Jump to content

Recommended Posts

Много забавен. Искрено се повеселих с тези момчета. Радвам се, че изгледах и този шедьовър на корейското комедийно кино. Огромни благодарности на екипа по превода. Гледайте и се забавлявайте :) :) :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Шемети и глупаци си бяха в началото, и такива си останаха до край. :28558: Единственото хубаво нещо което направиха накрая е почти всички се ожениха,та дори някои и бебета направиха..

 

Забавно и леко сериалче до последно,много ще ми липсва. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedy86, ако не ти представлява проблем, бих се радвала после да споделиш слухарски наблюдения ^^

 

 

 

Roslava, не издавай тайни от кухнята, че при някои от нас нещата още къкрят :D

 

 

Весело посрещане на новата година ви желая. Нека е изпълнена с живот, здраве и мн усмивки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и забавен сериал, сега изгледах последният епизод за втори и път.

Само аз ли си мисля, че сякаш последният момент са изменили финала. Цялата серия вървеше в една посока, че сбъдват мечтата си за успешен албум, таткото на Минхо се появи, Юни събираше багажа и изведнъж след една година... неуспешен албум и се превърнаха в модерни рибари.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да нямаш предвид онова "ккепул", дето се надъхваха с него на междуселската олимпиада?

 

Извинявам се за намесата в дискусията, но след като гледах серията с олимпиадата ми стана любопитно какво точно означава фразата, с която се надъхваха? Би ли обяснила значението на израза "ккепул"? Надявам се, че не съм нахална. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и забавен сериал, сега изгледах последният епизод за втори и път.

Само аз ли си мисля, че сякаш последният момент са изменили финала. Цялата серия вървеше в една посока, че сбъдват мечтата си за успешен албум, таткото на Минхо се появи, Юни събираше багажа и изведнъж след една година... неуспешен албум и се превърнаха в модерни рибари.

 

Не просто, каквито си бяха, такива си останаха :28558:  , пак  гонят михаля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, объркала съм правописа - "п" е двойно, не "к". Ке ппул.

 

Няма никакво особено значение - това е презрително възклицание, както ние примерно казваме "Да бе, дръжки". Просто те бяха много забавни как се бяха наели като балканче на баир  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са казали,че любовта е сляпа,когато си влюбен си загубен и сляп.

Така и нуна,вместо да избере да живее охолно с богат и известен мъж,предпочете любовта,остана си зачукана в забутаното село и да храни още едно гърло. :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, не е точно така. :icon_sunny:

 

Кака го научи да кара камион, но за нещата от живота Хьок е по-голям дечко и от Мин Хо. Да не задълбаваме и за едиповия комплекс, дето беше развил към нея, че ще влезем в темата на сериалите от 2015 - на хора с психични проблеми, а нашите фермерчета, колкото и да бяха луди, са си съвсем добре. :up: 


На мен не ми се изясни как така главният ни зелепроизводител е дал пари назаем на Хан Чул, като оня гаден лихвар(бивш рокаджия) му дишаше във врата, а пък останалите пак бяха на кота нула.

Уби ме обаче кодовото име на Малчо в Китай. И вие не се чудете - ако закъсате из Изтока и се налага да подработвате нелегално, пускате бретон и се наричате Пул Джа :rofl:  :rofl: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като знаех горе-долу кой еп да преслушам, хвърлих едно ухо на 4-ти, и да, къдравото чиче с ягодовите насаждения използва точно тази фраза. А иначе Санг Дък имаше един момент по-нататък когато нещо се ядосваше и вадеше един монолог, та точно там и той използваше заветната реплика :Д Сега ще си ги издиря да видя и как се пишат, за да си обогатя познанията по корейски. След един изгледан медицински сериал, бях научила половината терминология от рода на: операция, скалпел и т.н., та оттогава имам навика да понаучавам по нещо от всеки сериал, хехе.

 

Явно разнищихме случая. Благодаря за помощта. Беше мн мило от твоя страна да удариш едно рамо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме изненада последният епизод. Не го очаквах, но като цяло сериалът ми хареса, беше забавен, а селскостопанската тематика винаги ми е била интересна. Признавам, че в повечето моменти съм се смял. Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Много забавен и малко по-различен като тематика от другите. Остават ми още 2 епизода. Гледам бавно, защото не искам да свършва. :D 
Някои неща много странно се развиват, други ги претупват. Може би, ако бяха развили още малко историята и още малко комедия да бяха вкарали щеше да е и по-интересен. 
Някой знае ли коя е тази песен? Търсих я навсякъде, какво ли не писах в Google... нищо не ми излиза. Няма я в OST-a. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения плюс на филма е колоритното село и неговите обитатели. Искрено се насладих на атмосферата. Обаче тук открих едно чудо на корейското общество. Жената "цвете в саксия" чужденката и жената на този у когото живееше кметицата(така и не не разбрах в какви отношения са) Тези двете не си мърдаха пръста за нищо, нито готвят, нито поддържат дом, нито си мърдат пръста поне да участват в отглеждането на зеленчуци. Буквално само се кипреха и стояха за украса  :slap:  Финала бе едно голямо нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rumiva2, много ти благодаря!!!  :panda-145: 
Тъкмо изгледах и последните 2 епизода. Не искам да повтарям мнението си от преди, но ако бяха направили още 4-5 епизода за да развият нещата щеше да е много хубаво. Любимци ми станаха дядото с десертчетата  :28558: и внука, който вечно пиеше и спеше къде ли не. Интересно ми е, ако в истинския живот има човек, който пие като него от началното училище (както всички твърдяха) и е оцелял, на какво ли прилича.... :D :D :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам им пълно 6! Искам повече такива сериали - знаеш, че сядаш да се забавляваш и то наистина СЕ ЗАБАВЛЯВАШ, а не от 60мин. да се усмихнеш най - много 2 пъти - и ми било комедия...Самият сюжет е пълен с толкова олигофренски ситуации и простотии, че се пръскаш от смях - 100% забава!!! Ако някой е гледал нещо подобно, моля да ми пише... Не само главните, които направиха страхотно шоу, но и второстепенните герои са "страшни идиоти"!  "Сандъка" къртеше ... ориз, залят със соджу за закуска :28558:  Един сериал, който не е типичната бозица с оеднаквените  клишета, а вече и сценарии, заради които май съвсем скоро ще спра да им гледам локумите...

Редактирано от Urban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смях, по един идиотски начин, но много смях. Всички актьори бяха едно неповторимо преживяване - млади, стари, главни, второстепенни. Аз съм очарована от главната, такава уникална селянка - говора й с тази характерна интонация, джаста-праста походката, физиономиите и безкрайният позитивизъм и енергия. Актьорът, който гледах в захлас, обаче, беше Park Young-Soo - има толкова характерно лице, безброй изтощително смешни физиономии и неподражаем маниер. Много благодаря за българския превод, струваше си чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...