Jump to content

Recommended Posts

Хайде, тя дъщерята си е тъпа по рождение, но майката е алчна усойница! За пари ще продаде всичко и всички. Тъжното е, че и тримата глупаци за пари са готови да заровяат баща си жив, само и само да докопат наследството. Лично за мен съденето е само една от възможностите баща им да ги остави на сухо, но явно така е по-корейски. да видим до къд ще стигне падението.

Бащата голяма изненада им направи на трите си деца, но и те са отвратителни и напълно си го заслужиха.

Аз съм доволна от този сериал засега. Държи добро темпо, героите като цяло ме кефят. Хареса ми и бъзика с името на богатата майка, която се казва Хо Янг Гъм (бъзик с Со Джанг Гъм от "Великата Джанг Гъм", където същата актриса играеше злодейка). Предполагам, че и другите герои имат забавни имена, но не ми е толкова добър корейският чак. 

Любима двойка са ми секретар Ча и шефчето - много са забавни и сладки.

И аз съм много доволна от този семеен корейски сериал, винаги ме разсмиват, а и няма нещо, което да ме дразни. Чакам превода на английски все още и на новия 33 епизод, защото не е готов, а стана много интересно от това, което видях снощи, дори и raw.

Сиера, да попитам, защото в 31 епизод не ми стана ясно....

... дали директор Мун и нуната направиха "нещо" след напиването, когато се събудиха заедно?

Да не би и скоро да ни изненадат с бебе, нищо, че си бяха с пижамите на сутринта.

Rie, 

по-скоро - не, според мен. Засега още работата е платоническа, иначе според мен щяха да дават пиянски спомен как са се целунали поне.

Ако имаш вики пас, във вики вече е почти преведен 33.

Ясно, благодаря ти за отговора.

И на мен така ми се стори, но се зачудих, все пак това е корейски семеен сериал, по-консервативни са в представянето на подобни сцени.

Дори се замислих, че ако направят така, че тя забременее, може да стане още по-интересно и забавно.
Може пък и да ни изненадат... Кой знае. Директор Мун е решен да й докаже, че тя може да разчита на него за всичко, като мъж, така че това също би било интересно развитие в отношенията им.

Стискам им палци. Те са ми най-симпатични и на мен.

Аз го следя в dramabay, там е преведен на 82 %. Чакат и те viki. Довечера ще го изгледам.

Директора по едно време го бяха направили да изглежда като малоумен клоун, но явно са се усетили и го докараха отново да прилича на мъж. Тримата глупаци няма да ги коментирам.-там са едни любовни мъки и страсти по корейски, не ти е работа! При снахата има рядкото съвпадение на удивително дразнещ и безсмислен персонаж, изигран от неприятна (лично на мен) актриса. Явно нейната фирма е натиснала да й дадат повече екранно време, иначе изпадаше от сериала. Вкараха и фаталната смъртоносна болест, обаче има още 17 серии, преди бащата да се гътне и семейните ценности да победят. Имам чувството, че сценаристката се чуди, коя й е главната сюжетна линия и затова нагласява нещата според рейтингите. Още стоят на 82%...

Руският превод изостава и може ли малко инфо?

Изоставам с 16 епизода. Руският превод е до 19 епизод.

Сериала е много свеж и приятен. Благодаря, че сте се захванали с превода.

Сериалчето е готино. До сега го избягвах заради многото серии. Какво ли толкова ще разтягат. Дано няма много локуми, а да се развива нормално. Героите си играят добре ролите, даже мисля че на Кьонг Шик това е най-добре изиграната роля. На руски вече е преведен, дано и нашите добри преводачи го преведат скоро.

И за мен сериала е много свеж и забавен, гледам го с удоволствие. Моля ви да ме насочите къде мога да намеря БГ субтитри за всички серии. Благодаря ви.

Сериалът се превежда от друга преводаческа група, която е превела 12 - 13 епизода. За превода на целия сериал ще трябва да се почака.

Изгледах го с руски субки. Хареса ми много, ще го гледам пак като го преведат нашите. Свежо и забавно сериалче, но и доста тъжно на края.

Просто умът ми не може да побере инфото, че през 2014 год. в съвременна уж Корея възрастни хора не могат да посещават нощни клубове !?!? :wacko:

Голяма дискриминация !