Jump to content

Recommended Posts

rmVapq0GVNacFHs46jwzXh07wf3.jpg

 

Discovery of Romance

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Yeonaeui Balgyeon (연애의 발견)

Период на излъчване: 18 август 2014 - 7 октомври 2014

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:55

Жанр: Романс, Комедия

Канал: KBS 2

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Sung Yoon (Big, Adolescence Medley)

 

Участват:

Eric (SHINHWA) - Kang Tae Ha

Jung Yu Mi - Han Yeo Reum

Sung Joon - Nam Ha Jin

Yoon Jin Yi - An A Rim

Yoon Hyun Min - Do Joon Ho

Kim Seul Gi - Han Sol

Kim Hye Ok - майката на Yeo Reum

Sung Byoung Sook - майката на Ha Jin

Jung Soo Young - Jang Gi Eun

Lee Seung Jun

Hwang Seok Jeong

Gu Won

Yoo Ah In

 

Резюме: „Discovery of Romance“ е романтична история за интериорната дизайнерка Хан Йо Ръм (Jung Yu Mi), която се разделя с приятеля си, но намира друга любов в лицето на Нам Ха Джин (Sung Joon). Но осъзнал грешката си, бившият ѝ приятел Канг Те Ха (Eric) се завръща и моли за прошка...  

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2 :subs:

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ + OST

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ме се гледаше нещо с Ерик .. заради него (и други причини де ) превъртях 3- ти "Красавица под прекритие" ... нъ и аз се надявам да се получи добро сериалче ... или пък ако не ,то поне ще се нагледам на красоти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дочакахме- харесвам много актьорите и след изгледан първи епизод, какво да кажа-лека, разпускаща, доволно романтична веселба :).

Като има актьори на ниво, компромиси се правят по-лесно, а двойката ме кефи още от

Que Sera Sera (2007) Иначе прилича малко на "романтиките", че е и от  е от автора им- Jung Hyun Jung

  Малкият сладур,в тоя романс, за разлика от предишния подобен, сякаш, губи по точки от батко си Ерик, който е както винаги харизматичен. Първите два епизода- на руски онлайн  тук, на английски тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизов и през цялото време имах усещането за дежа-вю. Странно, защото не съм гледала трейлъри за този сериал. Идеята с белега на ръката, който докторчето издирва ми е позната, но не мога да се сетя къде съм я гледала.

 

 

Забавлявах се с момента, когато мадамата се събуди в леглото на Ерик и описанието на осещането, което даде - странно и в същото време познато. :28558: 

 

 

Леко, разтоварващо и забавно. Ако продължава в същия дух с удоволствие ще го следя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал ми се стори от четирите изгледани епизода, напомня на Cunning single lady, единствено Sung Joon, колкото и да го харесвам,  стои не на място до останалите актьори, въпреки това романтичните сцени с главната му се получават много добре. Ерик си е все така пленителен, историята според мен е ясна, но това не ми пречи да гледам всяка серия с интерес.

ПП Издирването на момичето с белега напомня  на Fated to love you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много познати лица! Que Sera Sera отново! Харесва ми за сега, ще видим какво ще излезе от триъгълника / въпреки че е  ясно, кой ще плаче накрая/, но много е забързано действието и нищо чудно да има изненади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче! Поне засега.

Главната не я познах, признавам си! В Принц на покрива беше съвсем различна. Тук прилича на мокрото зайче - откъде го намериха този сладур!

А Ерик... Щом го зърнах и почнах да се хиля. С ролята си на специален агент остави в мен чувството да се хиля на всякакви глупости! :28558:  Там беше невъобразим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно в информацията за сериала е объркана актрисата в главната роля. Името е Джонг Ю Ми (정유미), но тази тук е родена през 1983 г. и не участва в "Принца на покрива". Тази, която участва там е родена през 1984 г. и тя е посочена по-горе, което пък въвъвежда в заблуждение yonkaval.

Иначе свериалът засега се движи добре и е интересен. Дано да продължат все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виви, почти винаги бих била за Sung Joon, ама срещу Ерик някак не върви :D

Съгласна съм! Отдавна чакам да го видя в нов проект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не ми вдъхва доверие, но пускам да изгледам 1-2 серии и ще си кажа мнението.

Едит: Няма значение. Едвам изгледах 1 епизод. Няма особена история, нещата се случват просто така. Сериал само с двама модели и по-обикновено момиче не се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради Eric и не съжалявам 6-те епизода който изгледах се оказаха забавни, поне на мене ми харесва, двамката и аз съм ги гледала в Que Sera Sera,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно в информацията за сериала е объркана актрисата в главната роля. Името е Джонг Ю Ми (정유미), но тази тук е родена през 1983 г. и не участва в "Принца на покрива". Тази, която участва там е родена през 1984 г. и тя е посочена по-горе, което пък въвъвежда в заблуждение yonkaval.

Кой знае защо и мернах снимката на няколко места и наистина пише, че участва, нов същност, не е така.

Гледах я в "Искам романтика" и там играеше абсолютно същата роля. Така, че се очаква кой ще бъде зарязан. Добрият си плаща за добрината...Всички очакват то него всичко да прощава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен сериал, а Ерик го прави още по романтичен. Съжалявам, че не го избират често за участие и в други сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...