Jump to content

Garo: Honoo no Kokuin (2014-2015)


Recommended Posts

63667l.jpg

 

 

Име: 牙狼 -炎の刻印- /〈GARO〉 炎の刻印 / GARO: Mark of the Flame

 

Период на излъчване: Октомври 2014

Епизоди: 24

Студио: MAPPA

Оригинален създател: Амемия Кейта

Сценарист: Кобаяши Ясуко

Режисьор: Хаяши Ючиро

Опенинг: JAM Project - DIVINE FLAME

 

Резюме: Историята на анимето ще се развива в миналото в страна наречена Валианте

и няма да има свързващи герои от телевизионните серии.

Леон Люис - главният герой в историята.

Той е този, който притежава бронята на Гаро преди тя да стане притежание на семейство Саеджима.

Херман Люис - бащата на Леон известен като Макаи рицар Зоро. :blink:

Той е женкар и донякъде безотговорен човек.

Алфонсо Сан Валианте - принц на Валианте в изгнание.

Той търси Легендарния Рицар на Светлината за да спаси страната си и да си възвърне престола.

Емма Гусман - макаи жрица, която не харесва Макаи рицарите по някаква причина.

Работи сама. Има си свой дневен ред.

 

Субтитри: английски и български на GFotaku и mrnkaloto

 

:essub:

 

 

Онлайн с български субтитри: :click:

 

 

 

Лично мнене: Хехе, най-накрая постер и трейлър за Гаро. Уморих се да чакам. Само немога да разбера как главния са го нарисували с червена коса. :slap: Да не би това да минава за тъмнокестеняво. :28558: Доколкото разбрах някои от героите в оригиналните серии няма да ги има. Надявам се само това да не е Зеро, че как ще се изтърпи без него. :896767: Само да не онова с червените устни от постера. :mellow: Да видим как ще се справят. Аз лично се надявам да не го окепазят като новото Гаро.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега тотално ми попариха надеждицата да видя Кога, Каору и Рей нарисувани. Оказва се, че сериите ще се развиват в миналото и няма да имат нищо общо с героите от телевизионните серии.

Ето и главните герои

 

774969.png

 

Дано има някаква надежда да се окаже интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тв сериите са много добри, най-вече първите два сезона. А анимето почна много интересно особено с този перверзен баща умрях да се хиля.  Цяла серия се разкарва по без нищо. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Само да ми паднеш с тая песен във full вариант, Морикубо  :28558:  Зариби ме, сега остава някой да ми звънне и пак да си я слушам...

Гаро се оказа от любимците ми за годината. Още по-добре за мен, че е в рицарски вариант от едното време.Този игрален сериал или нещо такова, което съществува, като му видях един трейлър и ме отказа само защото е в днешно време. Нье, Херман е по-чаровен  :rofl:

Остава да не омажат много края, защото подозирам някои неща, ама нали да не се спойлим с предположения xD

Кеф си ми е, че обявиха филм и втори сезон, все едно как ще се развият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от продълженията, които очаквам с нетърпение, въпреки че любимецът ми от първи сезон вече го няма :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е едно от разочарованията. Вярно не съм го дропила, но го следя просто  защото все още някъде в мен мъждука искрица надежда, че поне малко ще заприлича на първи сезон.

Първо изместиха действието от Европа в Азия и подмениха всички персонажи, после смениха и стила на анимацията-тази въобще не ми харесва и ми стои някак си дървена. Вероятно ако беше само това пак щях да го преглътна, но историята също куца. Плота за разлика от предната част стои накъсан, между отделните епизоди почти няма връзка (освен главните герои) и всеки отделно може да се гледа и самостоятелно. Няма развитие, защото сюжета не се гради около една история като преди и от там идва и липсата на интрига и напрежение от на действието. Ще го догледам, но просто на инат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият сезон(или продължение:dunno:) , Garo: Vanishing Line, започна. Поне от трейлъра арта ми харесва повече от предното, ще пробвам няколко епизода преди да реша дали ще го следя.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...