Jump to content

Recommended Posts

Така си е!  :icon_sunny: Те и дрехите като зелки ги носят - на няколко слоя.

 

Но аз имах впредвид играта й, Като вдигне децибелите, нарежда като махленска скандалджийка.

 

 

В дома на Юна като заяви, че момичето нищо не ги е почерпило, направо изби рибата по селяния :up: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва актъорската игра на главните актъор и актриса. Страшно преиграване. Като заправят някакви муцуни и направо се чудя каква е тази сцена. Тази като се нервира и започва да марширува, вместо да ходи и се чудя дали не гледам военен парад на Хитлер. Онзи другия пък, каквато и да е сцената все е ухилен като идиот. Разбирам, че героят му може да е такъв, но едно и също изражение постоянно не говори добре за актъорската му игра. Другите двама не че са нещо особено, но горе долу добре играят ролите си. Сценарият също не ми хареса. Направили са нещо, колкото да могат да вкарат комедийни елементи и да направят комедия. Възвишената цел на сценария е да срещне всеки един от групата със сродната му душа. При това без голямо съперничество, ако и 4-мата бяха харесали едно момиче щеше да е много по интересно и реалистично. Няма разнообразие и всичко изглежда нагласено по правилата на някакъв скучен роман. Поне има смешни моменти, та да може да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, никой не хвали играта или "великолепния" сценарий. Това нещо няма сценарий.

Сериалчето си е абсолютна дебилност, но... Забавна дебилност. И то много забавна.

Има сериали, които те печелят със сценарий, други с играта на актьорите. А този печели с пълната си идиотщина и откачалщина. На места се смея с глас и това е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно забавен сериал. Харесват ми и актьорите, и физиономиите, и маршируването, и хуморът. Не съм съгласна, че няма сценарий - има си, и то много добър. И добре, че не всички ергени в селото харесват една възвишена девица, и още по-добре, че айдълството е минимално. Каката е невероятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха няма друга такава походка като на каката,вярно все едно марширува :rofl: ,но пък на мен ми харесва.Едно не-мога да възприема все още,не-мога да ги приема като двойка с (Хонг Ки),не си отиват.,а докато с докторчето е друга бира. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно не си отиват каката с Мин Ки, но нали това е хубавото на любовния

триъгълник - четириъгълник - многоъгълник (слагам вътре певицата, тайнствения й мениджър, пианиста от телевизията и обожателките на доктора),

защото никога не се знае кой-с-кого ще остане. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бях сетила за пианиста,бащата на детето.Може по някое време и той да влезне в кашата,а и може да не знае за съществуването на детето,то нищо не са ни обяснили за това.Трябва  Мин Ки  да из-ревнува,няма само нуна.. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го дадат таткото, не може инак. Айдълката тук ме кефи, особено като заплещи на диалект. На нуната също явно отвътре й иде :D Изобщо такава китка идиоти скоро не съм срещала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорех за тази, дето играе айдълка в сериала, изрусената. Проверих дали има някакви по-главни роли, но не :(.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, онова русото недоразумение не искам да го коментирам.

Дечкова, то не ми остана ни лескика, ни граматика, чак клавиатурата ми заеква като извикам запечаталия се в главата ми образ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама в Узбекистан какъв чуден руски говорят, а? :28558: 

 

Много рев имаше в 11-ти, дано вече пак включат машината за лафове/гафове.

 

Селото се напълни с откачалки, дори мафията провежда там трудова терапия! :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът няма аналог по идиотия.Как един нормален няма, за семе, поне.

Бързакова,  ква ти китка, цял венец са :28558: Само при мисълта на зелки с айдъли ме напушва смях, а като добавим и селските дебили и тарикати, наистина не мога да се контролирам, вервайте ми. 

Рускините пък, абсолютни зевзеци, бяха обявили, че преводът на серията е на узбекски :282:  и незнаещите, бяха в потрес в коментарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разочароваха! :28558:

 

Това алкохолни изцепки, това нова порция "битов" хумор, а накрая и "гей-връзка" - имало още темички да мятат на масата! :up:

 

 

Тая бардама от Сеул повече ми прилича на транссексуален младеж, ама ако не е в сценария, значи нарочно говори с тоя нисък глас :na2: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ни моа просто... Драмата "Да убиеш охлюв" и физиономиите им; предложението на оппата с макколито и "Love is the moment"за фон., репликата "Никой не може да ни раздели" ... поне докато не мине някой колелист...    :rofl:  :rofl:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппата с макколито е невероятен,никога няма да ти пусна ръката.................не само ако мине някой колоездач,само лееееееекичко  може да бутне каката във вадата ако се появи майка му ,или  види  някой от селото по време  на среща,направо си пали колата и беж да го няма. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...