Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Man In Love (2014)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Namjaga Saranghal Ddae

Година на излъчване: 22 януари 2014

Времетраене: 120 мин.

Жанр: Драма, Романс

Режисьор: Han Dong Wook

Субтитри: Aнглийски

IMDB

             

Участват:

Hwang Jung Min като Han Tae Il

Han Hye Jin като Joo Ho Jung

Kwak Do Won като Han Young Il

Jung Man Sik като Doo Chul

Kim Hye Eun като Mi Young

Kang Min Ah като Song Ji

Nam Il Woo като бащата на Tae Il

Kim Hong Pa като Mr. Park from the health care center

Hwang Byeong Guk като Yang

Kim Byung Ok като Pastor

Nam Moon Chul като Detective Jo

Choi Woo Ri като Mi Sun

Son Se Bin като Hye Kyung

Park Ji Hwan като "Gold teeth"

Park Sung Woong като barbershop customer (гост)

Park Na Rim като radio DJ (гост)

 

Резюме: 42-годишният Хан Те Ил (Hwang Jung Min) живее в Гонсан и води разхайтен живот, като работи в местна заложна къща и е чест посетител в затвора. Един ден любовта го връхлита изневиделица и той се влюбва в енергичната Хо Джонг (Han Hye Jin), която сама се грижи за болния си баща...

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса. Като сюжет не се различава особено от повечето корейски романси, но историята е поднесена по много човешки начин. Актьорът в главната роля изигра чудесно образа на кривокрак и грозноват гангстер, с груби обноски и меко сърце, а с главната имаха много добра химия. Както и нестандартен начин да си казват "Обичам те" :) Отдавна не бях гледала такъв хубав корейски филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина корейски филм до последната секунда. Сякаш е правен 2000ната година. :) На мен също много ми хареса. Започнах го от фенщина към Хан Хе Джин, която си е все същата като преди 10 години.  Страхотна игра от нея, но трябва да призная, че актьора в главната роля беше още по-голям.  Уникално добре пресъздаваше емоции в тъжните сцени. Такива филми трябва по-често да се правят. Те най-добре представят корейското кино пред света. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо

трябваше да ме разплачат толкова много.  :cry:

Сцената на моста с прегръдката ме хвана за гърлото и от там до края не можах да се спра. Много много силен филм! 

 

Невероятен Hwang Jung-Min, много въздействащ и много истински. Сигурно в истинският живот е грозноват гангстер , който по някаква причина се е съгласил да участва в този филм.

И като оставим шегата на страна жанрът на филма не е романс и драма и трябва да се проправи на : Драма, която не би могъл да забравиш

Жалко, че не мога да опиша с думи колко много ме докосна този филм, но се надявам повече хора да го гледат и да се убедят за каква невероятна актьорска игра става дума.

Оценка: 10/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак си поревах мощно, повторно гледане и после пак повтаряне на любимите сцени, много ми харесва този филм. Главният герой е олицетворение на искреността и такава хала, играе със сърце и душа . Тя е нежна, красива и не разбра как я споходи любовта. Двамата заедно са много странна картинка, но ми харесва и ме радва, че се откриха. Силен филм, припомням си го винаги, когато искам да видя любовта в пълната и сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незабравим филм. Гледала съм го няколко пъти с усещането, че е за първи път.  Винаги откривам нещо ново, а преживяното преди не спира да ме вълнува. Hwang Jung-Min е великолепен актьор и с интерес следя неговите роли. Струва си всяка минута. Давам 10/10 и препоръки за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...