Jump to content

Recommended Posts

Епизод 4:

Много взе да ми влиза под кожата. Любимото ми за сезона, поне засега.

Тея загадки все с Едип ли ще са свързани, бе?  :D Не че ми пречи де.
Иначе това с припадъка на Лиса ми беше леко излишно. Също и като цяло с прекалено отделеното й внимание. Но както и да е, нали е главна героиня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три серии накуп ми дойдоха добре. Очаквах рано или късно двамата да стъпят накриво, но постепенно и според правилата, които те наложиха-просто няма как да се разминава всеки път без пострадали-а не заради намесата на трета страна при това чужда. Странно беше и защо и как японците приеха "помоща" от ФБР. Те не само се намесиха в разследването ами изцяло поеха контрола като за целта рискуваха живота на много цивилни(нали не са американци, голяма работа <_< ). Освен това нямаше ли някакъв закон, че ЦРУ не може да действа в рамките на щатите, а ФБР извън тях или се бъркам?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, знаех си, ЗНАЕХ СИ още откак за пръв път мернах постера, че трябва да го изчакам да свърши и да го гледам на един дъх... Ама нъц, вчера най-сетне го почнах и сега ще чакам и за това като идиот за по 20 мин. на седмица :)

 

Много ми допада, нарисувано е едно такова характерно динамично и изразително (и с някои трикчета, имитиращи фокус), историята е интересна, а героите са чудесно обрисувани - и 9, и 12, и Лиса, и детективът. Онази гадинка 5 е малко мътна още, но и за нея явно ще узнаем повечко скоро.

 

Накефиха ме жестоко някои лафове :) Например "Не сме ли ние терористите, защо ще обезвреждаме бомби?" и "Търся си гадже, което да може да прави бомби и да готви!" :28558: То разбира се все 12 ги ръси такива :)

 

Не знам как са успели да направят така, че саундтракът като цяло да ме кефи, ама от опънинга да ми се повръща направо... Интересен избор за уводно парче :mellow:

 

debil4e, участието на ФБР-то видимо е било подпомогнато и от вътрешни японски властимащи, които са били замесени в случая с децата ;) Като цяло дотук в анимето не виждам сериозни недомислици, освен може би неимоверната гениалност на сфинксчетата и потресаващата организираност на японците при евакуация от сграда (добре че поне Лиса се замотка). В БГ половината хора още щяха да се въртят из зданието в търсене на изход, а други 10 % щяха да кроят планове да останат, за да гепят нещо в суматохата :28558: Е, при нас не стават през ден земетресения де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...