Jump to content

Recommended Posts

Това ми беше първият корейски сериал така че си ми е на сърцето (така да го кажа) много смях, плач, малко се ядосвах и бях щастлив абе много емоции :Д просто FAVORITE :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа... :282: ! Много смях!

Отдавна не бях попадала на нещо, което да ми хареса толкова!

Общо взето почти всички познати ми проблеми на корейското общество забъркани в страхотна комбинация! Уникални образи - и до един в роля!

Чак да му се прииска на човек да се пъхне в такова село - един по реда си няма за цвят! :282:

Много, много радват. И съм почти сигурна, че пак ще се гледа, а това вече е показателно за степента на харесване!

П.С. Вече гледам с друго око на бадемите :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях, смях и още много смях. Леко и не ангажиащо сериалче, трябва де се гледа. Героите направо са уникални, един от друг по-колоритни и смахнати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв работещ линк за 13 еп. ще може ли? Явно не мога да се свържа с единствения сиидър в Замунда или Masters-TB а първия линк въобще не ми се отваря. 

В nyaa и kickass пък няма сиидъри.

 

Edit; Тръгна сиида та благодаря ако някой го е пуснал специално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много впечатлен, не си падам по сериали от типа - От Глупав По глупав. Стигнах до 4-та серия и взе да ми дотежава, после видях и последната серия и разбрах, че четиримата  идиота не са поумнели изобщо. То правилно се казва в приказката - музикант къща не храни. Че и тримата се задомиха, а нямат пари да се обръснат. Аз си мислех, че след трупането на опит, ще станат хора на които може да се разчита, ама явно съм се заблудил. Ама то в корейските сериали сме се нагледали на много такива мъже които за нищо не стават и жените им ги псуват и бият по цял ден. Сега видяхме това как се получава на практика.  Не знам дали си струва да продължавам да го гледам. Май си е загуба на време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, gig911 написа:

Не съм много впечатлен, не си падам по сериали от типа - От Глупав По глупав. Стигнах до 4-та серия и взе да ми дотежава, после видях и последната серия и разбрах, че четиримата  идиота не са поумнели изобщо. То правилно се казва в приказката - музикант къща не храни. Че и тримата се задомиха, а нямат пари да се обръснат. Аз си мислех, че след трупането на опит, ще станат хора на които може да се разчита, ама явно съм се заблудил. Ама то в корейските сериали сме се нагледали на много такива мъже които за нищо не стават и жените им ги псуват и бият по цял ден. Сега видяхме това как се получава на практика.  Не знам дали си струва да продължавам да го гледам. Май си е загуба на време. 

Ами ако очакваш поука в пародиен сериал, няма да намериш такава. Целта на Фермера е гавра с к-драма клишетата, което постига отлично, но за друго няма и претенции. Не си губи времето значи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пародия на кое? Реалния селски живот? По скоро за мен е реалистично показване на живота на село. Щото каква пародия е на пиянстването и пикаенето , като ги показваше едно към едно? Сигурен съм, че във всяко село пият , имат пияни идиоти. Пародията сигурно е ,че тук играят красиви актьори, докато реалността е мама миа. Грозник до грозника. К-драма клишетата излизат от реалността. Почти го свърших вчера сериала с много превъртане, заради романтиката само. Откъм романтиката ще запомня как нелегалната му смучеше устната за да извади "отровата". Макар , че каква отрова има един смок? Как ги затиснаха торбите с семена/тор. Фазаните, дивият женшен ще запомня. Фонтаните от урина сигурно също ще ги запомня, макар че не ми се иска. Пияндурска работа, само си мисля черния дроб на пиянде от 30 години в какво състояние е. Това не е пародия, ами трагикомедия. За съжаление нямаше светлина в края на тунела. Направо ми е жал за главните герои, то с мечти, семейство и деца не е хранят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...