Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: One LINE Romance
Алтернативно заглавие: 线钟情 / Yi Xian Zhong Qing
Година: 2014
Държави: Китай, Южна Корея
Участват: И Мин Хо, Беа Хейдън, Ким Ганг Хьон, Ким Бо Ми и други
Жанр: Романтичен, Микродрама
Език: Корейски, Мандарин, Английски
Времетраене: ~16 минути на епизод

Резюме:
Това е романтична история за младия корейски композитор Мин Хо, който е загубил музата си и се надява да я намери в любовта, и китайската туристка Лин Лин, която ненадейно се натъква на него. В основата на тяхното познанство стои безплатното чат приложение LINE и забавните му стикери. Въпреки че на героите им предстои раздяла, LINE ги свързва по всяко време.

Продуцентите на хитовия сериал „Дошъл от звездите“ стоят и зад този проект. В микродрамата ще видите още мениджъра и стилистката на Чон Сонг И от сериала, но този път те работят за композитора.

 

:essub:

 

Сваляне с български субтитри: Тук и Тук

Онлайн с български субтитри

Онлайн с български субтитри

Онлайн с български субтитри

Сваляне с руски субтитри


Онлайн с английски субтитри:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи не съм се заблудила в това като ми се мерна албум на Мин Хо ... ехе ... колко серии са 4 или 5 ?



не е лошо ....  гадини 16 мин тъкмо се зарибиш и то свършило ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айляшки, айляшки ,че чак дървеняшки, го раздава  Минчо в мини драмата,или да сме по-точни в макси рекламата .Иначе- сладурчета, но явно  за реклама, каквато е целта, друго не трябва, едната хубост стига...  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дърво, ама хубаво! :yes: Тук гримьорите ги бива - че в Наследниците с какво розово червило го бяха избарали - малиии, ужассс! :swoon:

Мацката за китайка ли минава? Хич не мяза. Сигурно е минала през корейските пластични хирурзи :na2:



Тъкмо го свърших. Голяма боза! А с тоя Рахманинов на пианото ме разбиха. Ще повърна! След Любовната афера просто не мога да гледам как ми се прави на пианист Минчо с маникюрчето и щръкналото кутре и аемоционалното изражение на финландец в дълбока душевна дилема! Лавандулке, ти как го изтърпя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, абсолютно това си мислех ,като го гледах  на пианото, дръвче от класа, но вървящо в Китай за рекламки, особено за малоумните фенки.Те ,ако е смислено ,няма да го разберат, а Минчо,  цъкащ картинки на телефона -идеален вариант   :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулке - :xaxa:  много точно попадение за малоумните фенки!

А за английския му нямам думи просто! Ай лайк лейни дей! :rofl:

Как не се научи поне малко на произношение! Нали уж ходи в Щатите за Наследниците, толкова чак да не може да каже две елементарни реплики правилно! Или то е нарочно, че да го разбират китайците? :28558:

 

Много добре си подбираше проектите това  момче, нищо, че не е велик актьор, всичките му сериали бяха интересни и ми харесваха, но от Наследниците взе май вече да лежи на стара слава и забозя ужасно. Да видим какъв ще му е филма, дето уж бил правен специално за него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма боза,стигнах само до 1ва... :nunchako:Min Ho се е взел много на сериозно

след като си позволява участие в такива инфантилни продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен актьорите и кучето друго не ми хареса.Наистина беше пълна боза ,нямаше нищо смислено ,а да не говорим за "английски" им .Да се надяваме ,че Мин Хо няма да се излага повече с такива проекти :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама чакайте малко, какви проекти? Това е една голяма реклама, вярно малко по-различна, но реклама на "Line". Комапанията се е изръсила със солиден капитал, за да участва звезда и тегленията им сигурна са избухнали след излъчването. Минчо си е уредил лятната почивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче също е в списъка ми на изгледани. Спомням си, че го изгледах след страхотната драма, в която Мин Хо участва. Може би и за това ми се стори, като една прекалено сладникава боза! Хем кратко, хем с малко серии но си спомням, че го изгледах с много усилия от моя страна и единственото, което ми държеше погледа пред екрана беше този красавец Минчо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, The secret message не било първата рекламна драма на "лайн":) Само че като ви чета коментарите, тази май ще я пропусна... Ако беше на същия режисьор, бих се пробвала, ама не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...