Jump to content

Recommended Posts

Лелееее, четох, четох, четох, четох  :D ееее  :D да гледам ли, да не гледам ли? Благодаря на всички за интересните  коментари, страхотната дискусия, която всъщност разгоря любопитството ми. Ще гледам  :)  :)  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен точно дискусията ме отблъсна... Чак след четири години събрах смелост да гледам. И разбрах защо толкова спорове се разгоряха, но въпреки това не ги оправдавам, наистина тук бяха прекалено. Няма обективна причина да си кажеш мнението десет пъти по различен начин, опонента ти пак няма да промени своето... 

Дразнещото в сериала за мен - прекалено много негатив в герои, думи, постъпки, на моменти гротескно. И болезнената слаботия на Мин У почти ми развали удоволствието да го видя отново на екран. 

Това, което ми хареса - независимата главна и това как изложиха на показ недостатъците на патриархалното им общество. Също играта на актьорите, особено страхотното превъплъщение на Су Бин и сестрата, която "цепи мрака" и е страхотен шемет, много готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.10.2014 г. at 20:41, meri2003 написа:

Мразя Но Мин У!!!

  Скрий съдържанието

Преспа с малката гадина - Ненка асистентка. Е, сега това малко чудовище ще му разкаже играта. В превюто ми се стори, че се подлага на инсеминация. Ха-ха, на тоя лигльо ще му сервират наистина бебе от спермбанка. Пада му се!!! Направо ме обливат горещи вълни от яд. Още не мога да се примиря, че си легна с тая усойница.

:mad:

 За речника - Ненка асистентката!  Само в  коментарите към тази драма.

 

Едит: Драмата изгледана! Но тук съм до 20-та страница!

Какво изписахте в оставащите 35 страница, бе хора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два дни прочетох всички коментари, някои малко "по диагонал"(защото се повтаряха) и понеже съм гледала сериала 

преди няколко години, прегледах отново 1-ва и 16-та серия. Помня колко ядосана бях тогава и на двамата Главни.

Рядко пиша коментари в темите, но тук ме изненада количеството прякори, лепнати на Мин У :rofl: Направо сте за Гинес!

Най-често го наричахте Готвача, после се почна една... :28558:

Мухльо

Минчо

Глиган(чо)

Егоиста

Рошко

Чироз

Хамлет

Прасчо

Глист(ьо,чо)

Шлипка

Геновев(многострадален)

Трафопост :lol2:

 

Евала!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееее, трудно ще ми е да ги опиша в другата тема...:28558: Значи добре се е справил с ролята Мин У, щом толкова негативи и прякори е отнесъл. На мен драмата ми беше скучна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MuryG,  браво, за два дни си е постижение! Можеш спокойно да се кандидатираш за почетен член на форума.:D

@cucyta,  Многострадалният глист-егоист Геновев е събирателно.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се възприема самотна майка от обществото беше добрата част на сериала и до тук. Отношенията на "двойките", неадекватните действия на главния и накрая едва ли не всичко простено и забравено... - голяма дупка в сценария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...