Jump to content

Gekkan Shoujo Nozaki-kun (2014)


Recommended Posts

18.png

 

 

Заглавие: Gekkan Shoujo Nozaki-kun

 

Алтернативно заглавие: 月刊少女野崎くん

 

Страна: Япония

 

Година: юли 2014

 

Жанр: комедия, романс

 

Епизоди: 12

 

 

 

 
Резюме: Сакура Чийо най-сетне събира смелост да признае любовта си към Нозаки...
 
Само че той я смята за една от многото си фенки, дори й дава автограф!
 
Неспособна да се откаже, Сакура настоява и държи да останат завинаги заедно.
 
Така се оказва в дома на Нозаки, където разбира, че той всъщност е известен мангака.
 
Сега Сакура вече е асистентка на Нозаки и работи заедно с него по манга проекта "Да се обичаме!".
 
 
 
:essub: 
 
 
Онлайн с български субтитри:  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко си харесвам подобен тип анимета, но това щом е за мангака, ще се гледа... даже може да спретна някакъв там превод, а дано не ме разочарова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто гледах Бакуман, съм пристрастен към неща за мангаки :D Въпреки че аз ще го гледам предимно заради псевдо-романса, защото едва ли ще се залага много на мангата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колко ме радва, не е истина!  :tongue:

Доста забавни скечове, като за един епизод. Нозаки-кун, като за автор на шоджо манга, хич го няма в любовните неща. А Сакура е толкова заблудена горката...  :lol:

Доста приятен арт и ОП/ЕД. Новото биши изглежда стабилен за ебавки главната. Tова, че е за мангаки, също е голям плюс. А в следващия епизод ще има и баскетбол (обаче май женски, от който ми се гади).

Очаквам доста от това аниме, 9/10 за първи епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен първи епизод. Най после заглавие от този сезон, което се покри с очакванията ми :) . Смях се дори повече отколкото на мангата.

П.С. Социалните умения на главния са като на Рай :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори нещо не ми беше як като 1-ви. Пак си имаше добрите моменти, обаче. Но явно първи е бил за зарибявка...
Микорин поне ме радва най-много от досега появилите се герои.

Свалям оценката си на 8/10 като предполагам (и се надявам) такава и да си остане до края на аниме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми допада. Много се смях на физиономиите на Сакура, когато разбра, че Микорин е прототип на главната героиня в мангата. Засега ще се гледа, че напоследък ми писна от извратените простотии, който започнаха да пускат японците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 4:

Ей този вече беше добър колкото първи, ако не и по-добър! Буквално не спрях да се смея през цялото време, всичко е толкова абсурдно, че думи нямам  =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 5:

Нозаки започва все повече да ме кефи! В началото си мислех, че ще е някакво дърво, ама вижте го сега! =%29%29.gif

Забавен епизод беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкарайте малко сленг тук-таме, да стане по-колоритен превода. На това заглавие спокойно може да му се отпуснете с диалога. Има мегдан за доста готини словоблудства. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши :cry: . Рядко оценявам и още по рядко давам маскимална оценка, но на това аниме най му отива 10- ката. Ще ми липсва, спокойно мога да изгледам още толкова серии.

 

П.С. Още не съм пробвала бг буквичките, но ще ги сваля, защото смятам да го пусна на хора не използващи чужди езици. За това благодаря на преводачите за труда :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизоди 6-8:

Аз съм от хората, дето много се хилят на това аниме.
Разбира се, не е като Гинтама, което е и любимата ми комедия - там шегите са запомнящи се. Тук ми е забавно, смея се, но после ги забравям.

Иначе много яко осират романтичните моменти, правейки ги кретенски забавни.
Доста ми харесва този подход.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-любимите ми анимета! :inlove: Пазя си го завинаги на няколко места и честичко си го гледам. :wub: Майка ми също му е фенка. :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...