Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Fated to Love You (2014)

 

Алтернативни заглавия: 운명처럼 널 사랑해 / Woonmyungcheoreom Neol Saranghae

Страна: Южна Корея

Жанр: романтичен, комедия

Период на излъчване: 2 юли 2014 - 4 септември 2014

ТВ канал на излъчване: MBC

Епизоди: 20

Режисьори: Lee Dong Yoon, Kim Hee Won

 

Участват:

Jang Hyuk като Lee Gun

Jang Na Ra като Kim Mi Young

Wang Ji Won като Nam Se Ra

Choi Jin Hyuk като Daniel

Park Won Suk като Company President Wang

Na Young Hee като Lee Gun’s stepmother

Choi Woo Sik като Lee Yong (Lee Gun’s stepbrother)

Song Ok Sook като Mi Young’s mother

Im Hyung Joon като Mi Young’s brother in law

Jung Eun Pyo като Company President Park

Park Hee Bon като Jeon Ji Yeon

Lee Mi Do като Kim Mi Ja

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

OST

 

Забавлявах се много с тайванската версия, дано корейците се справят с този римейк и да не задълбаят само в драма без никаква комедия... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, четейки резюмето, ми напомна на " I do, I do".

Мнооого обичам да очаквам сериал, следващ горе- долу историята на вече харесан от мен друг.

А и Чанг Хьок си го харесвам много..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,Чанг Хьок,,,нещо много подмладен ми изглежда в тийзъра по горе,или може би е от прическата...

Нищо ново под слънцето...резюмето леко ми напомни "I do,I do"....Да,ще го погледна сериалчето.

Дано пък ни изненадат с нещо корейците или поне комедията да е на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам доколко ще прилича на I do, I do, защото не съм го гледала, но пък съм гледала тайванския Fated to love you, който ми е един от любимите техни сериали-много добре направен, много добре изигран, тъй че летвата е вдигната много високо и лично аз ще правя постоянно съпоставка с тайванския. Но Чанг Хьок е много добър актьор, така че предполагам нещата ще са на ниво, поне откъм актьорска игра, за останалото вече ще чакаме да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз гледах тайванския и въпреки че беше добре направен можеха да го посъкратят с няколко епизода, че средата беше много тегава. Тук предимството на корейската е, че ще са само 16 епизода освен, ако не решат да го удължат. :mad:

Главния ми е любимец тъй че ще се гледа. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, четейки резюмето, ми напомна на " I do, I do".

Мнооого обичам да очаквам сериал, следващ горе- долу историята на вече харесан от мен друг.

А и Чанг Хьок си го харесвам много..

А на мен ми на помня на друг ... където пак се бяха натаралянкали .... и на края се сдобиха с прекрасна дъщеричка .... абе щом е смешна романтика аз съм на първи ред ....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wonderful Life ли, abador?

На мен оригиналът ми хареса много, там и актьорите бяха сладури. Чанг Хьок така и не успях да го възприема, но съм предубедена, признавам си, защото все ми се струва като по-бледо и по-размито копие на Чонг У Сонг... Но пък каката е много чаровна и се надявам да не покорейчат героинята й. Тайванката я бяха барнали с акъл в главата, дано се запази и тук тенденцията. Определено ще се гледа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи така се казваше ... имаше и костюм на спаийдърмен за изненада ... да да Speeby 86 точно за него говоря ... долу горе същата тематика .... но тук изненадите ще са други ... не съм гледала тайванската версия... , но ако е толкова добра ще поправим грешката .... :-)п

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abador, всъщност си приличат много малко - забременяването и нелепата любов на главния към една овца. Но само толкова, всичко останало е различно. И дано наистина корейците да не сбозят този готин сериал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и в тайванската версия имаше една овца,къде без тях. :lol:

На мен там главният актьор много не ми харесваше в началото,какви вежди имаше само докато свикна. :282: А отчето беше друга бира,много хубаво момче. :kissy:

Не остана много време утре започва. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесах тайванската версия, и двамата герои бяха симпатични (през повечето време). Девойчето беше леко нереално на моменти, но като цяло се нарежда сред героините с мозък (и характер). 
Не ми харесва подборът в случая, макар да съм с големи симпатии и към двамата. Не знам кое ме притеснява - възрастта ли, излъчването ли...
Надали ще гледам, по-скоро може да хвърля един поглед от любопитство, но се боя, че ако ''покорейчат'' историята, както правят с доста чужди заемки...дали няма да ѝ изчезне чарът?

Нека не съм лош пророк, може да се получи много добре все пак. Пишете рецензии след гледане, за да преценя и аз дали си струва времето, или ще бъде бледо подобие на оригинала. (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдааааа....не съм гледал тайванския оригинал и не знам доколко буквално е прехвърлено съдържанието в корейския вариант, затова няма да обсъждам сюжета. НО очевидно сериалът разчита на Чанг Хьок и Чанг На Ра да го издърпат до края. За мен засега е загадка защо режисьорът е решил героят на Чанг Хьок да изглежда и да се държи по този начин. Сугурно това е представата му за смешно и забавно. Имаше лек бъзик с "Ловци на роби", което не е лошо. Все повече се убеждавам, че азиатците и корейците в частност правят деца само в нетрезво състояние (и то напиване до безпаметност), и резултатите от това са налице. При наличието на толкова добри актьори от първа серия имам чувството, че гледам как забиват гвоздеи с компютър. да видим как ще е по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido, тайванската версия при всички положения ще е по-добре. Единствените й минуси бяха излишните няколко епизода, просто беше разтегната накрая излишно. Но тук, от първа серия, Чанг Хьок дразни неимоверно много. Не знам защо са решили, че такъв герой би бил интересен. Да си бяха следвали дословно тайванската версия, щеше да е къде-къде по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, не само че изглеждаше нормално, ами и се държеше нормално. Е, не говоря за заслепеността му в първите серии, но дори и тогава държанието му беше някак адекватно, на фона на загубеността му по балерината. А този тук са го направили... Не знам, направо е противен, не само дразнещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, това явно ще се гледа само заради На Ра. Разкошна мадама, ама Чанг Хьок вече съвсем губи шансове да ми хареса. Евър. Направили са го нещо като лош кавър на Док Го Джин, само дето при него някак се търпеше поради комичния ефект. Тук тоя тип изглежда и се държи меко казано нелепо. Изобщо няма да почвам сравнение с оригиналния с тайванския образ, че въобще не му е в класата.

Давам точка за сцената с рекламата и начина, по който отряза лиглата. Без малоумния смях, обаче.

И да се върна на На Ра - много се доближава до оригиналната сладурка, плюс естествения й чар. Одобрявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса първи епизод,макар и да не следват  дословно сценария на тайванската версия.Дори имаше по- добри попадения,вместо на круиз

заминаването за Макао,както и отсядането в този красив хотел.

 

Вярно е,че  Чанг Хьок дразни със смеха си,иначе ми хареса как се справя.

А пък На Ра   си я харесвам още , Baby-faced Beauty,много сладка актриса.

Надявам се да не изградят образите на роднините на момичето  като тайванците много дразнещи,глупави и викащи ,особено вечно бременната  сестра. :lol:

 

   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roslava, недей да лежиш на тая кълка :D Донякъде на това се крепи част от сюжета, пък и на "простосмъртните" родата обикновено я правят наполовина (или изцяло) малоумна.

За сметка на това виждам, че явно и корейците гледат тайванско. Препратката към "Love you 10 000 years" аха да ме задави от смях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...