Jump to content

Recommended Posts

Ето такъв край искам да ми осигурят сценаристите: 

 

 

 

Хах, такива садо-мазо истории (slap and kiss) са запазена марка на тайландците, но доколкото съм гледала техни сериали, мъжете обикновено са зли заради някакво недоразумение, а тука нямаме такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвате Мин У или поведението му? Той се държа непредсказуемо и неадекватно, но в любовта си бе постоянен. Новинарят има нежна душа, но кръвта вода не става. Не случайно попадна в кадър рисунката на детето с надписа. Очаквам хепиенд и корейски край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този от лакорна беше зъл поради възпитание, богатство и желание за отмъщение към сестрата на потърпевшата главна. Примера е аналогичен на нашия, само че тайландчето направи избора да се промени. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този от лакорна беше зъл поради възпитание, богатство и желание за отмъщение към сестрата на потърпевшата главна. Примера е аналогичен на нашия, само че тайландчето направи избора да се промени. :)

Не мога да ги сравнявам двамата,Кави може и да беше груб,постъпи жестоко с Нарин,но не  направи дете и се ожени за друга което е много важно според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са ми интересни всички тук, които плюят главния и го наричат какъв ли не, но въпреки това си мечтаят за хепиенд с него! Не ги разбирам, ама хич!

:) Всичко е в реда на нещата.  Човек когато е нашляпал детето си и му е казал, че е постъпил лошо, означава ли че мрази детето си. Не. Напротив. Означава, че го обича, защото е достатъчно заинтересован да го коригира навреме, за да стане порядъчен човек. Означава, че има очаквания за доброто му бъдеще. Нали такава е и поговорката: Удряй дупе, за да не биеш г*зище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз конкретно си го плюя главния и не желая "хепи енд" с него:) Човек, който е способен да мъчи умишлено детето си психически за някакви си цели, не бива да става баща. Ясно е, че мнозина го правят неволно, но той го прави нарочно. За такъв - само щастливо самотно бъдеще със съпруга по сметка. Най-вероятно това ще е най-доброто и за него самия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Всичко е в реда на нещата.  Човек когато е нашляпал детето си и му е казал, че е постъпил лошо, означава ли че мрази детето си. Не. Напротив. Означава, че го обича, защото е достатъчно заинтересован да го коригира навреме, за да стане порядъчен човек. Означава, че има очаквания за доброто му бъдеще. Нали такава е и поговорката: Удряй дупе, за да не биеш г*зище.

 

А човек, който системно пребива семейството си и той от обич го прави, а?  :na2:

 

Боят, за да има ефект, трябва много рядко да се прилага, но като цяло съм против.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...никакъв край няма да ме задоволи, освен сценаристите публично да се извинят на зрителите.

 Хаха има нещо вярно, съгласна съм с теб ! :28558:

Всички искаме хепи енд - на мен не ми пречи с кого ще е :28558:  Но не виждам как ще замажат нещата, то ще е свръх наглост. За мен трябва да е отворен край, иначе ще противоречи на основната идея на сериала.

Като гледам темата и се чудя, ако имаше и превод на български, колко и какви ли коментари щеше да има ? :dunno::subs:

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз конкретно си го плюя главния и не желая "хепи енд" с него :) Човек, който е способен да мъчи умишлено детето си психически за някакви си цели, не бива да става баща. Ясно е, че мнозина го правят неволно, но той го прави нарочно. За такъв - само щастливо самотно бъдеще със съпруга по сметка. Най-вероятно това ще е най-доброто и за него самия.

 

Това е защото не вярваш или не искаш да повярваш, че главната е виновна и настрои баща срещу дете. Действията и го принуждаваха да го чувства не като свое. Това в комбинация с грубия му и импулсивен характер е резултат от думите които каза на детето.  Но си личи че то не го мрази и иска да се срещне с него. Не е нещо непоправимо. Разликата знаеш ли каква е? Че той си разбира грешката и страда от това, а тя все още не е зацепила какво е извършила.  Аз не напразно още в първите епизоди се възмутих от действията и свързани с мигновенното разкарване на бащата от живота й и този на детето. Подписване на договори и т.н.  Това което си пожелавам е, тя най-накрая да разбере грешката си. Ако ще да ги събират, ако ще да ги разделят... поне тя да разбере това. :)

 

А иначе само това чаках. Да го изкарате по-лош и от тайландски изнасилвач. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демоне, главната осъзна,че му е причинила болка и помоли  за прошка в болницата след глигана, надписа картината на детето, помоли за среща и отиде на нея с детето, но ти явно си го пропуснал това, вторачен в "многострадалния Геновев"

За край на сериала искам, да го дадат Мухльо, както СуБин в един друг сериал, да гледа отстрани щастието на новинарчетата с детето.Друго наказание му не требе, но нали съм добра душа, ай да сложим в добавка и Ненка-за вечно ползуване  :896767:.Това на фона на песента по-долу.

 

 

Поздрав за празниците с любимия ми ост за годината

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама няма никакво значение "кой е виновен" :28558: Човекът не е нито малък, нито малоумен, че да го "настройва" някой срещу собственото му дете. Никой не може да те "принуди" да започнеш да се държиш не като човек, а като животно някакво. Или сега ако приятелят ми нещо ми се фръцне, аз трябва да тръгна на кръстоносен поход с меч в ръка? Освен това Геновев винаги е бил в позицията на силния - има пари, социално положение, власт, влияние. Единственото, което не можа да получи с едно щракване на пръсти, беше любовта на главната. Защото любовта не се купува и не се краде, а трябва да се заслужи. Нашият си мислеше, че с няколко манджи и едно прЕсно млЕко я е заслужил, ама не би :28558: Не успя да заслужи дори и уважението й, както впрочем и моето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За край на сериала искам, да го дадат Мухльо, както СуБин в един друг сериал, да гледа отстрани щастието на новинарчетата с детето.

 

Аслъ!  :896767: Какъв хепи енд с това дете с разбита психика?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,

да си афектиран е ужасно!
Не виждаш, не чуваш и не слушаш никой.
А Малкия Глиган през целия сериал беше под афект.
А да се афрктира така, мисля,
много голямо значение има средата в която се е оформил като личност, мястото и събитията които последваха в животата му-дразнителите.
А те бяха много разтърсващи. Не го оправдавам, но съм била афектирана.
Повярвайте ми, целият ти мозък гори, не само душичката...
Затова предвещавам трагичен край.
Може Ненка да иска да отрови Главната, той да я спипа и изпие отровата вместо нея /Главната/. После Ненка разкайваща се, да го последва.
След 2 години... Главната и детето щастливи на детската площадка,
да гледaт бащата и съпруг Новинар да се усмихва и говори нещо в защита на самотните майки от екрана на мегдана. Бабата и дядото смирени.
А нуната и Педро да дундуркат малчуган.

 

Не остана, а ние не спираме да нищим.

Я, и юбилей имаме, кой го заформи?

 

Сиерче, дека е шампанското,

айде довечера, тук на финала,  отсъствия не се приемат!

Да си пожелаем приятни емоции пред малкия екран! :up:

Лавандулке, миси за поредния бисер:"многострадалния Геновев" :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:beer: Ама няма никакво значение "кой е виновен" :28558: Човекът не е нито малък, нито малоумен, че да го "настройва" някой срещу собственото му дете. Никой не може да те "принуди" да започнеш да се държиш не като човек, а като животно някакво. Или сега ако приятелят ми нещо ми се фръцне, аз трябва да тръгна на кръстоносен поход с меч в ръка? Освен това Геновев винаги е бил в позицията на силния - има пари, социално положение, власт, влияние. Единственото, което не можа да получи с едно щракване на пръсти, беше любовта на главната. Защото любовта не се купува и не се краде, а трябва да се заслужи. Нашият си мислеше, че с няколко манджи и едно прЕсно млЕко я е заслужил, ама не би :28558: Впрочем не успя да заслужи дори и уважението й, както впрочем и моето.

Баш! :kissy:

 

Божествена, бисерът не е мой, май беше на kcekce,(ако греша,извинения и кръстникът бързо да си признава, без бой :)) но си е точно в десятката  :up:, а за юбилея :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lukreciana, тоя път няма да успея да гледам, че ме веят други ветрове, ама със сигурност ще му хвърля поглед после (предпочитам да ми е преведен, че мразя догадки). Но хайде наздраве от мен и приятно гледане на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента върви тук , но сега го хващам и не знам какво е станало.Явно съм докопала последните 3 минути.

 

Ненка реве здраво  и малкият  Дан я прегръща и утешава Ха-ха, двама татковци на мегдан.Шъ погибна  :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах точно накрая.......... Да попитам тези които са гледали:

 

Имаше ли сватба?Така ли завърши.......... тичат ,Дан в средата хванат  от тати и тати 1,а пък  тати и мама те също хванати за ръце. :swoon:

Какво ли означава това. :dunno:

Ненка без наказание се  размина така ли? :mad2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не дадоха свадба, но каката и Педро ще се женят. Мама и тате имаха разговор, явно си простиха някой неща, но какво точно, ще разберем при превода. А Ненка беше малко скастрена, но накрая даде според мен документите за развод. Малко отворен края, но типично за случая..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Може и да са избягали от първоначалния сценарий...Нямам коментар, след като видях само края.Ще чакам да го качат.

 

999 писания в темата. Хайде, илядим :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...