Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Greatest Marriage

최고의 결혼

 

Познат още като: The Greatest Wedding

Страна: Южна Корея
Жанр: романтичен, комедия, драма
ТВ канал: CSTV, събота и неделя от 20:30ч. корейско време, неделя от 23:00 ч. корейско време (след 5-и епизод)
Период на излъчване: 27 септември - 27 декември 2014 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Oh Jong Rok (Dae Mul; Hello My Teacher)
Сценарист: Go Yoon Hee

 

В ролите:

Park Si Yeon като Cha Gi Young

Bae Soo Bin като Jo Eun Cha

No Min Woo като Park Tae Yeon

Uhm Hyun Kyung като Hyun Myung Yi

Jung Ae Yun като Na Yun Hee

Song Young Kyu като Choi Il Jong (Yun Hee’s husband)
Park Hye Jin като Jung Soon Young

Jo Eun Ji като Park Sun Nyeo

Jang Ki Yong като Bae Deu Ro
Lee Jung Gil като Park Gang Rok
Yoon Mi Ra като Jun Reo Ja (Tae Yun’s mother)
Heo Joon Suk като Kim Joon Young

Sojin (Girl's Day) като Lee Yoo Ri

Park Ji Il като Seo Whe Pyeong

 

Сюжет: Драмата ще проследи любовния живот и брака на четири двойки, като в центъра на историята ще е самотната майка Ча Ги Йонг.

 

Свали с :subs:  :click: :click: 

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:       

Онлайн с руски субтитри :click:    

 

tumblr_nhcvwxclni1r3hs1eo1_1280.jpg

 

OST

 

 

[2014.10.14] Greatest Marriage OST Part.1 (Song Ha Ye - Jealousy)

tumblr_nhcvwxclni1r3hs1eo4_250.jpg

Свали

 

[2014.10.16] Greatest Marriage OST Part.2 (Jo Kyu Chan - Love, That Hard Word)

tumblr_nhcvwxclni1r3hs1eo3_250.jpg

Свали

 

[2014.10.21] Greatest Marriage OST Part.3 (Jo Hang Jo - Greatest Marriage)

tumblr_nhcvwxclni1r3hs1eo2_250.jpg

Свали

 

[2014.10.27] Greatest Marriage OST (Crazy Love)

tumblr_neb9sg0eDu1r3hs1eo9_r1_250.jpg

Свали

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се очертава, да е свежарско.Май без много, много табута по тоя канал, пък и с добър каст.Мин У е задобрял, другите не се нуждаят от хвалби.

Харесаха ми първите епизоди.

За гледане онлайн  вконтакте   тук - епизод1,  на английски и  тук, епизод 1 и 2

 

П.П.На руски, една от най-сериозните групи- Мания, се е заела с превода също, така, че няма да има бавене.Пуснаха двата епизода едновременно тук и тук

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можаха да намерят за ролята на готвача някой пълнолетен актьор и с по-твърди китки? :cry: Този тук изглежда като избягал от училище, за да отиде на гей-парад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и умишлено да е търсен този  Д...ефект.Готвачът си е богат мамин дришльо с хоби, дето меката китка не е проблем, така, че бива(пък и вече гони тридесетака Мин У) докато колегата, ще е сигурно арогантен службогонец стар ерген.Надявам се с появата на бебето, комедията да вземе превес.Поне е нещо по-разкрепостено, че аман от ония с ореолите, сещаш се кои, с диалози, като за детската градина и сериали, като за детска градина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно формулирано от Dido. :28558: На мен също не ми харесва,само като го погледна и веднага правя асоциации. :lol:

Докато Park Shi Yun е мацка та дрънка,а и ролята ѝ е на супер нахакана мадама,която не цепи басма на никой.Е,те такива харесвам. :up:

Очаквам голям купон да бъде тази драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега добро темпо подхвана. И аз съм на мнението на Дидо, че богаташчето може тайно да иска да носи обувките на главната. Алтернативата засега също не е по-добра, но пък поне е смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам да уважавам все повече корейските кабеларки. При тях са различните и разчупените сериали. в които няма само птички и пчелички, и пудра захар до посиняване. Като си затворим очите за готвача, действието е бързо и стегнато, героите не са само в една боя (е, за родителите на готвача е неизбежно) и очаквам сериозната любовна битка нежду плейбоя-ТВ водещ и сестрата на готвача!! :kissy: Тепърва започват въртелите и ударите  под кръста във всички посоки. :up:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми харесва сериалчето. Стегнато и динамично. Като сюжет, не е чудо невиждано.

Малко трудно преглътвам кльощавата фигура и дълъг врат на младока.

Но почнах да му свиквам. Надявам се всички образи да търпят развитие.

И тая супер самостоятелна мадама да се влюби най -сетне в някой.

Много ми дожаля, от главата му течеше кръв, след като баща му така хубаво го поналожи,

а тя дори не забеляза...

 

Щот туй нейното, да има баща за детето, или не и трябва баща...

Не упреквам младока, кой млад мъж не се колебае при вземане на такова важно решение...

Може да е женчо, но постъпките му са на влюбен/поне така мисля/ млад мъж...

А и доста трудно е да си израснал в такова семейство и да обичаш такава съвременна , утвърдена, независима жена.

Вярвам, че до края на сериала ще "узрее". Животът  и преживяванията, са най-добрият учител и съветник в развитието на индивида.

Очаквам с нетърпение :up::kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани два епизода смело казвам, че ми харесват.  

 

Надявам се до края на сериала при колкова много готвене Min Woo да налее малко фигурата.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво се надсмиват над корейския Морал, граничещ с безумие.Нелоши 3 и 4 епизод- още завързват нещата.Клишетата изобилствуват, но не са дразнещи, дори  и само поради  наличието на Bae Soo Bin- страхотен  и Park Si Yeon- както винаги на ниво, а и са поднесени по- комедийно(не изключвам и  умишленото им използуване)  Надявам се, от следващия епизод купонът да започне, след хвърлената в последната минута бомба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма престъпница ще излезе

след като иска да роди и гледа дете без баща,

,а  през това време ще, и се наложи да премине през доста трудности.На края ще гледаме сватба,но с кой  ли ще е?Дали ще посмеят да потъпчат моралните си ценности,да омъжат Ча за колегата вместо за богаташа.

В някой моменти ми става пък и  мъчно за богаташа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато гледах 3-ти и 4ти епизоди през цялото време ме избиваше на съдизъм. Имах силното желание да извия вратът на асистентката. Такива интрижки заформи.  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Океееей, и аз на клона. След един изгледан епизод ми се качват надеждите за качествена продукция.

Мадамата е фурия, мно'о я уважа'ам! Да продължи да им натрива носовете дано!

Асистен'ка Ненка е класическа фльорца, но то какво да иска човек от нея? 

Су Бин отново е избрал тотално различна от предишните му роли - силно одобрявам. Ще е удоволствие да се гледа.

Наборчето нямам търпение да го приберат в казармата, та да сложи вече някоя мръвка и той. За срамотиите наближава 30-така, а още се полюшва на вятъра.  :rofl:  

 

Но пък потентен излезе, да му се не надяваш.  :28558:  Много сладка двойка са и ми хареса, че не се мотаха с простотии 12 епизода, ами направо си ги събраха. Малко като I do, I do, но е хубаво. Той е ясен, отдавна е оттекъл, остава тя да си го хареса. Определено е откачен образ, което много ме радва. Той заложбите си ги има. Залагам, че накрая все пак ще се съберат. Колегата й е тотален за*ник, пък нашето си е лапнало по нея, барабар с въдицата.

 

 

Във всеки случай зареждам пуканките и ще следя с настървение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае, но че ще се влюби в бебето е ясно.Може да  стане - "Двама  мъже  и едно бебе", а тя да си гледа кариерата.

Можеха да минат и без мократа кърпа на челото  - не беше бяла тоя път  :896767: и обремененото минало на майката, барабар с комплекса към женитбата, но карай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам корейците да изневерят на себе си (извинете - на морала) и да съберат мадамата с колегата й (въпреки, че той ще се окаже пич). По-скоро очаквам накрая мама и тати заедно с бебока да се съберат, за ужас на снобарските му родители.

 

 

Дъртия пръч (бащата на богаташчето) до такава степен е привърженик на моралните ценности и традиции, и не понася минижупа, че щеше да изпадне от стола докато му се кланяха за да надзърта под полата и. На това се казва традиционалист и моралист. Строго порицава и заклеймява всичко, що предразполага към съблазън и е заплаха за обществото.

 

 

Чакам с нетърпение следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Океееей, и аз на клона. След един изгледан епизод ми се качват надеждите за качествена продукция.

Мадамата е фурия, мно'о я уважа'ам! Да продължи да им натрива носовете дано!

Асистен'ка Ненка е класическа фльорца, но то какво да иска човек от нея? 

Су Бин отново е избрал тотално различна от предишните му роли - силно одобрявам. Ще е удоволствие да се гледа.

Наборчето нямам търпение да го приберат в казармата, та да сложи вече някоя мръвка и той. За срамотиите наближава 30-така, а още се полюшва на вятъра.  :rofl:

 

Но пък потентен излезе, да му се не надяваш.  :28558:  Много сладка двойка са и ми хареса, че не се мотаха с простотии 12 епизода, ами направо си ги събраха. Малко като I do, I do, но е хубаво. Той е ясен, отдавна е оттекъл, остава тя да си го хареса. Определено е откачен образ, което много ме радва. Той заложбите си ги има. Залагам, че накрая все пак ще се съберат. Колегата й е тотален за*ник, пък нашето си е лапнало по нея, барабар с въдицата.

 

 

Във всеки случай зареждам пуканките и ще следя с настървение :)

 

Не бих могла да го опиша по-добре.

И на мен много ми хареса това, че отначало си ги събраха. Главната актриса досега не съм я гледала, но е голяма сладурана и ролята й много ми допада! Само така моме ! :28558: 

Мисля, че корейците няма да изневерят на себе си и накрая ще ги съберат двамата с готвача, НО (тук има 1 НО)  може би за първи път не съм сигурна в това, за което давам + на сериалчето, като едно от малкото, които засега поне успява да предизвика любопитството ми ! Освен това зачеква и много сериозна тема като мястото на жените в Корея и въобще в професионалната йерархията. Надявам се да продължи все така добре ! :icon_sunny:

А може би ще е от типа на Marry him if you dare ? Кой знае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо сега съм на гумихото, ама тук не ми се набива на очи дългия врат на Мин у. Дори е супер чаровен.

Серийките все така стегнати и динамични. Сюжет, с проблеми разглеждани в не един филм или сериал.

НО... това което прави впечатление и буквално ме очарова, е умелото предаване на емоциите

от актьорите и добре свършената работата на режисьора с камерата.

Мацката-майка- супер игра, държание, визия, всичко. Асистентът й в Новинарската емисия- супер игра,

страхотнo динамичен и противоречив образ: най-големият гадняр и същевременно най-разбиращият мъж.

Мисля двамата са си лика прилика.Па за младока - младичката асистентка, дето не я огря първия път.

Доста хубавичко го поизлъга, но ми се струва тази лъжа ще й изиграе лоша шега.

Гледах един такъв сериал, брак след такава подобна лъжа, изобщо не просъществува.

Та надали ще я огрее.. ма знай ли се.Да отбележа и музиката страхотна.

За мен най-сносносната продукция в момента. Очаквам с голямо нетърпение следващите серийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях ги отписала корейците покрай тазгодишните бози,но това бижу ме върна в отбора :28558: На един дъх ги изгледах  и 4те серии ..право в десятката :xaxa: а и каста грешка няма,Мин У го харесвам като актьор,бива си го,мацката и тя страхотна,а колегата  мръсник..успя да ме разсмее,свежарски.

А и си помислих гледайки го колко бързо усвояваме технологии и какво ли не  още,колко динамични  и гъвкави сме,но единственото ,което променяме най бавно ,да не кажа изобщо не променяме е морала.

Колко нелеп и остарял и лицемерен изглежда този морал.Колко хубаво би било някой ден,всеки

човек да има право на избор,за всичко в собствения си живот,а не някакви фалшиви и остарели морали да диктуват кое е правилно и кое грешно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...