Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Име: 錦繡緣華麗冒險 / Juin xiu yuan hua li mao xian / The Fate Of Jin Xiu's Extravagant Adventure

Държава: Китай

Период на излъчване: 28 Февруари 2015 -

Епизоди: 48

По новелата: The Fate of Jin Xiu by Nian Yi

 

Участват:

 

Huang Xiao Ming - Zuo Zhen
Joe Chen Qiao En - Rong Jin Xiu / Yoko
Kimi Qiao Ren Liang - Xiang Ying Dong
Lu Jia Rong - Rong Ming Zhu
Qi Ji - Maeda Ryuichi

Xie Jun Hao - Xiang Han Chuan

 

Резюме: Cruel Romance разказва историята на Rong Jinxiu, селско момиче, който пътува до Шанхай, за да открие защо цялото й семейство е било убито. По пътя тя среща триада лидера Zuo Zhen, и след серия от инциденти и недоразумения, двамата се влюбват.
Също така съревноваващ се за вниманието на Jinxiu е бизнесмена Xiang Yingdong, бизнесмен и близък приятел на Zuo Zhen. Zuo Zhen отказва да пусне други мъже дори да се доближат до Jinxiu - което в крайна сметка се отплаща, когато подлия японец се опитва да довърши Jinxiu и останалите членове на семейството й..

 

 

Свали с бг субтитри:click: :click:

 

Онлайн с бг субтитри: :click:

 

С английски субтитри

С руски субтири

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дългото чакане най - накрая пуснаха нова дата за началото на този сериал и ако нещо не го отложат пак ще го гледаме от 28 февруари.

 

787383.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край на чакането - сериала вече се излъчва :) време му беше, откога го чакаме. Макар че сега ще си почакаме  за субтитри, но дано да са скоро, все пак има много фенове.

Изгледах набързо 1 епизод да видя как е -

още в началото го удариха ударно с целувка между главните и красивата гледка на полуголият Сяо Мин :)

 

. Идеята на сериала ми хареса още първия път когато видях трейлърът му. Тъй като в момента гледам Lady and the liar забелязвам някои прилики в двата сериал - времето, подобен тип персонажи....  надявам се да няма други сходства между тях и да са си две различни и интересни истории :)

 

Ето и още малко снимки и постери от сериала:

 

790969.jpg

 

790974.jpg

 

790996.jpg

 

 

 

790973.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да гледаме драмата с английски превод :)Тук го има 1 епизод. В същия сайт пускат и превод на новелата, по която е правен сериала, но четох че той не е пълно копие - сценаристите са си поработили върху него.

Пуснаха и клип към песента на Сяо Мин, а има и превод към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Viki започнаха превод на драмата :)

 

Тъй като връзката между главните става по - сериозна, има и нов постер вече :)

792596.jpg

 

 

:)

792600.jpg

 

792598.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека-полека, съм на 23-та серия, и тепърва започва интерсното.

Триъгълникът се заформи, много романтична либов, малко наивничка, много тупалки, особено в първите серии,

безропотно  понасяне и стоене на бой, което ми прави впечатление и в тайландските

сериали, висшата класа има право да млати и пребива тези от низшето съсловие, за щяло и нещяло, тоест когато им скимне, за отмъщение,

с измислени причини и т. н. и никой не им държи сметка, винаги са прави, бе то и сега май е така, светът на парите, който властва .. е безмилостен и безпощаден, към тези които ги нямат... Оф, пак се отплеснах...

 

То щот главната бая бой отнесе...

И се зачудих, оня нейния покров. как не се намеси, верно тя беше абсолютно против ама, нали неговите хора му докладваха..,

И друго абсурдно също, как допусна. изобщо оня другия.....

Безмилостният главорез с черепа на бастуна... да се забърка с нея, заради приликата й с любимата му...

Коя е другата, с която толкова си приличат... Или тоя идва е от друго време... 

Да не забравя и шматката, нещастно влюбеният приятел на главния в сестрата на нашата мома.

такива ги забърква, каша отвсякъсе, и... някак по ми е чаровен от главния, който пък показа освен бойни умения и...завидна голота.... :28558:  :28558:  :28558:

 

 

Та... доста наивничко, много либовно и романтично, и бойно, същевременно. и интрига си има също, и..

къде без кърваво отмъщение, бе... малко кръв, интриги, и много романтика и либов... Гледа се с лекота, и... без субсове даже... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледам сериала без субтитри. Толкова време го чакахме, че нямах нерви да чакам и английски букви, пък и то в началото нямаше кой знае какви сериозни действия, че да не мога да ги разбера. Обаче стигнах обаче до 25 серия и мисля да изчакам превода, щот вече става сложно :) Четох коментари , че ще се завъртят някви сериозни интриги занапред.

Zuo Zhen наистина оставяше на моменти на "потъпчат" върху Jin Xiu, но това според мен и помогна да разбере живота в този град, който в началото беше така непознат за нея. Ама винаги я спасяваше накрая де измъкваше я от кашите. Имаше някои моменти, който съм ги гледала с такова умиление  - когато се учи цяла вечер да танцува, само и само защото тя е съпната и сама няма да се научи, когато и режеше пържолите......Иначе така съм се смяла на момента, в който главната разбра, че обича нашия човек :)  А и след това - колко бързо се разви връзката им (и в интимен план даже)

За японеца с черепа - нз какво е миналото му, но неговата любима, на която главната прилича, е мъртва - убили са  я някакви войници май, но ми се струва, че е било заради него. А иначе каката беше виновна, затова че  той се запозна по - добре с Jin Xiu.

Само не можах да разбера каква роля играе каката с японците - защо има тяхната татуировка, и какво и е наредено да прави, но ще изгледам с английските субтитри че да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След три исторически китайски с прескачания назад във времето това и аз го гледам,защото не е съвсем от ония съвременните техните лигави любови, дето ме отказват от началната песен още.Бреех, много хубави китайци накуп, че и целувките истински.

Съгласна с коментара на Божествената, да не повтарям.

 

Каката е обучена за мисии, след като са се погрижили за погребението на майка и и за нея след него.Та дойде момента да и напомнят,че трябва да връща дълга и и наредиха да се внедри в козметичната фабрика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще два, да не кажа три, съм подхванала китайски,

и понеже са по-различни от корейските, за сега си ми харесвам,

но и те май една и съща мелодия  на различни гласове подкарват, малко орнаментика...  и те ти нов сериал,

Започва да се одъвква на човек и той започва да търси нещо "по-свежо"... и обръща на друга вълна, то тъй и с връзките и с храната в живота, едно и също ти омръзва,

търсиш малко разнообразие, да не развиеш някой при-страстен синдром... :28558:

Та, бях се поспряла, ама пак го подкарах сериалчето, вече съм накацала с руските титри,  гледам, няма нищо което да не съм схванала и без титрите.

24-та, наистина много е интересна, загатва за едно кърваво мазило, и жестока интрига, барабар с любовните триъглени черириъгълници... държи ма мераклийка,

пък и с голотата насреща, на ти дълги безсънни нощи... с романтично въобржение до зори... И мен пролетните птички ме накацаха нали... :28558:  :28558:  :28558:

А тоя главния мафиот, нема втори, каква софра само и спретна... Ама малко тръпки мъ побиха, като и рекна, "само до мен ще стоиш, само мен ще гледаш"...

То... страшно собственически, мъ тя не се уплаши, нали е влюбена. Аз на нейно място бих се постреснала...

А главореза с бастуна, твърд отвсякъде, не омекна, и нищо не го размеква, само нашата му е под кожата, би го стопила.... тя ще е и катализаторката на кървавите сцени...

няма как да е другояч... Продължавам да го следя, и ще пописвам и поцъквам, докът не го свърша... :up:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще се завърта интригата занапред, ама нещо му забавиха английският превод - до 24 серия стигнах, пък не ми се гледа без субтитри.

Иначе двамата главни го дават много ударно - на втория ден от как се разбраха, че се обичат и ... айдеее едно буквално тръшване в леглото :28558:

И на мен не ми харесаха собственическите му "любовни слова" - това е мое .. и това ... и това.  Една мила, нежна думица не и каза. ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за показването няма спор - всичко, което той правеше беше за нея :) Ама и тя докат и загреят реотаните какво  точно става :28558: а пък така съм се смяла на момента, когато тя разбра, че всъщност го обича :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се захласнах в атмосферата  :wub:  Костюми, декори, мъже, жени.... 

Много ми харесва, всичко е направено с много стил. Въпреки клишираната история и дребни кусури е много приятен филм. Малко им куца бойната хореография, но след толкова сцени - плакни око им го прощавам. 

 

Какво виждаме на екрана 

797628.gif

Какво се случва всъщност  :896767:

797629.jpg

Може да го държат да не би да я изяде  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките, много фенсървис, ми се струва, са им направили. Не знам, колко време отделят на историческата част, която със сигурност ще е най-интересна.

Страшно ми се гледа нещо с Хуан и Кими Кяо, но със сигурност не серийно. Трябва им съвместен филм! Сяомин вече доказа, че и в киното може да се развива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах каква е историята с ръкавицата. Защо носи една ръкавица. Дори когато станаха низвергнати продължава да носи опърпана вместо луксозната  :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е страхотен , колкото съм се забавлявала в началото толкова и се разчувстваха от саможертвата на геройте

Hang Xiao Ming го гледах и в друг сериал но тука определено ме завладя...

Главната е много сладка и двамата са страхотна двойка..., сериала си заслужава да се гледа... Бих го повторила дано се преведе целият по скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах почти трийсет епизода "на екс" - много интересно, бързо, неочаквано и истинско действие. Много тупалки, ножове, пищови, но и много романтика и интриги. Оттам нататък, дали защото беше разтегнато или прекалено предвидимо, или ми бяха много епизодите, но го завърших бавно и спокойно, на моменти и скучно. Последните две серии - то не бяха ретроспекции, то не бяха спомени - напълно излишно. Но общото ми впечатление е много добро. Очарована съм от Huang Xiao Ming - какъв мъж, леле! Толкова страст излъчва, и толкова власт, и решителност. Как пък винаги, абсолютно винаги беше на нужното място и в нужното време за да я спаси тази овца, главната. И, макар да харесвам актрисата, този път съм по-впечатлена от лошата сестра - вярвах ѝ през цялото време /а как я мразех, ах.../, не че не вярвах на другата, но тази, тази беше истинска "жената-вамп" - алчна, егоистична, властна. Е, стана ми и жал за нея постепенно, като разкриха и миналото ѝ. Също така ми хареса и главния гад - японеца. Не образа, а актьора, много ми беше магнетичен, трябва да му видя филмографията. Силно препоръчвам за гледане!

И понеже няма сийд /докато се свали сериала вече бях стигнала почти докрая/, ето линк за гледане с бгсубтитри онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...