Jump to content

Recommended Posts

Пак по-добре във водата, отколкото да го докопа мамата с бухалката и  здравата ръка  :rofl:

За няма и 20 минути от епизода вече се хиля със сълзи. Няма такива откаченяци!  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не виждате ли - то си е сериал в сериала - корейска драма по всичките "опорни точки"

 

 

Мама не харесва момичето :cry: 

Мама легна болна :xaxa: 

Съперницата изниква откъдето не я сееш :slap: 

Всички искат да ни разделят - случайно преминаващи, съседи .... :28558:  :28558: 

Много ми хареса как селският ерген пъдеше кандидатката си: "Иди в оня хост-бар, който обичаш!" - "Още не е отворил".

 

 

И журито на "Селото търси талант" просто ме хвърли в луд смях и размисъл : Абе не ги ли гледах тия по БТВ-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росе ,само журито ли, а изпълнителите?Все си мислех ,че няма как да сътворят още по-голяма идиотия, но те са неизчерпаем извор.На  "Селото търси талант" или "Гласът на селото",кавото и да е там :28558: , надминаха очакванията ми, а ябълковият танц , охлювите, колелото, цветните дъждобрани, старите рокаджии, двете градски шматки художнички... и влюбеният, .ме накараха да цвиля.Чакам 14 епизод да видя новите висини  на творческата мисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам го с две ръце! Това е сериалът на годината. Най-готиният просто. Никога на нищо корейско не съм се смяла толкова, та чак до сълзи. Това "кенчанайо, кенчанайо!"  не ми излиза от главата. :)

Хонг Ки е сладур и половина, но любимото ми хлапе е онова, което е богата фамилия и си падна по лелката.

Добър е. Разсмива, което не се постига от всяка комедия.

Да добавя - мацката също е готина.

ba6605fabd324824.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки, чеки, ами мамата-ботокс маниачка, дето точи лиги по бившия ням рокаджия?  :na2:

На надпяването цвилих и аз, то как иначе.

За мен никой не може да бие на Пул Джа либето ни по физиономии, ни по нищо. Тук и Хонгстара ръба зелки  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, Спиди, Пул Джа нинджа никой не може да я бие! :xaxa: Това змии в торба да носи, това фазан от сто метра да претрепе с камък - няма  равна :rofl: :rofl: :rofl:

И вече сме на финалната права - в селото се събраха звездите на рока от две генерации, на к-попа и на класическата музика - сега само остана да видим кой с кого! :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава и пианистът да се появи и нуната да влезе в центъра на триъгълника, че докторското синче не му е дразнител на Мин Ки- то и все гледа към русото дръвце.Така разваля пейзажа, направо е като кръпка в селаската идилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветенце  B) 

Желанието ти се изпълни.


След бялата рокличка и Мин ки-то захапа плувката, така че ще видим ние нова версия на "Тримата мускетари" :28558:  :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся, че Пул Джа е расла в Шаолин, мисля, че е ясно на всички.  :28558:  Поне човека се усети къде е далаверата - жени се за нея и няма грижи за храна до живот. :D

Правилна ти е забележката, че в затънтеното село събраха де що музикант има на полуострова, остана само едно концертче да врътнат.

Лавандуло, гледай вярно добре да си починеш, че като видиш кой представи селото на финала, ше стане страшно. :rofl:

Колкото до Мин Ки - време му е вече да му светне лампата, че комай само той остана неориентиран. Щом даже Марко Тотев успя да спечели мадама... :na2:

БТВ, Ми Йонг има уникаТен усет за точния момент :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като затръгнат сабахлянта за нивата...все едно всеки ден модно дефиле през селото... ама от ония най-изчанчените във висшата мода. В началото на 13 онзи сладкият - любовта на ПулДжа( на мен с тия физиономии ми е слабост той :kissy: ), видяхте ли къде си държи оръдието на труда... истинска брошка! :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеноа, либето на Пул Джа е слабост и на мен, и на Бързакова. Не си само ти :D Уникален е просто сладурът малък /само на 17 години, а е баси готиното лапе/. :D А с Пул Джа са абсолютни сладури! Най-яката двойка в драмата :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, така не съм се смяла скоро. Това шантаво село и атрактивните селяни и пришълци, асматични пристъпи ми докараха!!! На 10-ти епизод съм, но прическата за деня на бащата ми взема въздуха. :28558:  :282:  :slap: . Леле, взривяваща комедия е!!!

СЪВЕТ:Почивайте през 15-на минути, че иначе здравето Ви е в опасност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериозно ми е любимия сериал в момента !  :896767:  Винаги нямам търпение до следващите епизоди и всеки път се смея с пълен глас на всичките образи в драмата и на техните подвизи и перипети :28558: ! Големи абсурди , голямо нещо ! Чак ми се иска да беше повече епизоди , но при всички положения , ще си го запазя в архива да си го гледам пак в бъдеще като ми е тъпо нещо ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериозно ми е любимия сериал в момента !  :896767:  Винаги нямам търпение до следващите епизоди и всеки път се смея с пълен глас на всичките образи в драмата и на техните подвизи и перипети :28558: ! Големи абсурди , голямо нещо ! Чак ми се иска да беше повече епизоди , но при всички положения , ще си го запазя в архива да си го гледам пак в бъдеще като ми е тъпо нещо ! 

 

И при мен е така! Не съм се смяла толкова много на сериал - изобщо никога. Всички актьори са уникално добри и уникално много ме забавляват. До 9 епизод съм и направо се чудя какво още откачено са приготвили, за да ни занимават. Наистина е много разведряващ сериал и си заслужава да бъде гледан отново и отново.  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше толкова откачено и идиотско, нямаше да става за гледане! :rofl: Единственото нещо, което ме дразни е пластмасовото лице на главната героиня-хирургът си е оставил ръцете. :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...