Jump to content

Recommended Posts

По-скоро е сякаш обратното. Правят се на прекалено светска държава, а са закостенели. Това за нощните заведения го има открай време по света, те не са по-различни. Нали знаеш, най-древната професия, просто в по-разчупен вариант :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В центъра на Европа:

 

До началото на 80-те години на миналия век в страната са действали принудителни мерки, позволяващи напр. отнемане на деца от родителите им затова, че са бедни

 

Швейцарци искат обезщетения като жертви на тъмен период

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го гледам този сериал, но когато даваха "Булката..." по същата телевизия , го следях в реално време тук  Приятно гледане! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз цъкнах, но прекъсва много. Както и да е, поне разбрах, че главният тапир си отвори устата в съда и говореше нещо за бременността, и съдията май беше много впечатлен. И аз ще си чакам субтитрите. И без това този епизод няма нищо да се разбере, сигурна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дан го присъдиха на бащата, но той не иска да яде. Баща му все още обича майка му, най накрая той се събуди, спомни си, защо е обичал главната . А каката и Педро, ще се оженят, въпреки протестите на властния баща. Журналиста и главната ще за заедно в политиката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дан го присъдиха на бащата, но той не иска да яде. Баща му все още обича майка му, най накрая той се събуди, спомни си, защо е обичал главната . А каката и Педро, ще се оженят, въпреки протестите на властния баща. Журналиста и главната ще за заедно в политиката.

 

Благодаря ти! :up:

Не издържах и аз погледнах, но почти нищо не разбрах. :28558:

 

 

По картинки,Ненка ще се размине,на всичките лошотии които надроби,няма да има подобаващо наказание.Гледам,че до последно си е в къщата.

На главната доста неща и се струпаха на главата,нямам надежда да се съберат двамата родители,ще има спогодба м/у тях в името на детето,сигурно ще бъде с колегата. :mad2:

Стана ми мъчно готвача докато си спомняше как е започнал да си я харесва. :cry: Това поне ни го дадоха.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 15-ти в драмабай и е с отлично качество, де да беше и със субтитри. Мръсницата Ненка продължи с лъжите и в съда. Таткото се събуди, не знам дали не е прекалено късно. Трогателна серия и си поплаках, независимо, че гледах само картинки. Финала определено не е със моя сценарий, но дано поне да е с подобен. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах, че и без превъртане, ушите ми, направо пеленгатори станаха- аха да прихвана нещо :28558:

 

Новинарят в съда май се помъчи и "вълкът да е сит и агнето цяло", но нещо не му се получи май за "агнето".Ненка голяма реч дръпна- най-важният свидетел :mad:  Мухлярът явно не беше предвидил, че отмъстителят, трябва два гроба да копае...пак наводнения, преля река Хан  :896767: .Няма да е лошо, новинарите да се вземат,та ако ще и по сметка, ама надали, така, като гледам, май ще го реабилитират мухльо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах, че и без превъртане, ушите ми, направо пеленгатори станаха- аха да хвана нещо :28558:

 

Новинарят в съда май се помъчи и "вълкът да е сит и агнето цяло", но нещо не му се получи май за "агнето".Ненка голяма реч дръпна- най-важният свидетел :mad:  Мухлярът явно не беше предвидил, че отмъстителят, трябва два гроба да копае...пак наводнения, преля река Хан  :896767: .Няма да е лошо, новинарите да се вземат,та ако ще и по сметка, ама надали, така, като гледам, май ще го реабилитират мухльо.

 

О, смях се от сърце! Благодаря!

Какво шъ хванеш с тез пилин-гат-о'ли... Най-много дългия... врат на Мин У, че съвсем се източи, аха... през компа да изскочи,

ма то Колада иде...

 

 

Лавандулке, стига обижда Глиганчо,

виж как плаче за кака, всички разнежи,

ти се не даваш.

Ти знайш ли квой Глиган да тъ стъпчи.

На Глиган ставаш, ринеш земята и никой вече не и..ваш,

па разярен ко те докопа, ще хвърчи лавандула из цяла Европа.

Извинявай, че тъ намесих в мойто вдъхновение,

но е виновно твойто бисерно творение!

 

Модераторът и Лавандула имат право да мъ трийват, ако не долюбят поста ми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма да ги хване човек, та всичките да ги зарита....

 

 

Нямало да се сбогува с детето, за да не я запомни ревяща - да, щото е много по-добре да запомни, че бягаш от него...

Обичал я, ама аха да й докара спонтанен аборт - много убедително и съвсем намясто.

А готвача се сети, че си затрива детето. И че я обича. Ми да беше ѝ казал бе, дебил!!!

Ненката - с толкова надробена попара, дали ще я накарат да си за изсърба?

 

 

 

 

Дооооооста трябва да се постараят за последния епизод.

 

И все пак си поревах. На два пъти. :(

 

Су Бин прави великолепна роля, трябва да спечели поне няколко награди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди, с този сериал и наборчето ти - Мин У и Су Бин ме спечелиха  и вече им съм фен. Пригответе си кърпичките и другата събота. Предлагам колективно гледане и хълцане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, смях се от сърце! Благодаря!

Какво шъ хванеш с тез пилин-гат-о'ли... Най-много дългия... врат на Мин У, че съвсем се източи, аха... през компа да изскочи,

ма то Колада иде...

 

 

Лавандулке, стига обижда Глиганчо,

виж как плаче за кака, всички разнежи,

ти се не даваш.

Ти знайш ли квой Глиган да тъ стъпчи.

На Глиган ставаш, ринеш земята и никой вече не и..ваш,

па разярен ко те докопа, ще хвърчи лавандула из цяла Европа.

Извинявай, че тъ намесих в мойто вдъхновение,

но е виновно твойто бисерно творение!

 

Модераторът и Лавандула имат право да мъ трийват, ако не долюбят поста ми.

 

Ха,ха, Божествена, не мой така

глиганът, да е оправдание за таз беда.

Това ,че на мухляра хлопа му дъската,

да благодари най-вече на родата.

А,че инатът му размер не знае

и слепият видя, а той нехае.

Разбра го даже Ненка, дето чака,

да мине да я сгази влака.

А пък момата ни онеправдана

- кандидатдепутатка на мегдана.

Със батьо си, ще веят знамена,

току виж стана- сватбата на века.

 

Ма да ги хване човек, та всичките да ги зарита....

 

 

Нямало да се сбогува с детето, за да не я запомни ревяща - да, щото е много по-добре да запомни, че бягаш от него...

Обичал я, ама аха да й докара спонтанен аборт - много убедително и съвсем намясто.

А готвача се сети, че си затрива детето. И че я обича. Ми да беше ѝ казал бе, дебил!!!

Ненката - с толкова надробена попара, дали ще я накарат да си за изсърба?

 

 

 

 

Дооооооста трябва да се постараят за последния епизод.

 

И все пак си поревах. На два пъти. :(

 

Су Бин прави великолепна роля, трябва да спечели поне няколко награди.

Реви, реви, тя и без туй реката Хан преля,

от толкоз  сълзи  дето наш дебил проля.

Останна тоалети да  стъкмим

и с лодки към велика сватба да се отправим.

Въоръжени с кирки и лопати

да закопаем Ненка да си плати,

ако случайно вземе да се появи  

сюблимния момент да развали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се и веднага на компа първо да ви изчета, че да знам да се тормозя ли или не с 15 еп. Явно няма. Ще чакам 16 еп. когато командироват Ненка в Канада при родителите й, а главната се появи като Райна Княгиня. 

Ей, ще ни мъчат до последно, а...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...