Jump to content

Recommended Posts

:28558: Кръвожадни се оказаха тия братя корейци. Явно челният сблъсък на Минчо с дивото свине само им раздразни апетита и затова сценаристите сега ни поднасят поредица от зрелища, с цел да залъжат неутолимия им апетит за трагедия и драма.

 

Сега се сещам, Минчо като толкова искаше да пукне в странство, що като мъж не взе да катери скалите, че да си осигури вечен полет в небитието, ами 3 години въртя черпака на сигурно край печката. Така можеше да изкара още 100 години със сдуханата си прическа и заспала физиономия, преди да се срещне със Създателя. И за какво толкова да му съчувстваме, че 3 години обикалял света. Де тоз късмет и ние да си спретнем такова околосветско, че и с осигурено манджорно - ол-инклузив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги, съфорумници, такава дълбокоизлиятелна тема нема никъде у форума ,

Такива коментари, със такива бисери, хрумвания, цветисти епитети и сравнения.

Гадки и докадки, умни мисли, философии и разсъждения. Драго ми е да ви чета.

В четмото ви, ми мина и деня... Благодаря...

Само да вметна, че и тук никой работодател не иска да отсъстваш от работа и... рядко иска да те разбере. Личен опит. Такива гадняри има... Да не кажа, че почти всички са такива.

 Не си мислете че тук картинката е по-розова... :mad2: :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да има висок рейтинг като вече четиринайсет епизода и все още никой не е умрял? :28558:

Чакай, накрая ще ги изтрепят масово всичките и рейтингът ще скочи до небесата... Това ще бъде истински хепиенд, няма нужда да я женят главната нито за деградиралия глиган, нито за мазния плужек, да й съкратят мъките сценаристите по-добре, че те милост нямат, съсипаха я и нея и детенцето...

Няма край, който да ме удовлетвори. Захаросана сватба с когото и да е от двамата не върви, сама пък я видяхме че не може да се справя, коренна реформа в мисленето на който и да било от героите няма как да стане, затуй - всички под ножа и да ходим да гледаме нещо по-смислено, че тоя сериал съвсем е без смисъл. Не знам аз каква действителност социална ми показват в Корея, като всъщност главната беше постигнала победа - щеше да си запази мястото на водеща на новините, половината нация я подкрепяше, а тя взе, че се отказа сама и сериалът тръгна надолу по инерция. И за кво се бори тогава патката му с патка, като просто можеше да се откаже още овреме и да не стига до крайности, а да се спазари с работодателите си? Защо не я показаха успяла, или как продължава да се бори срещу системата и шовинистите й колеги, а тя сама и без бой се предаде точно след като победи и без никой да я кара. Много тъп сериал! Отивам да гледам Фермерчетата - там показват самотна майка, която действително добре се справя сама, че и цяло село управлява! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, накрая ще ги изтрепят масово всичките и рейтингът ще скочи до небесата... Това ще бъде истински хепиенд, няма нужда да я женят главната нито за деградиралия глиган, нито за мазния плужек, да й съкратят мъките сценаристите по-добре, че те милост нямат, съсипаха я и нея и детенцето...

Ехеееееееееее,е нейсе да напишеш и ти една Добра дума за главната.Не мога да повярвам на очите си. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеееееееееее,е нейсе да напишеш и ти една Добра дума за главната.Не мога да повярвам на очите си. :rofl:

Ами, не е добра дума - тя заслуга за това няма. А сценаристите са садисти, това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, накрая ще ги изтрепят масово всичките и рейтингът ще скочи до небесата... Това ще бъде истински хепиенд, няма нужда да я женят главната нито за деградиралия глиган, нито за мазния плужек, да й съкратят мъките сценаристите по-добре, 

И такъв край ме устройва, ако няма да има Велика сватба. Да завършат с едно Велико мазало като ги утрепят всичките, че да не ме яд, че ми се мерделешат пред очите. 

 

Хм.......и все пак земята се върти, а корейците ще си ни дадат корейския край и ще ги видим главните врътнати на 360 градуса, щастливо женени и мей би с второ в ханбок. Това сега го гадая по песента на Мин У.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, Ненка е под душа. Гледах със стоп кадър и уви с прескърбие ти го съобщавам.

Тия сценаристи срама нямат, подлудиха ни, станахме зависими от Великата сватба. Дали не са забъркали и малко наркотик в сценария?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, Ненка е под душа. Гледах със стоп кадър и уви с прескърбие ти го съобщавам.

Е,те за това аз пиша,че Ненка ще бъде накрая с Минчо.

Корейските сценаристи поне в едно са последователни,не събират главните, когато единият от тях е изневерил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе защо толкова искате да я събирате с някого, главната? Оставете я сама жената, уважете съкровенното й желание!

 

Това за душа не беше ли от стар трей? Ами просто сцена, която са отрязали впоследствие и са решили да не я включват в епизод според мен. Нямаше ли и още една подобна с Ненка молеща се да роди момче, а мъжа й да го хване рак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, Ненка е под душа. Гледах със стоп кадър и уви с прескърбие ти го съобщавам.

Тия сценаристи срама нямат, подлудиха ни, станахме зависими от Великата сватба. Дали не са забъркали и малко наркотик в сценария?

:28558:  Хубаво, че сцената е няколко секунди, иначе място нямаше да си намеря от яд. Той и без това като се сетя за сериала и мозъкът ми е кат гейзер.

Нали казват, че рекламите хипнотизирали, защото имали с един кадър повече от обикновените филми т.е. 25 кадъра вместо нормално 24. Може и тоя сериал така да ни дрогира с 25-тия невидим наркотичен кадър. :D

 

Къде го видяхте тоя душ? Ще да съм кьорава явно, да не видя нещо толкова впечатляващо като душ с някой под него  :28558: .

След края на 5-ти епизод в превюто за 6-ти.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нощните птици 14 еп. със субтитри он-лайн

 



Като цяло преведена серията ме обнадежди. Докараха го до типична сапунка с недоразумения, които по естествен път ще се изяснят в последната серия.

Главната пак взе да ми се издига в очите - вече по комуникативна, отново решителна и борбена. Хареса ми това, което каза от превюто на 15-ти епизод:

"Нещото, от което моето дете се нуждае най-много е любов. Обичам детето си повече от собствения си живот." В това се заключава решението на главната да разкара от началото до края Биологичния. Сърцето му е сухо като пустиня. Ражда само тръни. 

Той пък продължава да е тъп като тиква. Моите най-дълбоки извинения към тиквите.

А на Ненка много й се ще мъжлето й да се гътне. Може пък тя да плати на някой с картечница. Тази жена направо е радиоактивна. Някой изчислил ли е колко й остава от прословутия 5 годишен договор. То не че има кой знай какво значение вече при двете серии, които останаха до края. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линкчето, Мери!

Да бе, много комуникативна стана тая главна! Хайде вика да поговорим и да се разберем! А когато той я молеше да говорят тя беше Ледената кралица. Явно е трябвало да й опре ножа до гърлото, за да има диалог.

Значи можело да даде право на бащата да си вижда детето, не било толкова трудно. Ами защо не го направи още в началото, а чака да се стигне до безизходна ситуация!

А Ненка - тоя Зъл гений, какво мъчение ще й измислят сценаристите за отмъщение, не знам, ама няма да ме удовлетвори ако просто я убият бавно и мъчително с тъп нож и китайско мъчение с капки по главата!

Плужека службогонец пак се накъка - с жалкия си опит да изнудва с онази касета - готов да продаде главната и детето! пак е замислил как да я използва за свои задни цели!

Това, че главният мълчи и настоява, че щял да говори само пред съда ме навежда на мисълта, че кой знае какъв трагичен монолог ще му измислят да го реабилитират пред зрителите тъпите сценаристи!

Всякакъв хепиенд тук ще е крайно неуместен.

Жал ми е за детенцето, как ревеше в детската градина, че няма татко. А главната се сети, че като се среща с фалшивия баща можело да се обърка и да му повлияе лошо на психиката! А толкова години къде бля бе, майчеее!

Ох, всички в тоя сериал са за бой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това, че главният мълчи и настоява, че щял да говори само пред съда ме навежда на мисълта, че кой знае какъв трагичен монолог ще му измислят да го реабилитират пред зрителите тъпите сценаристи!

Хе, хе. Така ще ни го изтипосат, че да хукнем за Корея да си го напазаруваме. Нека най-накрая сценаристите да повдигнат завесата, че да се запознаем с истинската му личност (чувства и респ. реакции), дето я дябаме като папараци от началото на сериала. Щото до тука всичко му е на ужким - уж влюбен, уж обича, уж е баща и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, не е наужким - влюбен беше човека навремето, и то много. Не виждаш ли, че и сега още побеснява като я види с друг мъж. А баща не е бил, защото не му дадоха възможност, а го натириха и дадоха на един плужек честта да се нарича баща наужким!

Да оставя настрана сериозните мисли, много се смях, когато адвокатът му каза, че го следят, да не се изгубел пак! Да не са му сложили чип, като на куче? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правило ли ви е впечатление във визитките на звездите, че в масовия случай в графа семейство фигурират брат/сестра и майка.

 

Много често съм се питала тия хора бащи нямат ли? Едва ли в масовия случай бащите са измрели. Толкова много жени са отглеждали децата си сами и няма значение дали са разведени или другия вариант. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правило ли ви е впечатление във визитките на звездите, че в масовия случай в графа семейство фигурират брат/сестра и майка.

 

Много често съм се питала тия хора бащи нямат ли? Едва ли в масовия случай бащите са измрели. Толкова много жени са отглеждали децата си сами и няма значение дали са разведени или другия вариант. 

 

 

Фигурират, ако са известни личности поне по мое наблюдение.

 

Аз пък смятам, че последните 2 епизода ще в минат в това Те Юн да почне бавно и полека да осъзнава колко всъщност е тъп и колко много е изпуснал, а паралелно, както се видя в превюто, главната ще залюби водещия (тя затова гледаше с мъка на душа, като му каза да не се мярка край нея и детето). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правило ли ви е впечатление във визитките на звездите, че в масовия случай в графа семейство фигурират брат/сестра и майка.

 

Много често съм се питала тия хора бащи нямат ли? Едва ли в масовия случай бащите са измрели. Толкова много жени са отглеждали децата си сами и няма значение дали са разведени или другия вариант. 

Добре, че го спомена. Всеки път недоумявам и решавам, че наистина има висока смъртност и много разводи.

 

Ненка е просто  №1- заслужен с много "мисъл" с долната глава, подарък за готвача, да си я ползува със здраве дълги години  :896767:

Яко! Да му е честита!

 

Да оставя настрана сериозните мисли, много се смях, когато адвокатът му каза, че го следят, да не се изгубел пак! Да не са му сложили чип, като на куче? :D

Технологии, технологи-ии. Е, те така се прави в "нормалните изискани семейства". Научихме и ние нещо ново от тях. Идея за коледен подарък - чипиране. После команди: А, до магазина ли си - купи, тва, тва и тва. Близо си до градината, вземи детето. Стига си се моткал на игрището, прибирай се в къщи. Пак ли обикаляш моловете, я бързо у нас. Както и каквото ти душата сака. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхууу, аз пък много се зарадвах на превюто за 15 еп.:)

 

 

Новинарят явно ще откаже да дава лъжливи показания в съда и ще предложи брак на главната :28558: А онова кльощаво глиганско създание е пълен кретен - веднъж да има шанса да говорят нормално и да срещне детето си като баща и да им върже тенекия заради някакви си слухове... Вече много ми се приисква да си разбие някъде кухата глава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...