Jump to content

Recommended Posts

И кво ся, още 16 епизода ще се влюбва в нея ли , за да му изкристализира в последните 5 минути, че я обича?

Тц, по-рано ще е, но пък... To be continued :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако се доверяваш на информацията в първи пост, то тя изобщо не е вярна, не се подвеждай. Епизодите ще са 20 на брой, проверих ги в корейския сайт, обявени са. Всичко ще приключи на 4 септември.

 

благодаря ти за поправката :) и все пак ще рискувам и ще му дам шанс, защото искам да видя какво са сътворили корейците и как са пречупили тайванската драма, която ми харесваше в интерес на истината, през тяхната призма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коментарите ви се притеснявах, да не би Чанг Хьок да играе някаква "инфантилна" роля, а то се оказа че изпълнява типичното му амплоа - някакъв луд. :) Друго си е да се успокоиш така... Още едно хубаво нещо е, че към сериала нямам никакви очаквания и засега ми е доста приятен.  

 

И тази главната има интересен глас. Направо ме печели само с говоренето. Също не можах да я позная като и сложиха едно кило грим, нова прическа и рокля. 

 

И въпреки всичко, не знам за вас, но аз не бих се оставил да ми подбират тоалета хора облечени така.  :)

 

770809.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коментарите ви се притеснявах, да не би Чанг Хьок да играе някаква "инфантилна" роля, а то се оказа че изпълнява типичното му амплоа - някакъв луд. :) Друго си е да се успокоиш така... Още едно хубаво нещо е, че към сериала нямам никакви очаквания и засега ми е доста приятен.  

 

И тази главната има интересен глас. Направо ме печели само с говоренето. Също не можах да я позная като и сложиха едно кило грим, нова прическа и рокля. 

 

И въпреки всичко, не знам за вас, но аз не бих се оставил да ми подбират тоалета хора облечени така.  :)

 

770809.jpg

 

Демоне, при тези двамата облеклото не е най-"веселата" част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От коментарите ви се притеснявах, да не би Чанг Хьок да играе някаква "инфантилна" роля, а то се оказа че изпълнява типичното му амплоа - някакъв луд. :) Друго си е да се успокоиш така... Още едно хубаво нещо е, че към сериала нямам никакви очаквания и засега ми е доста приятен.  

 

И тази главната има интересен глас. Направо ме печели само с говоренето. Също не можах да я позная като и сложиха едно кило грим, нова прическа и рокля. 

 

И въпреки всичко, не знам за вас, но аз не бих се оставил да ми подбират тоалета хора облечени така.  :)

 

770809.jpg

 

 

 

Аз пък на твое място бих се оставила да ме обличат. Гейовете имат страхотно чувство за мода. Нищо чудно, че най-добрите дизайнери са точно такива  ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Аз пък на твое място бих се оставила да ме обличат. Гейовете имат страхотно чувство за мода. Нищо чудно, че най-добрите дизайнери са точно такива  ;).

Ти няма от какво да се страхуваш, но в този случай ние, мъжете, можем да станем " жертва на модата". :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като обущар да ходи със скъсани обувки. Не го разбирам. :) Тия двамата е по-добре първо да облекат себе си, а после да тръгнат да обличат други хора. Ако разчитат на това, че са гейове ще е достатъчно условие, всички да им вярват в чувството за мода... Сякаш нарочно го правят, но не разбирам точно каква им е целта. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като обущар да ходи със скъсани обувки. Не го разбирам. :) Тия двамата е по-добре първо да облекат себе си, а после да тръгнат да обличат други хора. Ако разчитат на това, че са гейове ще е достатъчно условие, всички да им вярват в чувството за мода... Сякаш нарочно го правят, но не разбирам точно каква им е целта. :)

 

Специално в драмата идеята е да са по-гротескни и комични, затова са ги облекли на точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная кога ще започне драмата с този сериал, но до тук продължава да бъде основно комедия. Изгледах преди минути новия 5-ти епизод (дори и raw), а коремът ме заболя от смях с това, което се случи в кухнята и след това по време на уроците за бременни (това беше върха), хаха. Чанг Хьок така е влязал в образ и толкова добре го играе, че изобщо не скучая. Нара е прекрасна, много ми легна на сърце героинята й.
Вече май се появяват и нотки на ревност, а и Че Джин Хьок се намеси с по-голямо участие. Интересно ми е, не мога да повярвам, че гледам корейски сериал и не се оплаквам от нищо до тук.
Може наистина тайванската продукция да е драма, но до тук не виждам нищо от това - просто история между двама души, които тепърва ще се опознават и обикнат, макар че вече си имаме и бебе на път. Верно, че е римейк на чужда продукция, но явно това ще си е корейско виждане за нещата. Мамчето дори днес ми стана симпатична, кротичка е, а бабчето е голяма симпатяга.

Личи им на Чанг Хьок и на Чанг Нара, че се познават добре. Играли са заедно в сериал, дори и преди 12 години, когато са били много млади и неопитни, но има химия по-между им, разбират се, а и това си личи и в сцените между двамата.

Пет епизода до тук и съм доволна, утре сутрин очаквам превода на английски. Драма, че ще има - ще има, но до тук е добра романтична комедия, добра за моите корейски стандарти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наборът определено радва и то много. Хубавото в образа му е, че на 100% е до нея и ще я подкрепя и занапред. Тежко му и горко на Гон, много още има да ревнува.  :28558:

На Ра като се отплесне на диалект и се размазвам... С това чуруликащо гласче ми се ще да си я сложа на някой шкаф у нас да ми говори по цял ден. Бива ли да е толкова сладка таз' мадама?

Сценката в кухнята как да е, но масажът ме срина тотално. Ще ми трябват дни да се съвзема. :rofl:  Иначе бабата е изпечен манипулатор, ашколсун!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy86, ще ме разбереш за Чанг Хьок. Като се сетя и в Real Man какви ги вършеше, жалко, че заради натоварената му програма не успя да продължи със снимките на предаването и на него му беше мъчно, че напуска. Уникален е този човек, а и сега в тази комедийна роля още повече ме печели и като актьор.
Какви физиономии имаше само, когато дойде време за масажа... Не, не пак ще си го пусна, за да се посмея. Гон-и е голям, ще израсне със сигурност до финал и ще се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатлена бях в днешния 6-ти епизод от взаимоотношенията - тъща-зет, хаха. Уникално шоу, мамчето вече ми става фаворит. Гонито, милият не го виждам как ще се справя с конкуренцията, щом се хвана за една лепенка само. Този поглед беше уникален, а и очевидно "специалният отец" е готов на всичко, с това и войната официално започна. Радвам се и аз все още, забавно ми е, но усещам, че скоро оная корейска Мая Плисецкая ще дойде и стане.. леле, мале.

348546d66babf39f.jpg

И нещо, което ми направи впечатление...

Разказаха ми какво се случва в тайванската версия, т.е че тя губи детето, но гледам постера, а тя е с голям корем на него и се чудя дали няма наистина да го променят, т.е да се движат в началото по оригинала, но все пак да променят и развитието на действието в даден момент.
Интересно какво ще се случи, до тук много бързо се развива действието. Гони вече е влюбен, само че като повечето мъже - трудно загрява и сега ще чакаме момента, в който ще oсъзнае, че не може без нея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В оригинала го загуби в по-късните месеци, когато беше минало достатъчно време всички да свикнат с идеята, че бебе ще има и да го обикнат. Това е основен момент в историята, защото тъкмо от тогава нататък тя започна да осъзнава себе си като човек, жена, личност, съпруга и каквото още се сетиш, без да свързва самооценката си с детето или с нещо друго, което да прави, за да я приемат околните. Съответно стана по-силна, много по-целенасочено обикна мъжа си, намери посока в живота си и кариера... Не ми се вярва да ни спестят този момент.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря ти за разясненията.

И аз предположих, че нейният образ ще претърпи големи промени и от безгласна буква, тя ще се превърне в силна млада жена. Tова, което ще преживее, ще я промени.



Харесва ми образът й, убедителна ми е и самата Нара в това превъплащение. Мила, възпитана, добродушна и естествена, не мога да й се нарадвам. И тримата главни герои са ми много убедителни до тук в превъплащенията си, а приятните образи на бабчето, а сега вече и тъщата, правят удоволствието ми, поне до този етап на сериала - пълно.
Балерината обаче не ми харесва, има нещо в лицето й, което много ме дразни (особено очите), а представям си и как ще се включи в историята - с гръм и трясък. Мисля, че тя ще е най-големият ми дразнител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова, бъркаш малко.

 

Не беше в напреднала бременност, защото тя загуби бебето при инцидент - на едно парти балерината вместо да й даде документите за развода, й каза, че нашият иска тя да направи аборт. И когато мацката избяга, я блъсна кола. Но щом е можело да се направи аборт, значи ще е била най-късно в 3-4-ти месец.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм, Дечкова, отдавна беше и не помня съвсем всичко добре.

 

Във всеки случай беше в момент, в който вече уж нещата бяха почнали да се изясняват откъм чувства и за нея, и за таткото. От там нататък кой точно месец е било, ми се губи. А иначе, уви, тия неща най-лесно се уреждат. :(

 

 

Roslava, 

 

мисля, че така беше - до голяма степен "отчето" си я приемаше като сестричка, най-малко заради името й. Станаха приятели и винаги я подкрепяше. Провокира ревността на мъжа й предимно защото му е жал за нея.

 

 

Искам да се оплача, че още никъде не са пуснали песента на Донг Ха. Лоши хора! ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм, Дечкова, отдавна беше и не помня съвсем всичко добре.

 

Във всеки случай беше в момент, в който вече уж нещата бяха почнали да се изясняват откъм чувства и за нея, и за таткото. От там нататък кой точно месец е било, ми се губи. А иначе, уви, тия неща най-лесно се уреждат. :(

 

 

Roslava, 

 

мисля, че така беше - до голяма степен "отчето" си я приемаше като сестричка, най-малко заради името й. Станаха приятели и винаги я подкрепяше. Провокира ревността на мъжа й предимно защото му е жал за нея.

 

 

Искам да се оплача, че още никъде не са пуснали песента на Донг Ха. Лоши хора! ;(

 

Не цялата ,но не е каквото без хич, усмихни се.

Ето цък  :)

 

 

Харесва ми за сега и си гледам с кеф."Отчето" е супер, но то си е обществена тайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, душа, много мило от твоя страна. :* Само дето си падам лакомия и искам всичко... Явно ще се чака още малко.

 

Но пък ми хареса английската песен, много е нежна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...