Jump to content

DRAMAtical Murder (2014)


Recommended Posts

62929l.jpg

 

Dramatical Murder

Алтернативно заглавие: ドラマティカルマーダー

Страна: Япония

Година: юли 2014

Жанр: екшън, сай-фай

Епизоди: 12

AniDB

Резюме: Историята разказва за далечното бъдеще, когато една виртуална бойна игра става особено популярна сред хората, притежаващи най-модерните за времето си компютри.

Аоба живее обикновен живот на остров Мидориджима. За разлика от приятелите си, той не играе играта, нито пък си има банда. Но скоро започват да се носят слухове за изчезнали хора и Аоба трябва да разреши загадката на острова, ако иска да остане жив.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че да, дори и да е тъпо  :xaxa:

То ако някой ще гледа почти 90% от сезона, това ще съм аз.

Пък и добавяме това, че ще има бишонени...

О, поне Сатоши Хино участва, това е нещо положително~ От другите нямам особени впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако някой ще гледа почти 90% от сезона, това ще съм аз.

Аз бях така през пролетния сезон... Определено не е добро преживяване, затова смятам занапред да си подбирам, и да гледам определен брой заглавия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои сезони определено не е добро преживяване, ама понякога се изнамират скрити съкровища (с цената на няколкостотин убити мозъчни клетки!).

Свиква се след 3-4 години  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми беше най-поносимото от трите с бишита-другите две ги дропих на 3тата минута. Нещо не мога да разбера историята (сигурно щот съм си тъпичка), но пък е пълно с бишита на различна възраст дето тичат насам натам през цялото време(за да им се насладим подобаващо :28558: ) пък когато не тичат се бият :dunno:  :lol2: . Може би понататък ще ни светнат кой какъв е и защо такъв е. Дори да не го направят не е болка за умиране- аз и без това се глася основно да плакна очи тук  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотан ост, иначе от историята все ще се получи нещо. Не съм голям фен на компютърните игри от хак и лог хорайзън насам, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизоди 1-5:

Уж казах "не!", ама... Реших все пак да го погледна. Не бих казал, че съм очарован, но поне не беше и толкова зле, колкото си мислех. И, за моя радост, няма нищо гейско, с изключение на една целувка, която идея си нямам защо, по дяволите, стана и стандартните за жанра изчервявания, 'дето вече се навъдиха навсякъде.

Героите, разбира се, са бишонени. Като тоя Коджаку, ми е баш от противните бишонени. Другите по се понасят.
Светът е приемливо интересен, но за сметка на това той (и цялото аниме) през повечето време са с ужасен арт. Музиката обаче ме кефи, като и донякъде ОП&ЕД. Стават за едно-две прослушвания, но нищо повече.

Най-тъпото е, че за 5 епизода още не са показали каквото и да е за прословутата игра Райм. Как очакват да ни е интересно, след като не знаем нищо?
Освен една "официална" битка, още една, в която намърдаха Аоба, и това, че той има минало свързано с нея, не знаем нищо друго.

Иначе поне засега няма ДРАМА. Ама май скоро ще почва, тъй като гледам.
Е, продължавам да го следя. Оценка засега: 7/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...