Jump to content

Recommended Posts

21.png
 
Isshuukan Friends
One Week Friends
Приятели за седмица
Япония
> Година: април 2014
> Жанр: романс, всекидневен живот
> Епизоди: 12х24 минути

 

> Резюме: Фуджимия Каори е винаги сама, защото спомените за приятелите й изчезват всеки понеделник.
Въпреки това, съученикът й Хасе Юки единствен не се отказва да вярва, че с момичето ще станат истински приятели.

 

:essub: 

 

 

Онлайн с бг субтитри :subs::click: :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нелошо романсче, хубав проект сте избрали. :) Ето и какво съм писал в Анимес за анимето:

 

"През половината първи епизод отчаяно се борех да не натисна X-a и просто да приключа с това аниме... В крайна сметка към края леко взе да ми става по-поносимо, та смятам да погледна и следващия епизод, току-виж излязло нещо хубаво.


Артът е доста сладък btw. Героите и те с тоя керъктър дизайн не могат да се минат, и те са радващи душата icon_mrgreen.gif Само ако сюжетът не беше то-о-о-олкова скучен..."
 
"Втори епизод беше доста разпускащ. Купчина забавни и псевдо-романтични моментчета, доста ми хареса.

В трети го избичиха на драма... Пак става, ама не ме кефи толкова. Шого наистина е по-интересен от главните icon_lol.gif Та, да... Ще се следи, но не вещае чудеса. И все пак, спрямо първи, си имаше напредък
."
 
"Реакциите на Хасе наистина са прекалено преувеличени. Но пък и Фуджимия не постъпи по най-умният начин - да, от една страна се е запознала с някого другиго, нормално е да иска да го обсъди, но пък точно пред Хасе (въпреки че, честно казано, няма с кой друг), който е толкова очевидно, че има някакви чувства към нея... И накрая Шого ми е оправи настроението - пичът си е на място, на моменти непукист го дава, но щом стане дума за нещо по-сериозно, оправя нещата. smoke.gif

Та, да... Драмата не спира да се сипе. Но на мен ми действа разпускащо, не знам защо ice_cream.gif
"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудих се по-рано, че няма тема тук, честно казано...

Аз лично драма не усетих да си кажа xD Беше спокойно и може да се каже - сладко, почти всичко беше предсказуемо. С една-две думи - съвсем обикновен романс.

И на мен по-любопитни ми бяха Шого и онова мъненкото, забравящото... на което и аз все му забравям името, въпреки че не е трудно -.- Ямагиши, вярно.

В последните някъде серии имаше един много глупавичък момент, когато Хасе започна да прави цирк и прочие, което сигурно би трябвало да е било върха на драмата... но мен пък по-скоро ме подразни. Е, финалът поне ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...