Jump to content

Recommended Posts

yWreBf.jpg

 

My Lovely Girl

Моето мило момиче

내겐 너무 사랑스러운 그녀

 

Познат още като: Too Lovely Girl for Me, Song For You, Naegen Neomoo Sarangseureowoon Geunyeo

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, драма

Тв канал: SBS
Период на излъчване: 17 септември 2014 г. - 6 ноември 2014 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Park Hyung Ki (Scent of a Woman, Dr. Champ)
Сценарист: No Ji Sul (Scent of a Woman, Dr. Champ)

Субтитри: английски, руски и български на ForEverRain и t_lozeva

 

В ролите:

Rain като Hyun Wook

Krystal (f(x)) като Yoon Se Na

Cha Ye Ryun като Shin Hae Yoon

L (Infinite) като Shi Woo (MHDR / Infinite Power)

Na Hae Ryung (BESTie) като Ra Eum

Hoya (Infinite) като Kang Rae Heon (MHDR / Infinite Power)

Lee Daeyeol като San Ah (MHDR / Infinite Power)

Choi Sung Yoon като Joon Joon (MHDR / Infinite Power)

Lee Cho Hee като Joo Hong 

Alex като Sung Jin  

Jo Hee Bong като Kang Tae Min

Kim Jin Woo като Seo Jae Young

Kim Ki Bang като Yoo Sang Bong

Park Young Gyu като Lee Jong Ho (баща на Hyun Wook)

Kim Hye Eun като Oh Hee Sun (мащеха на Hyun Wook)

Dani като Lee Min Ah (полусестра на Hyun Wook)

Park Doo Sik като Sa Gong Chul

Baek Seung Do като Kim Do Hyuk

 

Сюжет: И Хьон Ук (Рейн) е президент на музикална компания, композитор и продуцент,

който при трагичен инцидент губи своята приятелка.

Мъката по изгубената любима жена е огромна, но съдбата го среща

с нейната по-малка сестра Се На, в която той се влюбва.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри: :click:   

Свали с руски субтитри: :click:

 

[2014.11.06] My Lovely Girl OST [2CD]

tumblr_nexrd9cMPb1r3hs1eo8_r1_250.jpg

 

 

 

CD 1:

1. All of a Sudden - Krystal Jung
2. This Song - Loco and Mamamoo
3. Crazy Boy - Park Mi Young
4. I Miss You - N-SONIC
5. I Want to Love You - Alex
6. Pray (Female Ver.) - Joo Yi of RaNia
7. 사랑한다 - Hye Yoom
8. Rewind - Gavy NJ
9. He - Various Artists
10. Let's Play - Various Artists
11. Love Story - Various Artists
12. Memory of Her - Various Artists
13. Monologue - Various Artists

 

CD 2:

1. Only You - Kim Tae Woo
2. She's So Lovable - G.Brown
3. I Know - Kim Bo Kyung
4. Pray (Male Ver.) - In4mal
5. 불러본다 - Jin Min Ho
6. Kiss Me - Ha Ni of EXID and Baek Jong Yoon
7. Superstition - HALO
8. 사랑해도 괜찮을까 - Simone
9. Tight - Fiestar
10. My Little Song - Various Artists
11. Wings of Love - Various Artists
12. 너를 향해 달린다 - Various Artists
13. 너와 함께 걷는 길 - Various Artists
14. 음악스케치 - Various Artists

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям плюс за мен са режисьорът и сценаристът, същите като на Scent of a Woman и Dr. Champ - два наистина прекрасни сериала. Вдъхва ми надежда, че и този ще е много добър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо оня ден видях ,че са го побликували в една група ... само на мен ли ми се струва ,че си прилича с един друг(чието име забравих) главният се обвинявашее ,беше тръгнал да снима някакъв филм в едно селце та срещна малката сестра ... коята мислеха за ... в един пожар ... а тя била спасена и отгледана от една малко шашава женица ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристал от F(x)  е потвърдила за главна женска роля.
Думите и са:
"Никога не съм си представла, че ще играя с Рейн Оппа." 
До тук не съм доволна от каста, за Рейн очаквах да подберат по - доказала се актриса.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдъхнах си, все ми е тая коя е,Рейн ми е любимец и ми  стига да  не е набеденото IU,  да ми разваля  прелестната дъждовната гледка.

Въпреки, че се познават от 12 години, това е първата им съвместна работа.

Снимачният екип смята, че  двамата, изглеждат прекрасно един до друг и че тя с проницателния си поглед, отлично подхожда за ролята.Нейният персонаж, ще бъде въвлечен в сложни професионални и лични отношения с президента на музикалната компания, на фона на  трудния  живот, който живее, след загубата на сестра си и майка си.

Krystal-600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо оня ден видях ,че са го побликували в една група ... само на мен ли ми се струва ,че си прилича с един друг(чието име забравих) главният се обвинявашее ,беше тръгнал да снима някакъв филм в едно селце та срещна малката сестра ... коята мислеха за ... в един пожар ... а тя била спасена и отгледана от една малко шашава женица ..

Which star are you from

Така се казва  старото сериалче, където главният герой беше режисьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Хоя от Инфините също влиза в драмата, той ще играе Канг Ре Хьон - лидер на групата Infinite Power, която в драмата ще претендира за хитова, в групата му ще е и L :xaxa: 
Каста от към жени също е "изнетересн", новата дама е Им Джо Ън, тя ще играе богата лигла, враг на героинята на Кристaл....

Един:
Джо Ън се отказала от ролята, компанията и продуценти не са се разбрали, но ето и още от каста:
Пак Йонг Кю, И Чо Хе и Пак Ду Шик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме вълнуват мненията на хората и съм много търпелива, всеки има право да каже каквото мисли, но към постоянните подмятания, злобеене вече в няколко теми срещу айдълите (които се поставят под общ знаменател) и откровено писане наизуст, започнах и аз да губя търпение.
Едно е да дойдеш и да се изкажеш пък дори и да не ти харесва нещо в сериала, но да драскаш само и да пишеш срещу определени изпълнители, айдъли, мисля, че вече говори за нещо съвсем различно и то няма нищо общо с продукцията.

Никъде не прочетох вчера, а изчетох доста материал на английски и френски, че Рейн и Кристал се познават от 12 години. Говореше се единствено затова, че двамата имат 12 години разлика - той е 82 набор, а тя 94. Сега той, че Батко е голяма работа - голяма е и верно, че малката Кристал влиза в SM Ent. на 6 години, а започва да снима на 8, ама ме съмнява и да се познават оттогава. Кой знае, явно някои имат повече информация.

Аз пък ще го гледам този сериал именно заради Батко (баш айдъла) и Хоя. Дори очаквам да включат и още момчета или от SM Ent., или от Cube Ent. (предвид, че Батко е в главна роля, могат да попълнят групата с още момчета от компанията, пък ако вземат и някои от моите шестимата BEAST-хубостници - цена няма да имат). Тази измислена айдъл-група "Infinite Power" няма да е само от двама и ще трябва да се попълва с още момчета, очаквам тези дни и техните имена. А, на който не му харесват айдълите, които тук ще са много, включително и главната героиня - да не гледа. Да предупредя от сега, че този нов корейски сериал ще е много айдълски, т.е перфектен за мен, за да мога да го издържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Rie, този сериал си е изцяло айдълски, тъй че най-добре ще е хейтърите им да  го знаят от сега и да го пропуснат в списъка си за гледане. Нека има "дървета" и "храсти" аз обичам да ми е зелено, ха-ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак се почна-"Който не е с мен е против мен!". Което не е вярно. Лично на мен освен Рейн изброените айдълски имена нищо не ми говорят и нямам никакво отношение към тях. Очевидно ще си имаме сериал, целящ максимално привличане на фенска маса (отгоре съседът е надул до дупка "Кагнам стайл" и не знам да отида ли да му  строша главата или да се присъединя към купона :28558: ) и налагане на айдълчетата и в телевизията. За какво? За пари, разбира се. Лошо няма. Ако искат могат да вкарат и 20 айдъла, даже и сценаристът и режисьорът да са айдъли. Но какво ще получим като продукт? Ако изсипем със самосвала 20 айдъла с надеждата, че поне 1-2 от тях стават и за актьори, кой освен фенките ще го гледа? Те могат да си ги гледат и сега, без отлагане, 24 часа в денонощието в интернет. Лично аз харесвам Рейн и последния му сериал "Fugitive: Plan B", но там имаше отличен баланс с многото и отлични актьори около него. Дано и в бъдещия сериал да има такъв баланс, но при толкова айдъли накуп бройката на истинските актьори трябва да надхвърли 100. Да не се хващаме за гушите преди началото и да видим какво се е получило.

Съседът мина на чалга, отивам да му счупя главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам Рейн и нямам търпение да дойде септември месец, да започне .То драмата е музикална,къде без айдъли ;) ,надявам се да се насладим на хубави гласове и песни. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн е номер 1 и за мен е ненадминат в актьорската си игра, било трагична или комична роля. Ще си изплакнем очичките в очакване. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китай / Youku-Tudou/ закупи предварително епизодите на 'My Lovely Girl' като за един епизод кихна сумата от 200,000 щатски долара, което значи 16 епизода по горе споменатата сума прави 3,200,000 щатски долара за цялата продукция, преди да бъде излъчена в ефир!
Това превръща корейската продукция в една от най-скъпо продадените на китайския пазар, а за сравнение миналогодишната хитова драма 'Heirs' взе на епизод по 30 000 щатски долар.
Също така голяма част от каста на драмата - Рейн, Кристал, Пак Йонг Гу, Ким Ки Банг и Алекс снимат за спредаванто 
Running Man. 

Ей ги и любимците на народа 
10380293_787625697961653_206230755887746

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн е един от малкото певци, който ми харесва как играе като актъор. Но сюжета ми се вижда доста чийзи, а пък главната актриса повече ми прилича на племенница на главния актъор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейн си е чар отвсякъде,няма си проблеми и с играта,  Кристал-бива, Cha Ye Ryun- страхотно излъчване, но пък русото и компаньонката, дето го накара да ревнува- сякаш четяха написан текст, трагедия.Кучето се справи, къде къде по-добре от тях, че и рекламата за кучешка храна, покрай него пробутаха.

Започна повече от предъвквано - катастрофа, вина и уединение и хайде след 3 години.И какво се очаква,покрай помощта към малката сестра, влюбване и  терзания- що се влюбих в балдъзата , току накрая излезе, че не са били истински сестри, или получат одобрение от небето.Та историята, не дава признаци за много интригуваща.

 

Доживях да гледам, типично по фенски, единствено, заради Рейн, другите не ги отразявам, пък, докъдето го докарам.Дано само пеят и танцуват повечко и декламират по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази Кристал й трябват едно ренде и рашпила, за да й огладят ръбовете. :28558: Катастрофата беше напълно бутафорна и невъзможна като изпълнение и резултат, а "Ауди" трябва задължително да съди продуцентите за набедяване и нанасяне на вреди на доброто им име. Само в Рейн и кучето (докато е още живо :cry: ) са ми надеждите.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...