите! Така ли се възпитава отговорен и смел крал? Горката главна! И принцът и бодигардът не стават! Да ги зарязва и да си ходи у Тайланд - по-добре сама, отколкото с някой от тези двамата! Голяма любов Камин, няма що! Само гледа да я навре в ръцете на принца! Как ще бъде щастлива тя с такъв мръсник?! А уж я обичал! Но без капка милост й разби сърцето! Никога не бил споменавал думата любов?! :mad2:Само влечение било?! Аууууу! Разстрел веднага! :nunchako:

 Изобщо да не търпи повече издевателства главната, а да бяга от там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, влязоха в релси после де, и пак стана интересен сериала, даже го завъртяха както изобщо не очаквах, имаше и мили сцени на острова и после в Тайланд - няколко в леглото, първо той като се съблече, че не можел да спи от жега, и после тя като му каза с устни без звук, че го обича :wub: Тоя Камин как се удържа да не скочи и да я нацелува, не знам! :rolleyes: От камък е човека! Даже не мигна! :dunno:

Малко ме е яд дето реабилитираха лигавото принцче и кралицата след всичките гадории, дето натвориха, ама има време още да ги гилотинират, не съм стигнала края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка , ще си останеш само с напразните надежди за гилотиниране! :28558: Това е едва второто тайландско, което изгледах без прескачане; то е причината и досега Веир да ми е слабост - къде ги сега тия мъжествени типове сред новите актьори дето понякога са по - красиви от партньорките си! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina разби ми надеждите! :cry:Като няма да има гилотина, дано поне да има повече романтични моменти. Вейр тук е :inlove:  И с Минчето пускат страшни искри! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, вдигна ми кръвното тоз глупак! :mad2: Как може да не си вземе обицата! През нощта как прегръща Минчето и рева, а сега друга песен запя! :nunchako: Аййййш!

Ама кралят на млади години е бил голям пич! Кой е младият актьор? Някой знае ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка , запаси се с търпение и започни да се занимаваш с медитация за успокояване на нервите, гарантирам, че заради гледането на този сериал ще ти е сериозно нужна! Ти още колко въплъщения на оксиморона "логика в тайландски сериал" ти предстои да гледаш оттук нататък, не е истина! И защо очакваш герой в тай сериал да се държи като разумен възрастен човек? Там такива характери със свещ да ги търсиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina Абе то и в корейските често няма логика, ама тоя незаконен принц ги мина. :mad2: То бива глупост, ама неговото на нищо не прилича! Нищо, по-добре да ме нерви, отколкото да ме приспива. Два епизода ми остават, няма нужда от хапчета за кръвно. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina Хубаво ме предупреждаваше ти, ама аз инат като кун Мат, не слушам! Тая последна серия - гледах и не вярвах на очите си, направо се чудех какво става. Сценаристите минаха всички граници! Вместо час розови облаци, час и половина тайландско мъчение на драгия зрител! Три години след брака, а те доникъде! :swoon: 

Последните пет минути разляха петмеза, ама за какво?! Никой вече няма да им повярва, че заживели щастливо завинаги.

А Харутай нали уж се гушкаха със Синтон? Сценаристите получиха амнезия и я харизаха на развратното принцче! Айшшшш! :mad2:

Имаше хубави моменти сериала, но имаше и много, в които ми се искаше сценаристите да ги вържат на стената и да им пуснат палача с лъка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! И аз го изгледах!! Голям маратон падна. Големи симпатяги са главните, а и кастинга си го бива, има по какво да поплакнеш очи. Историята е увлекателна и го изгледах без колебание. :):PПоздрави на всички фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...