Jump to content

Recommended Posts

Тъй ,тъй ... ако да сега съм го гледала главният и не съм го запомнила ... то тази грешка е поправена с това сериалче ... дерзай сестро ... и на мен не ми се иска да свършва ... но ме чакат други забавнотии (особенно един с Бини) ... после ще повтаряме ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко наивно, странно, нооо очарователно сериалче :) Хареса ми страшно и остави у мен изключително приятни спомени с многото си култови сцени. Гледайте обезателно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много ми хареса сериала. Този мъж за мен е невероятен артист и е изключително убедителен. Харесва ми във всичките му превъплъщения. :kissx:

А тази сладка и очарователна актриса виждам за първи път, но съм привлечена от това невинно излъчване. Тази нежност и с тези всички нейни мънички носле, уста, малко личице е толкова привлекателна.

А за самия филм мога да кажа, че така скоро не бях се вълнувала. Просто страхотен от към романтика, интересни моменти, дори доста комедийни, и въобще всичко ми хареса. Този път съм фен от всякъде на този сценарий. Особено с изключителния си финал. :yes:

Огромни благодарности на екипа по превода.  :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми се видя страхотен! Такъв ли е - всеки си преценява. В реализирането на тази версия май са избягнали някои от крайно нелогичните и дразнещи неща, като войнстащата тъща, договора за отказ от родителски права и други, което ме изненада приятно. Действието беше много динамично и всичко беше много интересно поднесено, а и много красиво, макар, че към средата се запитах какви ще ги дъвчат още 10 серии, но като изключвам разтеглянето в последните две серии, изобщо не посегнах за превъртане. Да не забравям и нещо рядко - финалът определено не беше сдъвкан в последните пет минути, е, малко сладникаво беше за сметка на това, но съм доволна. Ще запомня сериала с две неща: музиката му и Чанг Хьок. Може би, защото досега не съм го гледала никъде, но съм очарована от актьорските му качества и това което показа - различни лица и емоции, така непринудено и естествено му се получават. Въпреки че оцених визията му чак от второ-трето заглеждане, има нещо много завладяващо  в него, ще видя какво мога да изгледам с него, макар да се опасявам, че има само екшъни... Със секретар Так така добре си пасваха с шантавото си поведение, че ми разбиха представите за това какво е "най-добра екранна двойка". С нетърпение очаквах да видя как е тук бабата - хареса ми, но се убедих в уникалността на тайванската актриса за този тип роли /в моите очи няма друга като нея - и срещу нея да тичат, не могат да я стигнат :i love this:/. Na Ra си беше точно на мястото, ама твърде безлична ми се видя акрисата /ама то до главния може ли някой да е безличен?/, дано не съм права. Май ще ми хареса да гледам корейския Гон и тайванската очилатка :28558:Choi Jin Hyuk все един и същ тоя сладур, таз наслада за окото, но очаквах вече нещо по-различено да покаже... 

И музиката - великолепна, прекрасна! Постоянно слушам песните и все не ми стигат, особено тези на Ейли и Чонг Донг Ха, ако е той, де.

Благодарна съм за бгсубтитрите, без които филмът нямаше да е същото чудесно преживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за нова драма ,но за тази само суперлативи мога да изпиша .. ето един ... ОСТ-то е страшно добър ... рядко се случва да ми хареса целият ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ост- а си го слушам почти винаги преди заспиване или просто ей така, а телефона ми звъни с една от песните- тази на Ailee.

Страхотна е и успешно се пребори с предишния ми ринг тон- песента The One от " That winter, the wind blows"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето - разтоварващо и сладко, но с нищо незапомнящ се. Идеален за отмора след тежък ден, но нищо повече. Нещото, което не ми хареса е "Защо по дяволите Чанг Хьок е приел тази роля?!?!?!?!?..." Не знам каква е тази тенденция, която е хванала продуценти, мениджъри и прочие, но... нямам думи. Добре, искат да покажат актьора в друго амплоа... в комедийно-романтична роля... ами да му изберат сюжет, който да му прилича на нивото. Да му изберат сериал със някаква дълбочина и повече смисъл. За мен сюжета беше толкова евтин, че дори принизи Чанг Хьок. Нещо подобно се случи и с Джи Соп миналата година с "The master's sun".

За прическата му пък до 12-ти епизод... по скоро ми приличаше на един японски актьор от "Hanazakari no Kimitachi e", имаше един с подобна прическа беше лидер на едно от ученическите сдружения мисля и приличаше повечена клоун (гледах го преди 4-5 години не се сещам добре)

За мен този сериал, както и другия с Джи Соп, е все едно тенор да пее чалга - величието на артиста няма да извиси самата музика, по-скоро обратното. Кой разбрал - разбрал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ост- а си го слушам почти винаги преди заспиване или просто ей така, а телефона ми звъни с една от песните- тази на Ailee.

Страхотна е и успешно се пребори с предишния ми ринг тон- песента The One от " That winter, the wind blows"

The one е изпълнителят, песента се казва Winter love.

 

Дидка, явно не само аз имам резерви към тоя образ.  :28558:  Да не се повтарям, но леко нелеп ми се струваше през повечето време. Обаче признавам, че Чанг Хьок има чар - нещо, което досега не смятах за истина. Значи имало файда от сериала все пак. Пък и Чанг На Ра сама по себе си е достатъчна причина да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди може и да се повторя, но гледай Thank You. Там Чанг Хьок си играе неговата роля, а и драмата е супер. Това е препоръка и към всички останали. :)

 

Странното е че не съм гледал друг на Чанг На Ра. Нито един от сериалите й не ми е познат. Някой гледал ли е нещо друго с нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е че не съм гледал друг на Чанг На Ра. Нито един от сериалите й не ми е познат. Някой гледал ли е нещо друго с нея?

 

 

Baby faced beauty  :slap: Едва я познах в новия сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демоне ами каква роля направи в Ловците на роби, ами в Robbers... Актьорът е много добър и ми харесва, но както каза Спиди тук образът му беше нелеп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класики са и те. :) Даже и за Tazza чувам добри неща, но си го пазя за специални случаи. Сега и прегледах сериалографията на Нара. Снимала се е в няколко китайски сериала.

 

А най-интересното че има още един сериал с Чанг Хьок, където отново двамата са в главната роля. :) Обаче е много стар, от 2002-ра, едва ли някой го е гледал.

Обложката е брутална, не можеш да ги познаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thedemon1238, ако помниш на форумните срещи все повтарям, че искам да преведа, или по-точно да намеря преводачи, които да редактирам, за един много стар сериал - е, точно за стария с Чанг Хьок и Чанг На Ра става въпрос.

А "Обречен да те обичам" е сериалът, който ме разтопи от удоволствие, най-добрият за годината досега, от тези, които съм изгледала. Много романтичен, леко забавен, страшно трогателен, а главните герои са удивителни - успяха да направят така, че филмът тотално да ми влезе под кожата и да го гледам настръхнала в очакване. А и Че Джин Хьок (споменах ли, че съм му фенка) в ролята на третия ръб в триъгълника не е за изпускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че сериалът е лек и розов, не мисля, че прави ролята на Чанг Хьок повърхностна, нелепа и несериозна в сравнение с другите му превъплъщения.За един мъж според мен е по- лесно е да играе корав и здрав мъжага, отколкото романтичен добряк, ронещ сълзи.

Само ни показва колко добър актьор е , влизайки в коренно различни роли.Изобщо не го принизи тоя образ, напротив, радвам се , че го видях по пижамка на сърца , като смутен юноша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого,много ми хареса този сериал!Нареждам го в групата на любимите ми!Завладяваща,вълнуваща,трогателна и тъжно-смешна история.И великолепна актьорска игра.Най-вече на двамата главни.Големи сладури!И особено Чанг Хьок,който игра потресаващо.Бих се радвала да ги видя двамата с Чанг На Ра отново в друг проект.Не знам какъв ще е резултата,но в този сериал определено си пасваха и се справиха чудесно.Само успехи им пожелавам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм празната глава и не ми идват никакви възвишени мисли относно качеството на сериала ... гледайте го и може би няма да съжалявяте ... аз лично не съжалявам .. приключих го преди седмица и допреди ден ме държеше още вълната от емоции с който ме заляха артистите (пеперудите ) , а това е важно за една драма ,филм или каквато и да е творба ... не ти ли предадат емоциите ,така че ти да ги усетиш ... значе не става ... сега мисля за нея и ме залива същата вълна от емоции ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ви се струва - китайците също са решили да правят своя версия на сериала!

 

В главната роля срещу скромната сума от 5,5 милиона долара - Рейн! :slap:

 

Виж тук и тук  Снимките започват съвсем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ви се струва - китайците също са решили да правят своя версия на сериала!

 

В главната роля срещу скромната сума от 5,5 милиона долара - Рейн! :slap:

 

Виж тук и тук  Снимките започват съвсем скоро.

Висока топка, след батко Чанг Хьок. Тъй си мисля аз. но пък това е Рейн, това е китайски пазар и най-вече ако се случи наистина, смята, че ще се е продал повече от успешно.

Чудно ми е само, защо този сюжет толкова изведнъж се хареса....вероятно на стадния принцип е всичко и се опитват да изстискат и последната капка от тази идея и то докато публиката още не е изстинала.

Или пък Рейн е вдигнал ръце от състоянието на корейската индустрия след излизането му от казарма, визирам мощното нахлуване на айдъли без грам талант за кино и търси нови хоризонти. Признавам, че не познавам китайския пазар, не знам дали и там не са налазили...и до сега не съм гледала нищо китайско, но заради Рейн определено на това определено ще хвърля око.

 

... или трета версия... Чанг Хьок му е измъкнал ролята под носа, и той срещу "скромна" сума е намерил къде да я изиграе :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:panda-145:  :panda-145:  :panda-145:  МНОГО ГОТИН :panda-145:  :panda-145:  :panda-145:

 

Гледаше ми се много комедийка и съм много доволна. Мммммм през цялото време ми беше много мъчно за Ми Йонг , че толкова се възползват всички от нея, защото е добра. Инъче 10х ! :wub:  :yes:  :yes:  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...